Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 570477 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Batman
« Odpowiedź #495 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 18:44:10 »
Jak przypuszczałem strategia jak sprzedać kolejny raz to samo i co dziwne to działa - ja jestem szczęśliwy bo co chciałem z tego to już mam, a Nabywcy nowej "innej" wersji będą posiadać coś wyjątkowego.

Offline Damballa

Odp: Batman
« Odpowiedź #496 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 18:48:37 »
Możliwe. Mimo wszystko, wolałbym tutaj jakiegoś klasyka.

Jakby kogoś interesowało, sporo dodatków w Zabójczym żarcie (od 7:55):


Przecież u nas i tak coś wytną ;)
A poważnie, ile tu narzekań i żalu.

Egmont z ciekawą i oryginalną inicjatywą. Oczywiście, że muszą to być duble. Komiksy specjalnie dla maniaków, którzy lubię sobie zrobić porównanie. Albo dla takich osób, które nie przepadają za komiksem kolorowym (są tacy? Bo w drugą stronę, nie przypadających za czarno-białym komiksem, to znam).

Mam nadzieję, że przyjmie się bardzo dobrze i w przyszłości wydadzą inne tytuły z tej serii. Najbardziej zależałoby mi na Watchmen.

Online xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #497 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 18:49:59 »
Jak przypuszczałem strategia jak sprzedać kolejny raz to samo i co dziwne to działa - ja jestem szczęśliwy bo co chciałem z tego to już mam, a Nabywcy nowej "innej" wersji będą posiadać coś wyjątkowego.

To nie jest jakaś strategia w USA to jest normalne, że sprzedaje się to samo w różnych formatach. Jedni lubią żeby było jak taniej, to kupują ekonomiczne wydania, inni natomiast wydania powiększone, omnibusy itd.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #498 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 19:04:15 »
Z tego co czytam, to ten annual zbiera oceny ponadprzyzwoite. I jakby nie patrzeć - to premierowy materiał.
Ten Annual jest w piątym tomie Batmana który wyszedł w kwietniu.

że prawie same duble.
Same duble.

Offline 79ers

Odp: Batman
« Odpowiedź #499 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 20:04:22 »
To nie lepiej takie coś:
https://www.marvel.com/comics/collection/33489/punisher_noir_gn-tpb_graphic_novel
https://www.marvel.com/comics/issue/23977/daredevil_noir_2009_1
https://www.marvel.com/characters/spider-man-noir

Egmont wydaje Punishera, Daredevila i Spidermana na rocznicę Batmana to by było zaskoczenie i niespodzianka :o

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #500 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 20:32:35 »
To teraz ja " se pokonfabuluje":
gluta jutro napisze, ze "komiksy sprzedawane sa jako seria i wylacznie w pakieci, wiec zapraszam do skladania zamowien na wszystkie 5 tytulow".
 8)

Offline MarvelDCmaniak

Odp: Batman
« Odpowiedź #501 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 20:57:00 »
Z tego co czytam, to ten annual zbiera oceny ponadprzyzwoite. I jakby nie patrzeć - to premierowy
materiał.

Ale kto zrobił tą dużą chmurę? Egmont? :)
Ten annual był w piątym tomie Batmana z Odrodzenia

Offline Red Fury

Odp: Batman
« Odpowiedź #502 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 21:27:51 »

Uff odetchnąłem z ulgą po przebiciu się przez tą masę stron proroczych dywagacji, w końcu wyszło na światło dzienne jak będzie wyglądała ta zapowiadana z hukiem ekskluzywna wersja komiksów na 80 lecie Batmana I powiem wam jestem bardzo zadowolony. Zadowolony z tego, że zaoszczędzę pieniądze. Duble nawet te w czerni i bieli do mnie nie przemawiają. Ale pewnie znajdą się osoby, które to kupią i nie będzie im przeszkadzać, że mają duble i zajmuje im tylko miejsce na półce.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline SawiK

