Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564050 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #1005 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 18:30:31 »
o to chodziło, panowie! dziękuje za odpowiedz.

Offline Gascon200

Odp: Batman
« Odpowiedź #1006 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 21:55:00 »
A tymczasem w Batmanie Kinga (numer 77), który będzie w sprzedaży od jutra, wydarzy się pewna rzecz kontrowersyjna rzecz, który ma zmienić na zawsze (jasne...) świat DC. I strona z tego wydarzenia już weszła do internetu. Klikacie tylko na własną odpowiedzialność ;)


Odp: Batman
« Odpowiedź #1007 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 22:04:13 »
Wiedziałem, że prędzej czy później z czymś takim wyjadą.
- Oh my god, they killed Kenny!
- You bastards!

Ale kwas, King idź się utop w kiblu.

Offline Cypher

Odp: Batman
« Odpowiedź #1008 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 22:11:10 »
A tymczasem w Batmanie Kinga (numer 77), który będzie w sprzedaży od jutra, wydarzy się pewna rzecz kontrowersyjna rzecz, który ma zmienić na zawsze (jasne...) świat DC. I strona z tego wydarzenia już weszła do internetu. Klikacie tylko na własną odpowiedzialność ;)



Spoiler: PokażUkryj
Namoczy się go w Lazarus Pit i będzie jak nowy. W Batman #74, Flashpoint Batman chciał namoczyć tam Marthę, so... :)

Odp: Batman
« Odpowiedź #1009 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 22:14:55 »
Jak o tym przeczytalem to od razu zamowilem numer. I cholera jeszcze przed jego przeczytaniem zgadłem. To niezbyt dobrze świadczy o scenariuszu jesli ktoś kto  jak ja nie czytał poprzednich zeszytow, odgadł co sie stanie.
Ciekaw jestem jak skonczy się City of Bane i cały run Kinga.
Wiecie czy King ma skonczyc na 85 numerze? Gdzies w sieci przeczytalem ze run zakonczy sie na nr 83 (okladka ponizej) i Batman znowu bedzie miesieczniekiem
« Ostatnia zmiana: Śr, 21 Sierpień 2019, 22:26:20 wysłana przez Pogadajmy o komiksach YT »

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1010 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 23:54:07 »
85 numerów. Potem "Batman" staje się miesięcznikiem prowadzonym przez kogoś innego, a King kończy swój run w 12 częściowej serii "Batman/Catwoman".

Odp: Batman
« Odpowiedź #1011 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 00:05:37 »
Wiadomo już kto przejmie stery?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1012 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 00:21:45 »
Nic oficjalnego, żadnych sugestii i przecieków. Część osób się śmieje, że Bendis. Szczerze mówiąc, to nie zdziwiłbym się, ale i tak nie liczę na jakieś zaskoczenie, skoro DC szuka kogoś, kto będzie im robiło Batmana podpasowanego pod dziejące się eventy w uniwersum.

Odp: Batman
« Odpowiedź #1013 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 18:18:04 »
Jesli tak bedzie to w końcu na dobre rozwalą tą markę a jak gacek przestanie sie sprzedawac to bye bye DC

Offline Szekak

Odp: Batman
« Odpowiedź #1014 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 18:58:43 »
Marki Batmana nie da się rozwalić.
Piękno jest w oczach patrzącego.

John

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1015 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 19:04:53 »
Powiem Wam, że kulisy wydarzenia z 77 zeszytu, są jeszcze ciekawsze niż owe wydarzenie. Można z tego wyciągnąć fajną historie i faktyczny krok naprzód dla Batmana. Kinga można krytykować za różne rzeczy, ale stara się zagłębiać w psychologię bohaterów, więc wierzę że zagra tym motywem w odpowiedni sposób. Uważam że dobrym posunięciem byłoby gdyby... (niżej jest spoiler z komiksu)

Spoiler: PokażUkryj
Bruce złamie kodeks i zabije Thomasa. I to faktycznie byłaby odważna zmiana statusu quo.

Odp: Batman
« Odpowiedź #1016 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 19:36:40 »
Okładka 83 numeru moze sugerowac jak to sie skonczy. A po drodze mozemy mieć jeszcze jeden poważny wstrząs

Cytuj
Marki Batmana nie da się rozwalić

Wszystko się da. Już wielu fanów przestaje śledzić losy nietoperza zarowbo przez nierowny run Kinga, jak i fakt ze Batman przestal byc detektywem, za to zrobili z niego Jamesa Bonda walczacego w pojedynkę z całym universum. Batman już nie walczy ze zwyklymi przestepcami czy nawet swoimi arcy łotrami - teraz walczy z Darkseidami itp. Psuja ta postac i zajezdzają ja na amen. Tak samo jest z Batmanem who Laughs. Fajny koncept ale teraz beda nam go wciskac do gardel az sie wszyscy zadławią
« Ostatnia zmiana: Cz, 22 Sierpień 2019, 19:42:30 wysłana przez Pogadajmy o komiksach YT »

Offline pMk_91

Odp: Batman
« Odpowiedź #1017 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 20:04:25 »
Okładka 83 numeru moze sugerowac jak to sie skonczy. A po drodze mozemy mieć jeszcze jeden poważny wstrząs

Wszystko się da. Już wielu fanów przestaje śledzić losy nietoperza zarowbo przez nierowny run Kinga, jak i fakt ze Batman przestal byc detektywem, za to zrobili z niego Jamesa Bonda walczacego w pojedynkę z całym universum. Batman już nie walczy ze zwyklymi przestepcami czy nawet swoimi arcy łotrami - teraz walczy z Darkseidami itp. Psuja ta postac i zajezdzają ja na amen. Tak samo jest z Batmanem who Laughs. Fajny koncept ale teraz beda nam go wciskac do gardel az sie wszyscy zadławią

Spokojnie Komiksomaniak nie ma monopolu na bycie wyrocznią. Batman sobie poradzi bez obaw :-)

Odp: Batman
« Odpowiedź #1018 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 20:11:52 »
To są moje spostrzeżenia i miałem je zanim jeszcze Oskar wypowiedział się w tym temacie.
Chodzi mi o to, że brakuje mi historii ktore dzieja sie w Gotham, w ciemnych uliczkach, gdzie stawka jest zycie kilku ofiar a nie calego miasta czy planety.
Brakuje mi historii typu Mroczne Odbicie, czy chocby klimatu z runu Kellyego Jonesa.
Batmana ktory jest rycerzen nocy i swietnym detektywem a nie supermanem

Online bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #1019 dnia: Cz, 22 Sierpień 2019, 20:13:23 »
Wszystko się da. Już wielu fanów przestaje śledzić losy nietoperza zarowbo przez nierowny run Kinga, jak i fakt ze Batman przestal byc detektywem, za to zrobili z niego Jamesa Bonda walczacego w pojedynkę z całym universum. Batman już nie walczy ze zwyklymi przestepcami czy nawet swoimi arcy łotrami - teraz walczy z Darkseidami itp. Psuja ta postac i zajezdzają ja na amen. Tak samo jest z Batmanem who Laughs. Fajny koncept ale teraz beda nam go wciskac do gardel az sie wszyscy zadławią
Bo teraz scenariusze kończą się na konceptach. Koncept + reklama a w środku wydmuszka. Ile razy można się nabierać?

Spokojnie Komiksomaniak nie ma monopolu na bycie wyrocznią. Batman sobie poradzi bez obaw :-)
W jednym tytule jako kwartalnik.
Batman returns
his books to the library