Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564273 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Red Fury

Odp: Batman
« Odpowiedź #585 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:00:40 »
Może zaraz będzie przecena -30%? Wtedy bym kupił  ;D

W takim wypadku jaki byłby sens "kolekcji" ekskluzywnej skoro by się pojawiła przecena. To jest oferta tylko dla kolekcjonerów, wybrańców, kochających warianty, co jeszcze mają miejsce na półce i dysponują sporym zapasem gotówki. Tym którym czarno-biały format na którym paluchy łatwo mogą się odbijać nie przeszkadza. Co ja mówię pewnie nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tego odpakowywał z foli. Tylko od razu postawi za szklaną gablotą i codziennie będzie sprawdzał czy aby kurz nie osiadł.   
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline panAeL

Odp: Batman
« Odpowiedź #586 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:04:04 »
Wiemy, że drogo, ale nakłady tych komiksów będą bardzo limitowane (1000 sztuk). To ekskluzywne wydania wyłącznie dla kolekcjonerów. Proszę decydować się szybko, bo nie będzie dodruków. Zapraszamy wszystkich czytelników (tych z grubym portfelem) do kupowania naszej nowej kolekcji: Mistrzowie Komiksu.

Czy tylko ja mam deja vu? :)


Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #587 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:05:27 »
Wiesz że pojedynczo też można kupić?
Oszukali cię? Proste pytanie.
Teraz każdy może tak mówić  ;) Wiesz że pojedynczo też można kupić? Oprócz tego Kinga.
Zazdroscisz, ze zgadlem, a Ty racji malo miales.
Najczestrzy edytorze postow.

Odp: Batman
« Odpowiedź #588 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:05:48 »
Sens przeceny -30% będzie taki, jak się okażę, że nakład jest za duży, albo więcej osób odstraszyła cena i te komiksy będą zalegać. Wydaje na komiksy dużo, mógłbym wydać dodatkowe 700 PLN, ale z tyłu głowy wiem, że kupię za to inne, lepsze pozycje. Ilu znajdziesz ludzi, spoza forum, którzy są w stanie wydać 690 PLN na kolekcję? Jednorazowo, czarnobiałych komiksów, które prawdopodobnie fan Batmana już ma. Wszystko się rozbije o to, czy Egmont nie przestrzelił z nakładem. Widziałem już dzisiaj artykuł : http://booklips.pl/premiery-i-zapowiedzi/batman-noir-kolekcjonerska-seria-komiksow-z-okazji-80-urodzin-mrocznego-rycerza/
Więc możliwe, że ktoś uwierzy w opcję, że kiedyś sprzeda z zyskiem. Moim zdaniem to nietrafiona inwestycja, bo zawsze będzie zamiennik (możliwe, że lepszy jakościowo) po angielsku. Inna sytuacja jest z polskimi komiksami, tam nie ma zamiennika oraz dużo więcej potencjalnych kupców. Zastanawiałem się z dwoma kolegami czy nie brać tej kolekcji, każdy z nas ma dobrą sytuację finansową, po opublikowaniu zapowiedzi dzisiaj, każdy zrezygnował. Jasne, to są dywagacje i domysły oraz dowód anegdotyczny nie jest dowodem, ale moim zdaniem kolekcja została chłodno przyjęta i jeśli Egmont myśli by to sprzedać szybko to musi zrobić dużo lepszy marketing, jeśli nie sprzeda, to pewnie przeceni.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:09:50 wysłana przez Dariusz_Notariusz »

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #589 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:07:23 »
Zazdroscisz, ze zgadlem, a Ty racji malo miales.
Co zgadłeś i gdzie?  ;D Można kupić pojedynczo.

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #590 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:08:58 »
Co zgadłeś i gdzie?  ;D Można kupić pojedynczo.

Dzieła Twojego mistrza nie kupisz osobno. Nie oszukujmy się, kto będzie kupował pojedyncze tomy z tej kolekcji? Albo bierzesz cały pakiet albo w ogóle nie bierzesz.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #591 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:10:18 »
Dzieła Twojego mistrza nie kupisz osobno.
A ty nic nie kupisz a to większe niż OHC :) No wcześniej ludzie pisali o pojedynczych tomach i na FB podobnie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:15:40 wysłana przez JanT »

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #592 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:12:31 »
Co zgadłeś i gdzie?  ;D Można kupić pojedynczo.
Jakbys czytal to forum, a nie tylko na nim pisal, to bys wiedzial.
I nie wprowadzaj ludzi w blad. Chcesz wszystko-zamawiasz pakiet. O ktorym to ja wczesniej pisalem :)

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #593 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:15:09 »
Jakbys czytal to forum, a nie tylko na nim pisal, to bys wiedzial.
I nie wprowadzaj ludzi w blad. Chcesz wszystko-zamawiasz pakiet. O ktorym to ja wczesniej pisalem :)
Kłam bezczelnie dalej. Przyjmniej co nie napiszesz masz laika od Antariego  ;D

Na samym początku pisałem że jak rzeczywiście będzie to limitowany nakład to na pewno nie będą to premiery.
I te posty można znaleść i wyszło na to że rację miałem od samego początku (jak już się na to przechwalamy  ;D )

Odp: Batman
« Odpowiedź #594 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:17:02 »
Cykl życia zapowiedzi Egmontowej.
1. Szczątkowa informacja.
2. Kilka teorii różnych użytkowników.
3. Kłótnia o to jak będzie, bronienie swoich teorii.
4. Zapowiedź egmontu.
5. Kłótnia o to, kto pomylił się mniej.

Offline Pawelek

Odp: Batman
« Odpowiedź #595 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:20:43 »
Hehe a to ciekawe:
https://egmont.pl/Batman.-Powrot-Mrocznego-Rycerza,608506,p.html - nastolatek i dorosły
https://egmont.pl/Batman-Noir.-Powrot-Mrocznego-Rycerza,19366916,p.html - tylko dla dorosłych
Jakieś dodatki z cyckami będą  ;) albo to taki przekaz podprogowy: nie proś mamy i tak ci nie da na ten komiks.

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #596 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:20:52 »
Cykl życia zapowiedzi Egmontowej.
1. Szczątkowa informacja.
2. Kilka teorii różnych użytkowników.
3. Kłótnia o to jak będzie, bronienie swoich teorii.
4. Zapowiedź egmontu.
5. Kłótnia o to, kto pomylił się mniej.

To powinien być FAQ na 1 stronie tematu o Egmoncie :D

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #597 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:23:45 »
To powinien być FAQ na 1 stronie tematu o Egmoncie :D
Ale wiesz że ty też się do tego zaliczasz? :)

Offline Gazza

Odp: Batman
« Odpowiedź #598 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:25:29 »
(...)
Jak czytam tu niektóre wpisy (niektórzy czują się oszukani :) ) to Egmontowi pewnie już się nie będzie chciało bawić w coś takiego.
Myślę, że nasze forumowe podwórko rynku Egmontowi nie robi. Znam komiksiarzy z kasą, którzy na to forum nie zglądają. Szninkiel i Thorgal z Libertago (czy jak im tam) pokazał, że jest wiele osób w kraju, którym takie wydania się podobają i zwyczajnie stać na nie.
Możemy sobie tu marudzić, a sprzeda się spokojnie. Bez naszego marudzenia.
Ja odpadam. Za 700 mogę wiele innego premierowego komiksowego (lub innego) dobra nabyć.

Offline glutamiluta

Odp: Batman
« Odpowiedź #599 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 10:27:08 »
Tak, potwierdzam, Klienci komiksów to nie tylko forum :)


<SZOK> <NIEDOWIERZANIE>