Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564475 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #1020 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 20:15:27 »
Okładka 83 numeru moze sugerowac jak to sie skonczy. A po drodze mozemy mieć jeszcze jeden poważny wstrząs

Wszystko się da. Już wielu fanów przestaje śledzić losy nietoperza zarowbo przez nierowny run Kinga, jak i fakt ze Batman przestal byc detektywem, za to zrobili z niego Jamesa Bonda walczacego w pojedynkę z całym universum. Batman już nie walczy ze zwyklymi przestepcami czy nawet swoimi arcy łotrami - teraz walczy z Darkseidami itp. Psuja ta postac i zajezdzają ja na amen. Tak samo jest z Batmanem who Laughs. Fajny koncept ale teraz beda nam go wciskac do gardel az sie wszyscy zadławią

Nie wiem skąd pomysł, że przestaje się sprzedawać.

https://diamondcomics.com/Home/1/1/3/597?articleID=232698
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Batman
« Odpowiedź #1021 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 20:50:21 »
Wiesz jak ta sprzedaż jest liczona prawda?

Offline pMk_91

Odp: Batman
« Odpowiedź #1022 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 20:56:01 »
Wiesz jak ta sprzedaż jest liczona prawda?
Na tym przynajmniej można się opierać niezależnie od tego jak to jest liczone, zamiast snuć bezpodstawne teorie i wieszczyc upadek.

Odp: Batman
« Odpowiedź #1023 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 21:00:48 »
Czyli nie wiesz jak to jest liczone. Pogoogluj

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #1024 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 21:12:50 »
Czyli nie wiesz jak to jest liczone. Pogoogluj

Tak wiem jak to działa, tylko nadal nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Batman przestaje się sprzedawać.
Masz jakieś dane czy to twoja wymyślona teoria (ja podałem jakiekolwiek)?
Jeżeli jest tak jak twierdzisz to pozostałe DC już kompletnie się nie sprzedają.

Czyli nie wiesz jak to jest liczone. Pogoogluj

Lepiej ty pogoogluj i podaj jakieś dane na poparcie swojej teorii.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline pMk_91

Odp: Batman
« Odpowiedź #1025 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 21:20:42 »
Czyli nie wiesz jak to jest liczone. Pogoogluj
Panie ekspert z Youtube, widać że oczywiście Twoja opinia jest najwlasciwsza więc nie ma sensu się spierać. Pozdrawiam.

Odp: Batman
« Odpowiedź #1026 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 21:32:03 »
Sprzedaż spadła ostatnimi czasy i to jest fakt. W lipcu nie sprzedano nawet 80 tysięcy egzemplarzy. Normą dla Batmana jest powyżej 100 tysięcy. To jakieś 25% spadku, czyli bardzo dużo.

Odp: Batman
« Odpowiedź #1027 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 21:36:02 »
Panie ekspert z Youtube, widać że oczywiście Twoja opinia jest najwlasciwsza więc nie ma sensu się spierać. Pozdrawiam.
Do eksperta mi daleko :)
Również pozdrawiam

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #1028 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 16:16:33 »
Sprzedaż spadła ostatnimi czasy i to jest fakt. W lipcu nie sprzedano nawet 80 tysięcy egzemplarzy. Normą dla Batmana jest powyżej 100 tysięcy. To jakieś 25% spadku, czyli bardzo dużo.
W ujęciu długofalowym też jest to tylko spadek.
Batman returns
his books to the library

Itachi

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1029 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 11:16:51 »
Tom King geniuszu Ty mój!  ;D

Narzeczona czy włamywaczka to kolejny piękny przykład ukazujący pewien schemat, Pan Tom King powinien dostać dożywotni zakaz pisania historii z Mrocznym Rycerzem. DOŻYWOTNI.

Co ten koleś ubzdurał sobie z wymyślaniem historii do prowadzenia związku Nietoperza z Kotką to ja nie mam pojęcia... Zacznijmy od początku, skoro jest dobrze, relacja zaręczonych układa się wspaniale to jak zwykle należy namieszać. No to jeb!
Spoiler: PokażUkryj
Wysyłamy miliardera z seksowną amazonką do innego wymiaru na trzydzieści siedem lat!
Pokażemy jedną scenę z jednej nocy z 13 505 takich pór dnia! Wooo, cóż za odwaga, cóż za emocjonujący i pozostawiający bez złudzeń motyw wierności. 324 120 godzin, a Batman z Wonder Woman tłukąc się z hordą potworów w międzyczasie zamieniają się odpowiednio w mnicha i siostrę zakonu amazonek. Już się nie będę znęcał nad tym pozbawionym sensu zabiegiem, bo pewnie każdy z Nas może wyobrazić sobie Batka robiącego pewną czynność gdy Diana bierze kąpiel... King ma bardzo niekorzystną cechę przesadzania we wszystkim co związane z Mrocznym Rycerzem. Kolejna historia z Poison Ivy również należy zaliczyć do tego grona. U scenarzysty wszystko jest dozwolone, drugoligowy łotr nagle może stać się pierwszym ziemskim złoczyńcą, herosi w sekundę mogą zamienić się w bezosobowe naczynia, Batman mający przygotowane warianty na wszelkie kataklizmy nagle czuje się zaskoczony najprostszymi środkami, ech serio to już 6 tom a ja mam po dziurki w nosie tych farmazonów pisanych przez chłopczyka bawiącego się drogą zabawką.

Jedyne momenty które autentycznie lubię to sceny z Kotką, te mini urywki mają więcej ikry niż całe opasłe tomiszcze. Są takie zwyczajne, proste, bez poronionych dodatków - po prostu odpowiadają normalnemu życiu osoby mającej pewne zdolności. Tytuł Narzeczona czy włamywaczka powinien w pewnym stopniu weryfikować postać Catwoman. Czyżby King odpowiedział na tak nurtujące pytanie wjazdem bohaterki/łotrzycy
Spoiler: PokażUkryj
do salonu ślubnego
? Pozostawię to bez komentarza...

« Ostatnia zmiana: So, 24 Sierpień 2019, 11:18:35 wysłana przez Itachi »

Odp: Batman
« Odpowiedź #1030 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 19:25:16 »
Miałem podobne odczucie odnośnie tych 37 lat. Idiotyzm pasujacy raczej do komiksow ze srebrnej ery ale nie dzisiaj.

Odp: Batman
« Odpowiedź #1031 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 13:09:07 »
Co sądzicie o serii Superman/Batman (tej z początku tego wieku, zaczynał pisać ją Loeb) ?
Widziałem w zapowiedziach omnibus i zastanawiam się czy się na to nie skusić. Mocno młodzieżowo, czy nie? Proszę o opinie.

https://www.atomcomics.pl/pl/p/SUPERMAN-BATMAN-OMNIBUS-HC-VOL-01/137802

Offline Gazza

Odp: Batman
« Odpowiedź #1032 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 14:31:39 »
Młodzieżowo. Przynajmniej na tyle, że odpuściłem skrzydełkowe wydanie Egmontu na rzecz poważniejszych tytułów. Sprawdź sobie pierwszy tomik za grosze zanim zaatakujesz omni.

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #1033 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 14:44:50 »
Młodzieżowo.
Potwierdzam.
A ja odpuściłem sobie egmontowskie wydanie, bo posiadam amerykańskie TPB. Ogólnie w odbiorze lektura łatwa i przyjemna.

Offline wonap

Odp: Batman
« Odpowiedź #1034 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 15:29:29 »
to chyba młodzież się popsuła bo Batman zawsze był kierowany do takiej grupy jednak teraz wychodzą słabsze rzeczy.