Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564223 razy)

ainam102, kelen i 4 Gości przegląda ten wątek.

Online roble

Odp: Batman
« Odpowiedź #435 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 15:39:59 »
Bez sensu

Dlaczego? Napiszą że na wzorze omnibusa i załatwione.
Będzie trzeci ominiak w naszej demokratyczej nowej RP.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #436 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 15:43:35 »
A gdzie pisało że na wzorze omnibusa? Zawsze pisało OMNIBUS. Twoje wyobrażenie omnibusa jest mylne i żadne prowokacje tego nie zmienią  :)

Online roble

Odp: Batman
« Odpowiedź #437 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 15:49:54 »
A gdzie pisało że na wzorze omnibusa? Zawsze pisało OMNIBUS. Twoje wyobrażenie omnibusa jest mylne i żadne prowokacje tego nie zmienią  :)

Przepraszam, masz rację.. 
Moje posty do usunięcia, ale ja tego nie zrobię. Pozdrawiam bat fanów. ;)

Offline Teli

Odp: Batman
« Odpowiedź #438 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 15:55:50 »
Tagi wywołujące gównoburzę w tematach o batmanie: OMNIBUS, SNYDER, KING, NEW52>REBRITH , REBRITH>NEW52, OLD DC, HC, SC, TK :D

Po zastosowaniu odpowiedniego zwrotu pięć stron tematu gwarantowane. A potem Mateusz robi za ciecia bo tylko lata z odkurzaczem i wymiata te dzieła myśli ludzkiej :)

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #439 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 15:58:44 »
NEW52>REBRITH , REBRITH>NEW52, OLD DC, HC, SC, TK :D
Z tym już poleciałeś za bardzo :)

Offline Maragast

Odp: Batman
« Odpowiedź #440 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 16:00:31 »
Co wy mi tutaj próbujecie wmówić?   :)

38:30  "w twardej oprawie"


Jak Klasyka Marvela to będzie wyglądać.

Może słowo "integral" mu się wkręciło z tego:



 ;)

No ja nie negowałem, że będzie to twarda oprawa, chodziło mi tylko o to, że NIE WIADOMO co ma na myśli z tymi integralami i jak ma to wyglądać.

Klasyka Marvela kojarzy mi się z jednolitością wydań - jest na górze grzbietu ten napis Marvel i wszystko jest wydawane wg tego wzoru (poza Punisherem rzecz jasna).

Natomiast w DC jest niezły bałagan:
- Deluxy mają kolorowe obwoluty,
- Gotham Central i Batman & Superman były w miękkich oprawach,
- Powrót Mrocznego Rycerza i kontynuacje w innym formacie niż Deluxy,
- Liga Morrisona w jeszcze innym - błyszczące okładki zamiast matowych.

Cholera wie jak będą wydawać te integrale w przyszłości.
Może będzie jak Klasyka Marvela - jednolite grzbiety.
Może grzbiety nie będą jednolite i będzie to przypominało to wydanie Ligi (może też okładka będzie błyszcząca jak przy Lidze, a mie matowa jak przy Klasyce Marvela).
Cholera wie.

TK powiedział też, że będą to grubsze wydania ale znowu nie wiadomo co to oznacza. Grubsze od czego? Od tomików Rebirth? Grubsze od Deluxów? Czy może grubsze niż Liga Morrisona czy Daredevila?
A może nie chodzi, że grubsze od innych, może kazdy komiks, ktory przekracza 300 stron znaczy dla niego "grubsze"?
Może mówiąc "grubsze" ma na myśli takie jak Daredevill?
Nie wiadomo nic.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #441 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 16:04:08 »
"Grubsze" to raczej chodziło że w czymś większym niż w pojedynczych tomach. Integral też zbiera jakieś pojedyncze rzeczy. W powiększonym formacie też nie będzie bo wtedy to byłoby zwiększenie częstotliwości DC Deluxe  ;) Klasyka Marvela też nie ma jednolitej szaty graficznej na grzbietach.

Więc będzie jak Klasyka Marvela :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Lipiec 2019, 16:05:45 wysłana przez JanT »

Offline Maragast

Odp: Batman
« Odpowiedź #442 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 16:05:02 »
Tagi wywołujące gównoburzę w tematach o batmanie: OMNIBUS, SNYDER, KING, NEW52>REBRITH , REBRITH>NEW52, OLD DC, HC, SC, TK :D

Po zastosowaniu odpowiedniego zwrotu pięć stron tematu gwarantowane. A potem Mateusz robi za ciecia bo tylko lata z odkurzaczem i wymiata te dzieła myśli ludzkiej :)

Ale wszystko jest na temat, bo obecnie rozmawiamy o formacie komiksów o Batmanie, które Egmont ma wydać (jak to TK powiedział "szalony projekt z Batmanem"). Dyskusja o formacie komiksów o Batmanie jest także dyskusją dotyczącą Batmana - nie zawsze trzeba dyskutować tylko o treści komiksów.

Offline Maragast

Odp: Batman
« Odpowiedź #443 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 16:08:42 »
"Grubsze" to raczej chodziło że w czymś większym niż w pojedynczych tomach. Integral też zbiera jakieś pojedyncze rzeczy. W powiększonym formacie też nie będzie bo wtedy to byłoby zwiększenie częstotliwości DC Deluxe  ;) Klasyka Marvela też nie ma jednolitej szaty graficznej na grzbietach..

No tak, też się domyślam, że chodzi o grubsze niż jeden tom.
Ale znowu mozna się zastanowić o ile grubsze? Czy tak jak, powiedzmy Strange, który zbiera dwa tomu w jednym (wiadomo, że tu jest miękka oprawa ale chodzi mi o zasadę podwójnego tomu) czy tak grubsze jak Daredevill od Bemdisa, ktory zbiera w sobie jeszcze wiecej tomów?

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #444 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 16:12:18 »
Może zbierać raz 2, raz 3, raz półtora tomu pojedynczego a może też pojedynczy się zdarzy :) Tak samo jak w Klasyce Marvela. Za bardzo się tu doszukujesz :)

Offline Mateusz

Odp: Batman
« Odpowiedź #445 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 15:30:59 »
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Lipiec 2019, 15:36:24 wysłana przez admin »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #446 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 15:36:28 »
I tyle stron z przepowiedniami poszło na marne  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Batman
« Odpowiedź #447 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 15:38:26 »
No to wszyscy, którym przeszkadzała kioskowa kolekcja na 20 numerów w miękkiej oprawie i zwykłym formacie powinni być teraz zachwyceni.

Offline Cypher

Odp: Batman
« Odpowiedź #448 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 15:42:27 »
Te wszystkie komiksy będą chyba w czerni i bieli, jeśli to komuś nie przeszkadza. 😉

Online donT

Odp: Batman
« Odpowiedź #449 dnia: Cz, 04 Lipiec 2019, 15:42:49 »
I tyle stron z przepowiedniami poszło na marne  :)
lekcja pokory dla co bardziej wyrywnych
zaczekajcie na oficjalne info zanim zaczniecie ukladac listy i wyklocac o to "co bedzie"
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.