Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 571783 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #90 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:02:39 »
To chyba takie deluxy tyle se regularnie nie to comegkont.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #91 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:06:02 »
Bardziej miałem na myśli taką inicjatywę od Egmontu, niż panoramowego stwora  ;D


Batman dobrze się sprzedaje, będzie 80-cio lecie, ludzie narzekają na dominację gacka w DC Deluxe, poza największymi klasykami wciąż mamy sporo braków, to najlepszym rozwiązaniem byłoby ruszenie z "Batman Classic".  8)

Offline 79ers

Odp: Batman
« Odpowiedź #92 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:06:46 »
Już widać, że są duble(zaraz będę obliczał ile tego) i do tego znów ten Batman.  >:(

Brałbym, ale duble mijać bo ile można tych Zabójczych żartów, Azylu itp.

Odp: Batman
« Odpowiedź #93 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:11:56 »
Wygląda bardzo ładnie, ale sporo z tego już mieliśmy. Batman to postać, która zdaje się dojrzała już dawno temu do wydawania kompletnymi seriami. Takie tęgie knigi ala Daredevil po 500-600 stron (o ile da się to tak wydać), byłyby świetnym rozwiązaniem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #94 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:19:00 »
No oczywiście, że nowe wydania tych wszystkich klasyków, które Egmont i Mucha wydały w ostatnich latach nie są potrzebne (tu pewnie z dwie, trzy osoby, które za późno obudziły się na Mroczne zwycięstwo, czy Rzymskie wakacje, nie zgodzą się ze mną), ale cała reszta? Jest tu O'Neill/Adams, Grant/Breyfogle, Moench/Jones, Milligan, Brubaker, sporo historii z Legends of the Dark Knight... dodać do tego Knightfall i No Man's Land (których akurat tam nie ma), i mam chyba wszystko z Batmanem, co chciałbym, aby u nas wyszło.  8)

Odp: Batman
« Odpowiedź #95 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:40:42 »
   Się wie, ale po co czytać jakieś wyrywki jak to są na tyle dobre rzeczy, że mogliby wydać w całości? W takich zbiorczych grubasach, wyszłoby i taniej i lepiej.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #96 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 20:50:59 »
Szczerze mówiąc nie przyglądałem się aż tak wnikliwie zawartości, myślałem, że runy są kompletne  :(  No ale chodziło mi ogólnie, o coś w tym stylu, taka seria o Batmanie jak "Deadpool Classic" właśnie z kompletnymi runami  8) 

Offline [robak]

Odp: Batman
« Odpowiedź #97 dnia: So, 23 Luty 2019, 10:59:39 »
Widzę zapowiedziany na kwiecień Batman - Metal.
Jak to się ma do historii z Odrodzenia (które bardzo szybko przestałem śledzić)?

Offline Gascon200

Odp: Batman
« Odpowiedź #98 dnia: So, 23 Luty 2019, 11:31:17 »
Widzę zapowiedziany na kwiecień Batman - Metal.
Jak to się ma do historii z Odrodzenia (które bardzo szybko przestałem śledzić)?

Nie wiem do końca co masz na myśli, ale spróbuję:

W kilku zeszytach z kilku serii mamy nawiązania do nadchodzącego zagrożenia, ale są zbędne. Wszelkie preludia są w 1 tomie.
Kilka zeszytów z kilku serii są tie-enami, jednak będą w tych 3 tomach z Metalem.
Sam event nawiązuje w niektórych miejscach do runu Snydera z Batmanem, jednak ich znajomość konieczna nie jest. Sam Event możesz czyta kompletnie samodzielnie.

Offline [robak]

Odp: Batman
« Odpowiedź #99 dnia: So, 23 Luty 2019, 11:56:24 »
Dokładnie o to mi chodziło - czy mogę łyknąć Metal jako samodzielną historię, bez zgrzytów i zastanawiania się o co chodzi.


Rysownicy zapowiadają się bardzo ciekawie. Cenię Batmana w wykonaniu Capullo.

Odp: Batman
« Odpowiedź #100 dnia: So, 23 Luty 2019, 12:08:37 »
  Na okładce jest Batman z dwoma toporami co się będzie przenosił do innych wymiarów. Lepiej chyba kubek octu łyknąć.

Offline Gascon200

Odp: Batman
« Odpowiedź #101 dnia: So, 23 Luty 2019, 14:46:50 »
Mimo wszystko przeczytam (szczególnie 2 Tom dla originów), może to będzie tak złe, że aż dobre i ''enjoyable'' :P

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #102 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 07:14:24 »
Przecież Metal jest fest ceniony w branży.. Ma bardzo dobre oceny.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

majkelus81

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 17:55:42 »
Kolejna regularna seria z Batmanem, rusza co prawda z poślizgiem, ale można już robić preorder na Batman and the Outsiders


Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #104 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 09:42:05 »
Batman Metal tom 1 tam będzie Dark Nights: Metal #1–2 z głównego eventu? A potem w drugim nic i dopiero w trzecim #3-6? Czemu to tak dziwnie wydane?