Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564326 razy)

bababatman i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline moai

Odp: Batman
« Odpowiedź #600 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:29:31 »
@glutamiluta czy sprzedaz tylko i wylacznie przez sklep egmontu, czy kolekcja trafi do wybranych sklepow komiksowych?
I czy bedzie podana liczba dostepnych sztuk :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:31:45 wysłana przez moai »

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #601 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:31:18 »
Myślę, że nasze forumowe podwórko rynku Egmontowi nie robi.
Ale nasz głos najważniejszy  ;)

Tak, potwierdzam, Klienci komiksów to nie tylko forum :)
Gdzie indziej jest podobnie. Ogólnie mała podjarka jest tym Noir.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #602 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:31:49 »
Glutamiluta, to potwierdź jeszcze czy Noir będzie sprzedawane tylko w sklepie Egmontu, czy w innych księgarniach też? W sensie, czy seria będzie łapała się na rabaty?

O właśnie, moai mnie ubiegł. Zresztą to pytanie już padło kilka razy dziś.

Offline radef

Odp: Batman
« Odpowiedź #603 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:33:12 »
Tak, potwierdzam, Klienci komiksów to nie tylko forum :)
Ale im droższe wydania, tym forumowicze stanowią większy procent kupujących.

A tak na serio - polecam oryginały. Patrzę na przykładowe strony i aż płakać mi się chce, jak widzę słabo zrobione DTP (prawdopodobnie przez Stop!Studio), gdzie tekst zajmuję maksymalnie 50% dymka. Niech się Egmont nauczy, że w takich limitowanych edycjach wszystko musi być przygotowane tiptop.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:35:21 wysłana przez radef »
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline robbirob

Odp: Batman
« Odpowiedź #604 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:34:09 »
690 na 5 to 138 zł za komiks. W ogromnym wydaniu. Serio to tak drogo? Szninkiel przy tym to mega drożyzna wychodzi. Nie przesadzajmy lepiej.

talibo

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #605 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:34:16 »
Kłam bezczelnie dalej.
Kłamca kłamcy wypomni czy coś tak....

Ważniejsze pytanie, na które koleżanka @glutamiluta nie udzieliła odpowiedzi, a które się powtarza, jak z dostępnością tych komiksów?
 

Odp: Batman
« Odpowiedź #606 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:36:57 »
690 na 5 to 138 zł za komiks. W ogromnym wydaniu. Serio to tak drogo? Szninkiel przy tym to mega drożyzna wychodzi. Nie przesadzajmy lepiej.
Szninkiel nie ma zamiennika po angielsku oraz te komiksy to same duble praktycznie.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #607 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:38:22 »
Kłamca kłamcy wypomni czy coś tak....
To może zacytuj to moje kłamstwo? Trzeci twój post i w dwóch się mnie czepiasz :)

Offline glutamiluta

Odp: Batman
« Odpowiedź #608 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:41:41 »
@glutamiluta czy sprzedaz tylko i wylacznie przez sklep egmontu, czy kolekcja trafi do wybranych sklepow komiksowych?
I czy bedzie podana liczba dostepnych sztuk :)

Póki co tylko my mamy. Ale zakładam, że kilku złodziejaszków się znajdzie ;)

Nie znam planu dystrybucji w Wydawnictwie ale raczej nie będzie to produkt szerokodostepny.

Nakład nie będzie podany. Kolekcja jest limitowana i jest już panika czy starczy (serio, nie piszę tego, żeby Antari mówił, że nakręcam sprzedaż ;) )

talibo

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #609 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:44:39 »
To może zacytuj to moje kłamstwo? Trzeci twój post i w dwóch się mnie czepiasz :)
Niech kolega nie bierze tego do siebie. To jest takie śmieszkowanie z obserwacji postów kolegi, który cały czas pisał o kolekcji kioskowej  8) , kiedy nawet przedstawicielka Egmontu nie jest wstanie określić czy będą te komiksy dostępne w sklepie, którego jak rozumiem jest pracownicą czy w szerokiej dystrybucji.

« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:47:16 wysłana przez talibo »

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #610 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:45:45 »
Nakład nie będzie podany. Kolekcja jest limitowana i jest już panika czy starczy (serio, nie piszę tego, żeby Antari mówił, że nakręcam sprzedaż ;) )

Tym razem żart udany i wpadł lajk. :D

talibo

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #611 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:47:24 »
Póki co tylko my mamy. Ale zakładam, że kilku złodziejaszków się znajdzie ;)

Nie znam planu dystrybucji w Wydawnictwie ale raczej nie będzie to produkt szerokodostepny.

Nakład nie będzie podany. Kolekcja jest limitowana i jest już panika czy starczy (serio, nie piszę tego, żeby Antari mówił, że nakręcam sprzedaż ;) )
No i jest odpowiedź. Pytanie następne. Jak z zabezpieczeniem komiksów, bo znając wasz sklep i gówniane pakowanie to liczę na powtórkę z uszkodzonymi komiksami, to tym bardziej zniechęca to do zakupu.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #612 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:48:47 »
Niech kolega nie bierze tego do siebie. To jest takie śmieszkowanie z obserwacji postów kolegi, który cały czas pisał o kolekcji kioskowej  8)
OK. Na razie nie dopisuję do listy arcywrogów  ;)

Że też się musiałem natknąć na tą kolekcję...

Offline glutamiluta

Odp: Batman
« Odpowiedź #613 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:48:50 »
Rekomenduję zamawianie kurierem(bo nię ręczę za np. rzucanie paczkami w inpoście), uczuliłam magazyn , że mają podchodzić do tego MEGAOSTROŻNIE

Nawet robiliśmy testy pakowania pakietów, było ok :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:50:51 wysłana przez glutamiluta »

talibo

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #614 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:51:08 »
Rekomenduję zamawianie kurierem, uczuliłam magazyn (bo nię ręczę za np. rzucanie paczkami w inpoście), że mają podchodzić do tego MEGAOSTROŻNIE
Spadłem z krzesła ze śmiechu. Jeśli to jest wasze rozwiązanie...... współczuje kupującym. Napisze jeszcze raz  przy tak gównianym zabezpieczeniu to nawet kurierzy nic nie dadzą,...... 700 zł w błoto.

OK. Na razie nie dopisuję do listy arcywrogów  ;)

Że też się musiałem natknąć na tą kolekcję...
Dziękuję za wyrozumiałość. Nadal dziwię się tak pochopnych wyciągania wniosków, że to miała być kolekcja kioskowa, przy padającym ruchu.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:52:59 wysłana przez talibo »