Autor Wątek: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC  (Przeczytany 440797 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Avarest

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1035 dnia: Cz, 30 Wrzesień 2021, 10:22:05 »
Mam takie wrażenie, że kolekcja sprzedaje się dużo lepiej, niż zakładało Hachette. Zabrakło im breloków, które prawdopodobnie musieli domówić, a wcześniej pewnie zabezpieczyli jakąś zakładaną ilość odpowiadającą ich prognozą sprzedaży. U mnie w empiku pierwsze numery były, potem zniknęły (zakładam, że się sprzedały), a następnie znów się pojawiły. Nie wiem, czy przerzucali je z innych magazynów / sklepów, czy może potrzebny był dodruk (patrząc na informacje z forum o dość małej dostępności). To dobra wiadomość. :) Może to pozytywnie wpłynąć na kolejne plany komiksowe wydawnictwa. Choć mam wątpliwości czy dwie kolekcje w jednym czasie nie rywalizowałyby ze sobą zbyt bardzo o portfele klientów. Historia pokazuje, że ma to jednak wpływ na sprzedaż.

PS. Świetnie też, że prenumeratorzy dostają kolejne numery szybciej, niż pojawiają się one w sklepach. Nie byłem zadowolony z tego faktu, przy SBM (tam tak nie było). Niby mała rzecz, a cieszy.

Offline Kamiloss

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1036 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:36:36 »
Dobra jakość, dużo stron, dodatki, twarda oprawa. To robi swoje, zakupi to zarówno laik, jak i ktoś kto siedzi w komiksach od lat.

Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1037 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 16:25:02 »
Tom 21 to Starman sins of the father a nr 22 to Lex Lutthor black ring tom 1. Oba po 200 stron.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

ukaszm84

  • Gość
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1038 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 16:36:34 »
No ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziewałem się że będę to kupował a mam już 4 tomy i na razie zamierzam kupować dalej. Bardzo fajny design okładek, dobra jakość, świetna cena i super dodatki.

Offline Bazyliszek

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1039 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 18:12:35 »
Solowe historie z Luthorem to ja biorę w ciemno. Nawet ten Azarello z WKKDC, to było niby nic, a jednak całkiem niezły scenariusz wyszedł. Szkoda, że ma się wrażenie, że to było za krótkie.


Offline Darth_Simon

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1040 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 22:04:19 »
No ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziewałem się że będę to kupował a mam już 4 tomy i na razie zamierzam kupować dalej. Bardzo fajny design okładek, dobra jakość, świetna cena i super dodatki.

Też początkowo nie planowałem kupować ale jednak się skusiłem.
To chyba najlepiej wydawana kolekcja w Polsce jak do tej pory.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Fanatyk_2004

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1041 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 16:45:25 »
Miałem odpuścić od 4 tomu i lecieć wybiórczo, ale dojadę do 10 a potem już tylko wybrane tomy z ulubionymi postaciami.

Offline Kandor

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1042 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:45:34 »
Tom 21 to Starman sins of the father a nr 22 to Lex Lutthor black ring tom 1. Oba po 200 stron.
Ja muszę wpierw ogarnąć tego mojego Starmana co ma ponad 1400 stron (•‿•)

Offline sneider

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1043 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 10:18:25 »
z ciekawości, kiedy dostaliście paczkę z tomami 6,7?

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1044 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 10:35:43 »
z ciekawości, kiedy dostaliście paczkę z tomami 6,7?

23 czy 24 września, jakoś tak

Offline Avarest

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1045 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 10:46:48 »
Do mnie jeszcze nie dotarła :(

Offline laf

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1046 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 11:14:04 »
Nie miałeś opóźnień w płatnościach?

Offline Avarest

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1047 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 11:59:42 »
Faktycznie byłem za granicą, gdy dotarła druga przesyłka, więc uregulowałem to dopiero po powrocie. Napisałem do nich maila z prośbą, aby wrócić do szybszych wysyłek :)

Offline Hasszz

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1048 dnia: Wt, 12 Październik 2021, 02:21:22 »
Jest to moja 1 tego typu kolekcja i zamierzam kupować wszystkie tomy i duble dla mnie nie istnieja bo miałem długą przerwe w komiksach. 
Mam pytanie  o wysylke, pierwsze 3 tomy dostałem jakos 2 tygodnie temu kolejne beda wysylane tego samego dnia miesiaca do wszystkich czy to jest czyms uwarunkowane?
Przelecialem ze 30 stron tematu i nie znalazlem listy co ukaże sie w kolejnych.Nadal nie ma ofcialnej listy na przynajmniej 10 najblizszych tomow?

Wydanie super jak za taką cene! Jeżeli ktos tak jak ja mial dluga przerwe to bedzi zachwycony!

Offline R~Q

Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Odpowiedź #1049 dnia: Wt, 12 Październik 2021, 06:11:30 »
Jest oficjalna lista na pierwszych 10 tomów