Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564365 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #405 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:27:00 »
Żeby wesprzeć wydawcę. Żeby wydał więcej tego typu materiałów w przyszłości, żeby ukazało się to co za granicą jest OOP. Mam na pęczki wydań zagranicznych i zdublowanych polskich. Ale jak ktoś kupuje tylko jedno wydanie i doradzasz mu czekać w nieskończoność na to "przewidywane" polskie wydanie, to wydaje mi się to bez sensu. Chyba, że masz 100% pewnego informatora z Egmontu  8) Omnibus się wyprzeda i zostanie z ręką w nocniku. A będzie czego żałować. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś się rozczarował zakupem omnibusa, a na polskie wydania to już "trochę" narzekań było.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:28:53 wysłana przez Antari »

Odp: Batman
« Odpowiedź #406 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:27:05 »
Nie porównujemy tutaj sytuacji, w której masz możliwość kupna czegoś po polsku oraz angielsku, tylko amerykańskie wydanie vs hipotetyczne, kiedyś tam może, wydanie polskie

Offline R~Q

Odp: Batman
« Odpowiedź #407 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:28:18 »
No ale co jest w tym drugim tomie omnibusa? Batman Morrisona kończy się na Batman International z New 52.

Odp: Batman
« Odpowiedź #408 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:29:31 »
Skład drugiego tomu omnibusa :

"Batman #700-702, Batman and Robin #1-16 and Batman: The Return of Bruce Wayne #1-6 in reading order for the first time ever. "

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #409 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:30:41 »
Tutaj macie fajny materiał.


JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #410 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:34:30 »
doradzasz mu czekać w nieskończoność
Do września to nieskończoność? Omiaków i tak nie ma jeszcze wszystkich.

Odp: Batman
« Odpowiedź #411 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:39:25 »
No to było najważniejsze - czy sa już wszystkie, teraz już wiem, że nie  ;)

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #412 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:42:17 »
Kolejna spekulacja. JanT to już się zatracił w spekulacjach bardziej niż Bazyl. Nie ma zapowiedzi vol.3 omnibusa, więc nie ma co czekać na vol.3 omnibusa, bo zapowiedź może nastąpić dziś, jutro, za rok, za 10 lat, albo wcale.

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #413 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:49:41 »
Na dzień dzisiejszy bardziej prawdopodobne jest to, że DC zapowie trzeciego omnibusa, niż Egmont Batmana Morrisona.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #414 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:50:54 »
Kolejna spekulacja. JanT to już się zatracił w spekulacjach bardziej niż Bazyl. Nie ma zapowiedzi vol.3 omnibusa, więc nie ma co czekać na vol.3 omnibusa, bo zapowiedź może nastąpić dziś, jutro, za rok, za 10 lat, albo wcale.
Ale o co chodzi? Jest zapowiedź? Jak na razie nie wiadomo kiedy będzie całość w omnibusach i jak sam napisałeś może nie być w ogóle. A w ogóle "omniaków nie ma jeszcze wszystkich" to nie żadna spekulacja tylko fakt. Widać że upał doskwiera  :)

Na dzień dzisiejszy bardziej prawdopodobne jest to, że DC zapowie trzeciego omnibusa, niż Egmont Batmana Morrisona.
Według czego?
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:55:12 wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Batman
« Odpowiedź #415 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:51:25 »
@Antari, nie denerwuj się tak. @Janek nie pisał nic o wydaniu kolejnego tomu Omnibusa. @xanar napisał tylko coś takiego
Chyba jeszcze jeden będzie.
Natomiast termin wrześniowy dotyczył tylko ewentualnego polskiego wydania Batman by Grant Morrison.

Poza tym spójrz na opis nad awatarem @Janka, w końcu do czegoś to zobowiązuje  ;)

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #416 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:54:15 »
Według czego?

No nie wiem, może dlatego, że DC wydało już dwa omnibusy, a to, że coś tam Egmont prawdopodobnie wyda, pisze jedna osoba na forum.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Batman
« Odpowiedź #417 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:54:17 »
Tutaj macie fajny materiał.


Dzięki za polecenie. Nie znałem tego kanału. DC nie zapowiedziało jeszcze trzeciego tomu, ale materiał na jeszcze jeden jest, więc pewnie będzie. Zamawiam vol. 1 i vol. 2 super to wygląda, większy format, dużo dodatków.

Offline isteklistek

Odp: Batman
« Odpowiedź #418 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 12:01:47 »
Czy Batman Morrisona może być? Może być, tak samo jak Knightfall, czy No man's land. Wszystkie tytuły są wyczekiwane. Bardziej prawdopodobnie jest to, że szybciej wyjdzie ten trzeci omnibus niż polskie wydanie runu z nr #1. Sporo zależy od tego, czy jest się fanem Batmana, czy Morriosna, bo jeżeli to drugie, to lepiej kupić w oryginale, bo szybciej skompletuje się też inne tytuły.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #419 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 12:03:13 »
No nie wiem, może dlatego, że DC wydało już dwa omnibusy, a to, że coś tam Egmont prawdopodobnie wyda, pisze jedna osoba na forum.
Co wcale nie znaczy że Egmont nie zapowie wcześniej.