Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 571484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1335 dnia: Śr, 22 Kwiecień 2020, 19:56:51 »
Przeglądałem katalog Urban Comics pod kątem Vertigo, i po tym jak w ostatnich latach Egmont nadrobił u nas zaległości, naprawdę nie mamy czego się wstydzić. Ale teraz jak patrzę na Batmana...

https://www.urban-comics.com/univers/batverse/

...szczęka opada!  :o Mają tam chyba wszystko, co chciałbym, by u nas było wydane. Dziwne trochę działanie Egmontu w tym temacie, skoro Batman sprzedaje się najlepiej, to zamiast jechać z koksem, to klasyki dostajemy raz na rok, może trzy razy na dwa lata. A tak to same świeże, niekoniecznie dobre rzeczy  :'(

Offline misiokles

Odp: Batman
« Odpowiedź #1336 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 11:05:53 »
Dziwne trochę działanie Egmontu w tym temacie, skoro Batman sprzedaje się najlepiej, to zamiast jechać z koksem, to klasyki dostajemy raz na rok, może trzy razy na dwa lata. A tak to same świeże, niekoniecznie dobre rzeczy  :'(
A co Egmont powinien wydać z batmanowych klasyków w latach 2023-2028 by mieć pewniaki sprzedażowe i być na plusie?

Offline SawiK

Odp: Batman
« Odpowiedź #1337 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 11:42:34 »
Up
Klasyki począwszy od serii wydawanych po Kryzysie na nieskończonych Ziemiach. Od serii pisanych przez Alana Granta/Wagnera rysowanych mistrzowsko Breyfogle/Aparo. Przechodząc przez Knightfall aż po No Mans Land. Fani Batsa mieli by pełna satysfakcję.

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #1338 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 11:52:15 »
A co Egmont powinien wydać z batmanowych klasyków w latach 2023-2028 by mieć pewniaki sprzedażowe i być na plusie?
A mało tego jest? Red rain, R.I.P., No Man's Land, Nevermore, Death and the maidens, Prey, Heart of Hush nie sprzedadzą się?
Batman returns
his books to the library

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1339 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 12:00:35 »
A co Egmont powinien wydać z batmanowych klasyków w latach 2023-2028 by mieć pewniaki sprzedażowe i być na plusie?
Wtedy to już będą ramoty i nie wyda  ;)

Przecież tego jest pełno do wydawania: Morrison, Knightfall i No Man's Land to samych tomów z Urban Comics (bo takie najbardziej pasują Egmontowi) jest 15/19 (zależy w jakim wydaniu Morrison) to nawet przy czterech tomach na rok to już jest 4 lata. A reszta? :)

Offline eridraven

Odp: Batman
« Odpowiedź #1340 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 12:12:47 »
Wtedy to już będą ramoty i nie wyda  ;)

Przecież tego jest pełno do wydawania: Morrison, Knightfall i No Man's Land to samych tomów z Urban Comics (bo takie najbardziej pasują Egmontowi) jest 15/19 (zależy w jakim wydaniu Morrison) to nawet przy czterech tomach na rok to już jest 4 lata. A reszta? :)

To jest pomył na kolekcję ;) Eaglemoss czytasz to? ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1341 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 12:59:11 »
Misioklesowi chodziło o to, że Egmont patrzy też na przyszłe lata, by mieli co wydawać i może dlatego tak mozolnie wychodzi im z wydawaniem starszego gacka. Pewnie tak. Ale tego jest tyle do nadrobienia, że takie pojedyncze tomy raz w roku, to jednak dużo za mało. Spokojnie mogliby kilka większych projektów z Batmanem wydawać w tempie, jak inne serie, np. Vertigo - 2-3 tomy w roku. Wspominaliśmy wielokrotnie o nich - już same No Man's Land, Knightfall, Batman Morrisona, Batman Black and White - każdy z nich starczyłby na 1,5 roku regularnego wydawania, to cztery zajęłyby 6 lat.

To jest pomył na kolekcję ;) Eaglemoss czytasz to? ;)

Błagam, tylko nie kolekcja  :'( To powinni wydawać tak jak Daredevila.

Offline misiokles

Odp: Batman
« Odpowiedź #1342 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 14:15:51 »
Dokładnie to miałem na myśli. Wydaje mi się, że Egmont trzyma na przyszłość parę takich 'czarnych koni' na wypadek gdyby rynek zaczął się wysycać, czytelnicy by rezygnowali z jakiś powód z komiksów (np. inflacja, brak miejsca na półkach), więc to by mogło w trudniejszych czasach wydawnictwu w miarę bezboleśnie funkcjonować.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1343 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 17:36:53 »
Wychodzi na razie na to że wszystkie te czarne konie trzyma na czarną godzinę :) A jak pisałem wcześniej tego jest wydawanie na lata.

Offline LordDisneyland

Odp: Batman
« Odpowiedź #1344 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:01:30 »
A czarna godzina nadeszła i nikt nie zauważył :)

More Batman Now! Chcę przeczytać NoMan'sLand po polsku przed śmiercią.
,, - Eeeeech.''

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1345 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:04:06 »
Jak w katalogu teraz czegoś nie będzie to już będą jaja :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1346 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:07:38 »
To przez tych, co od początku DC Deluxe marudzili, że za dużo Batmana!  >:(

A pewnie Catwoman Brubakera, WW Rucki, czy Planetary nie kupili  ::)

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #1347 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 06:37:22 »
Jak najwięcej Batmana! Mam szczęście, że moja ulubiona postać jest również tą najpopularniejszą i na tle innych wypada bardzo dobrze w tym kraju. Ale i tak sporo zostało do nadrobienia. Powiem tak, chciałbym być jeszcze młody, gdy dane będzie mi przeczytać np. No man's land po polsku heh.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1348 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 09:18:15 »

Offline gashu

Odp: Batman
« Odpowiedź #1349 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 15:38:08 »
A ja już od kilku lat mam zdecydowany przesyt Batmana.
Tęsknie do czasów, kiedy bohater był działającym samotnie detektywem, a nie szefem drużyny superbohaterów, przy której Avengers mogą schować głowę w piasek.