Autor Wątek: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC  (Przeczytany 454702 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2850 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 16:27:20 »

Prezentacja najnowszego tomu Kolekcji kupionego w kiosku
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Leyek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2851 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 23:50:56 »
Ta dzisiejsza Liga Sprawiedliwości to coś wartego uwagi? Oglądałem w Empiku, ale w końcu nie wziąłem. Pisało, że to prolog do Ligi Morrisona i to mnie trochę zainteresowało.

Offline laf

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2852 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 08:27:42 »
Ta dzisiejsza Liga Sprawiedliwości to coś wartego uwagi? Oglądałem w Empiku, ale w końcu nie wziąłem. Pisało, że to prolog do Ligi Morrisona i to mnie trochę zainteresowało.
Koszmary można faktycznie potraktować jako wstęp do runu Morrisona (w którym Waid również dorzucił swoje 3 grosze, o czym możemy się przekonać z zapowiedzianego na czerwiec tomu JLA Wieża Babel). Waid zbiera najważniejszych członków JLA, co oficjalnie kończy projekt Justice League International. Skład ten będzie grał główne skrzypce właśnie w runie Morrisona.
Z kolei Raj to już odrębna mini seria, w której szerzej poznajemy Zauriel, anioła debiutującego w runie Morrisona (JLA #6).
Cały tom to smakowity kąsek dla komplecistów. W połączeniu z egmontowymi wydaniami JLA Morrisona (4 tomy) i Waida (1 tom) dostajemy fajną chronologiczną całość.

Offline SawiK

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2853 dnia: Cz, 25 Maj 2023, 09:50:41 »
Cytuj
Ta dzisiejsza Liga Sprawiedliwości to coś wartego uwagi? Oglądałem w Empiku, ale w końcu nie wziąłem. Pisało, że to prolog do Ligi Morrisona i to mnie trochę zainteresowało.
Moze pomoże:

Offline Takesh

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2854 dnia: Pn, 29 Maj 2023, 20:04:40 »
Właśnie jestem w Szklarskiej Porębie. W sklepiku "U Waldka" przy 1 Maja (główna ulica) mają bardzo dużo starych numerów kolekcji. Kto ma braki, a jest w okolicy, to polecam. Ja dopiero zauważyłem, a jutro rano wyjeżdżam...

Online stab

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2855 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 15:53:38 »
Wiadomo już co będzie w tomach 52 i 53?

Offline Geekoholic

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2856 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 15:56:57 »
Wiadomo już co będzie w tomach 52 i 53?


Online stab

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2857 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 16:04:07 »
Dzięki.

Offline Kandor

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2858 dnia: Pt, 02 Czerwiec 2023, 13:41:49 »
Właśnie otrzymałem przesyłkę z tomami nr 50 ("JSA - STOWARZYSZENIE SPRAWIEDLIWOŚCI: NASTĘPNA EPOKA") i 51 (OPOWIEŚCI I KORPUSIE ZIELONYCH LATARNI). :-)
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Czerwiec 2023, 14:47:35 wysłana przez Kandor »

Offline eferce

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2859 dnia: Pt, 02 Czerwiec 2023, 14:09:09 »

Offline Maragast

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2860 dnia: Pt, 02 Czerwiec 2023, 14:24:12 »
Komiks przedkryzysowy zawierający pierwsze pojawienie się Jasona Todda - dla komplecisty zdecydowanie warto ale co do jakości to nie wiem bo nie czytałem.

Offline Kadet

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2861 dnia: So, 03 Czerwiec 2023, 11:10:07 »
Tam zdaje się Todd nie będzie jeszcze młodocianym kradnącym koło z Batmobilu, tylko synem pary tragicznie zmarłych cyrkowych akrobatów, którego Bruce Wayne weźmie pod swoje skrzydła (brzmi znajomo? Eee, przypadek :) ).
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Bazyliszek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2862 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 11:12:23 »
Darth Simon będzie robił w tym tygodniu porównanie tomu 48 "Wydział Gotham", z egmontową wersją "Miękkich celów"?
« Ostatnia zmiana: Śr, 07 Czerwiec 2023, 11:48:45 wysłana przez Bazyliszek »

Offline michał81

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2863 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 11:23:53 »
"Wydział Gotham"? Widzę, że ktoś popłynął z tłumaczeniem nazwy własnej.

Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #2864 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 11:47:32 »
Dark Simon będzie robił w tym tygodniu porównanie tomu 48 "Wydział Gotham", z egmontową wersją "Miękkich celów"?

Nie mam wydania od Egmontu więc nie zrobię porównania.

Tu masz porównanie:
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker