Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564306 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Batman
« Odpowiedź #1215 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 19:10:55 »
To ja porzucam czytanie Batmanów i Supermanów z Rebirth

Jeszcze parę serii zostało mi do posmakowania, ale chyba je oleję, chyba tylko All-Star i Metal sobie zostawię

Offline [robak]

Odp: Batman
« Odpowiedź #1216 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 20:54:18 »
Nakład Białego Rycerza jest wyczerpany?

Offline sad_drone

Odp: Batman
« Odpowiedź #1217 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 21:04:16 »
@[robak] wszystko na to wskazuje, pojawiał się w ostatnich dniach i szybko znikał w wielu sklepach, próbowałem zamówić na gildii i dziś dostałem informacje że nie mogą zrealizować zamówienia (rzekomo wadliwy egzemplarz w hurtowni) i generalnie to nie wiedzą kiedy będą nowe.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Dzidek

Odp: Batman
« Odpowiedź #1218 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 21:22:30 »
Nakład Białego Rycerza jest wyczerpany?
Było o tym w wątkach Egmont 2019 i 2020 - poczytaj. A najlepiej skocz do empiku, bo tam mają jeszcze spory zapas (ale wyłącznie stacjonarnie).

Offline adamarluk

Odp: Batman
« Odpowiedź #1219 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 22:50:03 »
...próbowałem zamówić na gildii i dziś dostałem informacje że nie mogą zrealizować zamówienia (rzekomo wadliwy egzemplarz w hurtowni) i generalnie to nie wiedzą kiedy będą nowe.
Mój egzemplarz z hurtowni również wadliwy  :o :o :o

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Batman
« Odpowiedź #1220 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 23:00:41 »
A jaka to wada?

Offline Tymon Nadany

Odp: Batman
« Odpowiedź #1221 dnia: Cz, 02 Styczeń 2020, 23:15:37 »
To ja porzucam czytanie Batmanów i Supermanów z Rebirth
Batmana  z Odrodzenia porzuciłem po piątym tomie o ile do 3 tomu czytało mi się to nieźle to w czwartym  zniszczyły mnie debilizmy w stylu Ridler dostający  strzała z Magnum z bliska i  po tym obrażeniu  zachowuje się jakby  tylko w palec się skaleczył,   w 5 nie spodobała mi się nowa wizja Talii  i ten wątek  zamiany z supermanem

Offline szczaff

Odp: Batman
« Odpowiedź #1222 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 22:33:16 »
Ja jestem już po całym runie Kinga i oceniam go bardzo dobrze jako całość. Jasne, nie był idealny ale dużo lepiej podchodził mi niż run Tyniona w Det Com.
Numeru 86 jeszcze nie przeczytałem wiec jak Tynion spisuje się w serii Batman to jeszcze nie wiem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1223 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 23:06:25 »
Ja nadrobiłem zaległości w postaci 7 i 8 tomu i mam problem, bo nie wiem co robić dalej. Czytając Ślub już zdecydowałem, że definitywnie rozstaje się z serią, doczytam to co mam i sprzedaję. Męczyła mnie już ta cała sytuacja z nakręcaniem na ślub, który od razu wydawał mi się niepotrzebnym pomysłem. Ale kolejny tom zaczął się od takiej perełki - King pisze swoich 12 gniewnych ludzi i wyszło mu to rewelacyjnie. Do tego rysuje to Lee Weeks, koloruje Elizabeth Breitweiser, nie muszę dodawać, że efekt jest powalający. Zdecydowanie najlepsze co dotąd było w tym runie, i chyba w ogóle pierwsza w nim historia, którą czytając, czułem, że pisał ją ten sam facet co Visiona. No i ten 8 tom znów dał mi trochę nadziei (jak wcześniej Wojna żartów z zagadkami), że może to się właśnie rozkręca? Chyba pociągnę jeszcze tego Batmana, zachęcają mnie też ku temu nadchodzące kłopoty, które gackowi zafunduje Bane - lubię gościa od czasu Knightfall, co prawda raz już jego występ King spartolił, ale może teraz da radę?

Offline szczaff

Odp: Batman
« Odpowiedź #1224 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 07:57:17 »
Moim zdaniem warto. Do końca runu Kinga jeszcze 5 tomów. Problem ze ślubem polega chyba na tym, że duża część osób czekała na to jak na swego rodzaju finał historii i zawiedli się. Jeśli traktować to wydarzenie jako tylko jedne z wielu prowadzących do upadku Batmana, to nie wygląda to już tak źle, choć nadal uważam, że zeszyt 50 był okropny.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1225 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 08:13:06 »
A 85 zeszyt jest finałem historii Kinga, czy bezpośrednio prowadzi do tej mini serii Batman/Catwoman?

Odp: Batman
« Odpowiedź #1226 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 11:24:46 »
Ja nadrobiłem zaległości w postaci 7 i 8 tomu i mam problem, bo nie wiem co robić dalej. Czytając Ślub już zdecydowałem, że definitywnie rozstaje się z serią, doczytam to co mam i sprzedaję. Męczyła mnie już ta cała sytuacja z nakręcaniem na ślub, który od razu wydawał mi się niepotrzebnym pomysłem. Ale kolejny tom zaczął się od takiej perełki - King pisze swoich 12 gniewnych ludzi i wyszło mu to rewelacyjnie.
Miałem dokładnie tak samo. :)

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #1227 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 12:04:55 »
Potwierdzam, początek 8 tomu to jedna z niewielu dobrych rzeczy w tym runie. King ,podobnie jak w filmie Lumeta, nie przesądza o winie czy jej braku ale zasiewa wątpliwośći. Wlasnie ta niejednoznaczność  stanowiła o sile 12, tutaj nie jest az tak dobrze wyeksponowana, ale spełnia swoją rolę.  Ja ogólnie dociągne do końca serie, ale bez specjalnych oczekiwań.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Styczeń 2020, 12:07:48 wysłana przez OokamiG »

Odp: Batman
« Odpowiedź #1228 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 14:22:47 »
  Nieeee, nie zasiewa żadnych wątpliwości, to była jakaś parodia "12 Gniewnych ludzi", kolejna okazja żeby popłakać nad Batmanem. King to pisał i pisał i pisał i ja dalej nie wiem dlaczego oni właściwie chcieli się pobrać. Dobrze, że położyli na tym krzyż.

Offline kosmoski

Odp: Batman
« Odpowiedź #1229 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 16:54:14 »
Też miałem wielki niedosyt po tej historii, fajnie się zaczęła, skończyła słabo. To psychologiczne obieranie cebuli jest już po prostu nudne...