Odp: Batman
« Odpowiedź #503 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 21:36:46 »
Kurcze a ja ta zapowiedzią jestem mocno rozczarowany  :-[ Sory ale to wszystko praktycznie już było. Cieszę sie szczęściem tych którzy pierwszy raz te 4 powtórki z 5 zapowiedzi nabyja. Ekskluzywne wydanie limitowany nakład czy to wiąże się z ekskluzywna cena??? Kurcze to łatwy szmal dla TK...tłumaczenia są nie trzeba sie wysilać...kolory odpadaja...no kij czekam na cenę tych cacuszek...ekskluzywną cene zapewne 8)
Przemarudzę jeszcze bo cieszył bym się bardziej gdyby taki Zabójczy żart został wydany w oryginalnych kolorach(Tm-Semic i tym Noir) tu już bym pewnie się grubo jarał, tak zostaje zniesmaczenie.
Dodatkowo te ,,limitowanie nakładu'' to czysty skok na Nasza kasę, wydali by to normalnie to zawsze na spokojnie gdzieś by każdy mógł sobie dorzucać do koszyka, a ja sam wole wydać na naprawdę cos limitowanego chocby od Studia Lain.
No i ostatnie smucenie to: Gdyby dziś równocześnie z tym Noir powiedzieli ze wydadzą dalej HJiKZL Aquamana oraz Flasha z Odrodzenia to ta zapowiedzią cieszył bym się tym faktem bardziej, wiedząc i będąc świadomym jakie perełki ...kolejny raz nam powtórzą.
Nie mniej jednak cieszę sie każdym pozytywnym odbiorem tych zapowiedzi i oby każdy był usatysfakcjonowany.
Czuje ze dostałem kolejnego kopa ...dzięki E dziex TK, cos ostatnio mam pod górkę.
Skoro tak chcieli czerni i bieli, to naprawdę tak trudno było wypuścić Batman Black & White.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Lipiec 2019, 22:10:44 wysłana przez SawiK »

Offline Piterrini

Odp: Batman
« Odpowiedź #504 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 21:45:02 »
To teraz ja " se pokonfabuluje":
gluta jutro napisze, ze "komiksy sprzedawane sa jako seria i wylacznie w pakieci, wiec zapraszam do skladania zamowien na wszystkie 5 tytulow".
 8)

A ja się nawet założę, że tak będzie :D No bo jak inaczej? 40-50-60-70-80zł? Raczej nie, przypadek Marthy Washington myślę jest prawdopodobny. A cena pewnie nie będzie taka, tylko wyższa.

Kto by kilka lat temu przypuszczał, że tak odmienne wydanie w naszym języku się pojawi. A TK pluje sobie w brodę, że pierwsi DH nie wydali, może teraz rynek wyglądałby jeszcze inaczej, ale to już dyskusja nie do tego wątku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #505 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 21:56:45 »
40-50-60-70-80zł?

Skoro już wiadomo co będzie, to teraz możemy sobie pogdybać na temat cen.  ;D

Zabójczy żart 112 str., Powrót Mrocznego Rycerza 208 str., Hush 304 str., Długie Halloween 384 str. i najmniej, poniżej 100 str. Pewnego dnia. Druk czarno-biały, ale nakład limitowany i powiększony format. Te najgrubsze okładkowa pewnie max 150 zł? Powrót Mrocznego Rycerza ok. 100 zł, Zabójczy żart 69 zł, a Pewnego dnia 59 zł? Całość za 500 zł?

Itachi

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #506 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 21:59:35 »
Co by nie mówić to była dobra okazja na wstrzelenie w rynek omnibusa z prawdziwego zdarzenia. Zamiast kilku tomów wyszedłby idealny test dzięki tej rocznicy. Batman: No Man's Land? Batman: Knightfall? Norm Breyfogle? Możliwości było naprawdę wiele, zamiast dubli dubli...

Offline bowie

Odp: Batman
« Odpowiedź #507 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 22:00:17 »
@glutamiluta Apeluję o możliwość zakupu kompletu Batmana, pliss :)

Offline Piterrini

Odp: Batman
« Odpowiedź #508 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 22:03:16 »
Oby E nie zapomniał o zrobieniu rysy na tylnej okładce każdego egzemplarza  ;)

Offline 79ers

Odp: Batman
« Odpowiedź #509 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 22:07:12 »
Czyli cena thorgalowa, a nie szninklowa  ;D