Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564022 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline glutamiluta

Odp: Batman
« Odpowiedź #615 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:52:59 »
ok, będę przywozić osobiście

Offline komiksowe_warianty

Odp: Batman
« Odpowiedź #616 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:53:11 »
Jeżeli to się wyprzeda, to będę w ciężkim szoku. Ekskluzywność tego jest znikoma. Polska wersja linii wydawniczej, która bez problemu jest dostępna po angielsku. Odgrzewanie komiksów dostępnych już u nas nie będzie działało na korzyść tych tytułów. Czerń i biel potrafi odstraszać nowych czytelników, chociaż w tym wypadku wiem, że kierowane jest to do kolekcjonerów.

Odp: Batman
« Odpowiedź #617 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:53:16 »
Spokojnie, nie napisała, że to jedyne zabezpieczenie. Zamawiałem ze sklepu egmontu i przesyłka kurierem przychodziła w super stanie.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #618 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:57:26 »
Nadal dziwię się tak pochopnych wyciągania wniosków, że to miała być kolekcja kioskowa, przy padającym ruchu.
Co dopiero ruszył Marvel Komiks a Hachette czy Eaglemos też jeszcze nie upadli :)

Offline marceli

Odp: Batman
« Odpowiedź #619 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:57:59 »
Nakład nie będzie podany czyli kupujta bo zaraz nie będzie  8)

talibo

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #620 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:58:13 »
Spokojnie, nie napisała, że to jedyne zabezpieczenie. Zamawiałem ze sklepu egmontu i przesyłka kurierem przychodziła w super stanie.
Gratuluje szczęścia. Od razu odpowiem, że ja też i były reklamacje. Jakby to był pojedynczy przypadek, ale nie za każdym razem.

Nic nie napisała do zabezpieczenia komiksów, kiedy Planet Komiksu od razy dała jasny sygnał jak u nich to będzie wyglądało. Tutaj tego brak, a doświadczenie z obcowaniem z tym sklepem nakazuje mi dużą ostrożność.

Widzę, że tutaj koleżanka jest tylko aby robić hype i naganiać na kupowanie komiksów u nich w sklepie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:01:29 wysłana przez talibo »

Offline Gazza

Odp: Batman
« Odpowiedź #621 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:11:40 »
(...)
Widzę, że tutaj koleżanka jest tylko aby robić hype i naganiać na kupowanie komiksów u nich w sklepie.
Nie, nie jest. Jest pomocna i sympatyczna. Wyluzuj terrorysto ;)

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #622 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:13:01 »
Kupią na pewno kolekcjonerzy oraz ci nastawieni na odsprzedaż z zyskiem. Nie będe się bawił w prognozowanie, ale myślę że sprzeda im się z nawiązką.

Trzeba pamiętać, że przeciętny Kowalski nie kupuje komiksów, bo to drogie hobby. A jednak grupa komiksiarzy nie należy do małych w naszym kraju, skoro komiksy sprzedają się coraz lepiej i dostajemy więcej i wiecej :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:15:19 wysłana przez Odyn »
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline marceli

Odp: Batman
« Odpowiedź #623 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:16:17 »
Patrząc na ostatnio wydane Thorgala oraz Szninkla na żadną zniżkę nie ma co liczyć.

Offline Marvelek

Odp: Batman
« Odpowiedź #624 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:23:19 »
Incjatywa jest skierowana raczej do kolekcjonerów. Takie wydania są fajne, ale nie w przypadku gdy tyle klasyki czeka na wydanie. Jeśli będzie to nieduży nakład napewno stratni jie będą. Co do ceny to na chwilę obecną bym się na to nie skusił. Znając jakość wydawniczą Egmontu nie mam zaufania, że to będzie rzeczywiście exclusive. Mam nadzieję, że wydanie będzie dopracowane, bo płacić 7 stów za białe kropki itp. byłoby trochę słabe.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Batman
« Odpowiedź #625 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:26:16 »
A czy będzie to edycja numerowana z autografem Batmana? 

Offline komiksowe_warianty

Odp: Batman
« Odpowiedź #626 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:31:08 »
Z perspektywy kolekcjonera, którym jestem, te wydania są całkowicie niekolekcjonerskie. Ograniczony nakład to nie wszystko. W USA te wersje zalegają, bo tam to kolejna wariacja na temat znanych tytułów. U nas robi się z tego edycję limitowaną. Nie tak działają wersję limitowane, kolekcjonerskie. Nie robi się takich akcji na "jana". Uważam, że przydałby się głoś takich zbieraczy, którzy mają sprecyzowane oczekiwania odnośnie takich wydań, a nie wydawania "bo tak" i dorabiania do tego łatki limitowanego wydania ekskluzywnego. Nie wiem czy Egmont robił te wydawnictwa pod kolekcjonerów, ale jeżeli stricte tak, to zrobili to źle.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:33:14 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline marceli

Odp: Batman
« Odpowiedź #627 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:31:29 »
Ile można kupować na handel? Thorgal leży, Szninkiel leży, teraz Batman? ;) Gdzie to wszystko pomieścić? ;)

Offline Moreroms

Odp: Batman
« Odpowiedź #628 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:52:44 »
A ja zaryzykuję stwierdzenie, że z mojego punktu widzenia* Długie halloween wydaje się być atrakcyjne cenowo.
Obecnie do wyboru mamy (allegro):
Dwutomowe wydanie wkkdc za 148-157 pln
Jednotomowe wydanie muchy za 159-170 pln
I wydanie Noir, za 198-211, w zależności od wysyłki (szkoda, że cena nie jest na poziomie 200, wtedy by była darmowa wysyłka...)

Także za +/- 50 pln więcej mamy nie dość, że wydanie większe, to jeszcze w edycji, ktora w przyszłości może być wyżej ceniona na rynku wtórnym niż wydanie z WKKDC czy Muchy.

*Z mojego punktu widzenia - osoby, która nie posiada żadnego z wcześniej dostępnych na naszym rynku wydań i chciałaby w chwili obecnej zaopatrzyć się w ten komiks PO POLSKU.

Offline Pawelek

Odp: Batman
« Odpowiedź #629 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 11:55:53 »
Dwutomowe wydanie wkkdc za 148-157 pln
https://shop.eaglemoss.com/pl/dc-comics-graphic-novels-collection
To chyba można mieć za 80 zł, nowe, po polsku.
Z dostawą za 90 zł.
Tomu 2 coś nie da rady dodać do koszyka.
Rzeczywiście nie da rady dodać do koszyka mimo dostępności. Zwracam honor.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 12:07:40 wysłana przez Pawelek »