Autor Wątek: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC  (Przeczytany 3188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 17:34:00 »
Była zawarta w czwartym deluxie, ale była też jako osobny deluxe, jest zawarta w omnibusie, który ostatnio się ukazał, nie wiem jak to na miękko wyglądało.

Jeśli tak, to bardzo słabo, że u nas wycięli, bo nasza wersja JLA to przecież taki pogrubiony deluxe był. :-\

No ale kończę offtopa. Ciekawi mnie, czy w tej nowej kolekcji byłyby jakieś fajne dodatki typu stara historyjka na końcu tomu jak w pierwszej kolekcji DC (to było ekstra). Pewno już nie.

Offline celtic

« Odpowiedź #76 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 19:53:02 »
Zaraz, zaraz, narzekasz że wycieli EARTH 2, a sam domagasz się wycięcia DIABŁA STRÓŻA z DAREDEVILA?
Nie, sorry, zapomniałem że wolałbyś mniej stron w tym Daredevilu, bo będzie aż o 10 zł droższy niż czwarty Daredevil według Millera.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 20:00:17 »
Nie narzekam, ze wycięli, tylko bardziej, że zostawili cenę okładkową jakby tego nie zrobili. Czujesz różnicę? A Daredevila Marvel Knight powinni podzielić jak Strażników Galaktyki kiedyś. Albo jak to zrobili z własnym Diabłem Stróżem w 2006 roku.

Offline celtic

« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 20:12:24 »
Nie narzekam, ze wycięli, tylko bardziej, że zostawili cenę okładkową jakby tego nie zrobili. Czujesz różnicę? A Daredevila Marvel Knight powinni podzielić jak Strażników Galaktyki kiedyś. Albo jak to zrobili z własnym Diabłem Stróżem w 2006 roku.

Ja akurat uważam że EARTH 2 powinna znaleźć się w tym albumie, skoro miał to być komplet Morissona.
Ale OK, a czy Hatchette utrzymuje ilość stron w w albumach swojej kolekcji??? Przecież wszystkie są po 40 zł.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Bazyliszek

« Odpowiedź #79 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 21:51:55 »
Kolekcje to średnio 6 zeszytów. Zdarzały się tomy z 5, nawet z 4 zeszytami zaledwie. Ale zdecydowanie więcej było takich po 7, 8 (Diabeł Stróż) czy nawet 9 zeszycików. I ciągle za 40 zł. Bilans jest raczej dodatni niż ujemny