Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 570366 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #855 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 18:47:29 »
Sprawdzałem to wcześniej, mało wiarygodne, może być tak zaprogramowane, że kupujesz np. 50 egzemplarzy - wyskakuje, że jest dostępne - a dopiero przy płatności pokazuje, że nie ma tyle na stanie.

Offline glutamiluta

Odp: Batman
« Odpowiedź #856 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 18:52:14 »
;)

nakład jest ograniczony i obowiązuje kolejność zamówień.
nie unikniemy zamieszania przy ostatnich sztukach (jeśli sprzedaz dobije do ostatnich sztuk)

btw. zaraz wejdzie nowy topik na spekulacje o nakładzie ;)
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Lipiec 2019, 18:54:21 wysłana przez glutamiluta »

Online isteklistek

Odp: Batman
« Odpowiedź #857 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 18:56:18 »
Sprawdzałem to wcześniej, mało wiarygodne, może być tak zaprogramowane, że kupujesz np. 50 egzemplarzy - wyskakuje, że jest dostępne - a dopiero przy płatności pokazuje, że nie ma tyle na stanie.

Na zapowiedzi nie działa, ale na to co dostępne:
Wonder Woman. Tom 1 - 2 sztuki (Deluxe)
Wonder Woman. Tom 2 - 4 sztuki (Deluxe)
Catwoman. Na tropie Catwoman. Tom 1. - 2 sztuki
Catwoman. Nie ma lekko. Tom 2 - 19 sztul

Offline Szekak

Odp: Batman
« Odpowiedź #858 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 18:59:39 »
;)

nakład jest ograniczony i obowiązuje kolejność zamówień.
nie unikniemy zamieszania przy ostatnich sztukach (jeśli sprzedaz dobije do ostatnich sztuk)

btw. zaraz wejdzie nowy topik na spekulacje o nakładzie ;)
Ej, Gluta, ale tak na serio - naprawdę nie masz pewności czy starczy do jutra wieczora?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online radef

Odp: Batman
« Odpowiedź #859 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 18:59:58 »
Ja ze swoich tajnych wiem, że się sprzedał co najmniej 1 egzemplarz "Husha". I nie mówię tu o swoim egzemplarzu, bo sam w tych cenach nie będę kupował. Biorąc jednak pod uwagę cenę tych tytułów, oraz brak ich na karcie "Bestsellery" na Egmont.pl (choć tu może być wina braku aktualizacji), nie sądzę by się sprzedało więcej niż kilkadziesiąt egzemplarzy, a raczej poszło ok. kilkanaście.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Itachi

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #860 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:00:59 »
Ej, Gluta, ale tak na serio - naprawdę nie masz pewności czy starczy do jutra wieczora?

Aż tak podatny na manipulacje jesteś? :)

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #861 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:03:29 »
Szkoda, że nie ma żadnych zakładów, jeżeli chodzi o drobne zakłady to mam żyłkę hazardzisty. Obstawiam poniżej 1000 sztuk na tom.
Napisałem na priv mój argument, może zmienisz zdanie ;)

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #862 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:05:18 »
Myślę że nakład będzie w okolicy co ilość postów na ten temat  ;)

Online isteklistek

Odp: Batman
« Odpowiedź #863 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:09:42 »
Zawsze można podjąć drastyczne kroki, aby zorientować się ile tego jest. Wszystko zależy od regulaminu sklepu - robisz zamówienie, nie opłacasz i anuluje się po iluś dniach.

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #864 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:13:38 »
Ej, Gluta, ale tak na serio - naprawdę nie masz pewności czy starczy do jutra wieczora?
Gluta sprytnia napisała o "poniedziałku", ale niekoniecznie o jutrzejszym poniedziałku ;).

Gluta - czy w swojej wiadomości
a)
nie wiem czy starczy do poniedziałku ;)
miałaś na myśli jutrzejszy poniedziałek?

EDIT:
Ja ze swoich tajnych wiem, że się sprzedał co najmniej 1 egzemplarz "Husha". I nie mówię tu o swoim egzemplarzu, bo sam w tych cenach nie będę kupował. Biorąc jednak pod uwagę cenę tych tytułów, oraz brak ich na karcie "Bestsellery" na Egmont.pl (choć tu może być wina braku aktualizacji), nie sądzę by się sprzedało więcej niż kilkadziesiąt egzemplarzy, a raczej poszło ok. kilkanaście.
Nie no, Planeta Szninkla wrzuciła najpierw bodajże 200 egzemplarzy - poszło w niecałe 2 godziny.
Thorgala 350 egz. poszło też mega szybko (nie pamiętam dokładnie ile).
Śmiem twierdzić, że Batman jest porównywalnie popularny. A Ty myślisz, że w ciągu - no, już kilku dni, przy dużo większej promocji (ile portalów o  tym pisało) sprzedało się raczej kilkanaście (a max kilkadziesiąt) egzemplarzy??  :o
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:20:51 wysłana przez mack3 »

Itachi

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #865 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:27:36 »
mack3

Poszłoooo tyle, bo był podany nakład 350 sztuk! Partie schodziły dynamicznie. A Egmont promocją kolekcji utwierdził mnie że nakład jest spory.

Offline Szekak

Odp: Batman
« Odpowiedź #866 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:30:34 »
Aż tak podatny na manipulacje jesteś? :)
Wszystko to domysły. Na dobrą sprawę to jest pierwsza taka inicjatywa Egmontu i mogli zagrać mega asekuracyjnie, nikt z nas tego nie wie. Egmont jest bardzo zachowawczy jeżeli chodzi o nowe odważne inicjatywy, do tego wszystkie te komiksy są dostępne na naszym rynku, do tego olbrzymia cena i czarno biała treść, co też jest kolejną niewiadomą odnośnie tego jak to przyjmie rynek. To wszystko sprawia, że Egmont mógł naprawdę mało tego zaplanować... tak jak mówię, wszystko to domysły - padły strzały 500 sztuk, 1000 i 5000, Gluta powiedziała, że każdy jest daleko, więc to może być 300 sztuk które już się kończą, a może być i 1500 które będą zalegać.
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:41:34 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline GoNzO

Odp: Batman
« Odpowiedź #867 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:32:25 »
Z takim podejściem niech sobie świętują te 80-te urodziny beze mnie.

Itachi

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #868 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:42:46 »
Każda z czterech oddzielnych pozycji z kolekcji Batman Noir oraz cały komplet ma maksymalny pułap 99 sztuk/kompletów w zamówieniu. Także to definitywnie przesądza o tym, że żadnych informacji na podstawie tego nie można wywnioskowywać. Bo oczywistym jest że któraś pozycja będzie bardziej popularna od innej.

A wiecie co jest najlepsze, za dwa miechy w Łodzi na spotkaniu z Panem Tomaszem będzie hohoho bo na gildii komikspecie to hohohohoho i hohohohoho ;D

Offline Szekak

Odp: Batman
« Odpowiedź #869 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:45:17 »
Ale to jest przedsprzedaż, Gluta napisała, że może być bałagan przy końcówce nakładu, a więc w przedsprzedaży może nie mają ustawionych ilości sztuk na magazynie po prostu. Możesz złożyć po 20 zamówień na 99 sztuk i ich nie opłacać i pewnie dalej to będzie dostępne w sklepie do zakupu.

Oj tak, już się nie mogę doczekać pogadanki z TK. :D
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Lipiec 2019, 19:49:30 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.