Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564497 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #390 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2019, 17:51:31 »
Francavilla...

W pełni się zgadzam! Francavilla też byłby idealny!

Offline Mateusz

Odp: Batman
« Odpowiedź #391 dnia: So, 29 Czerwiec 2019, 09:08:07 »
Ostatnie posty dotyczące Snydera znajdziecie w wątku: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/scott-snyder/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Odp: Batman
« Odpowiedź #393 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 10:44:56 »
Zastanawiam się nad nabyciem Batman by Grant Morrison Omnibus. Widze, że właśnie ukazał się drugi tom. To jest ostatni, czy jeszcze jakieś będą? Wchodzić w to? Dobra seria?

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #394 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 10:48:42 »
Chyba jeszcze jeden będzie. Raczej nikt ci nie powie czy będzie ci się podobać, w kolekcji coś tam było, kup przeczytaj, jak ci się spodoba, to zainwestuj w omnibusy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #395 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 10:50:19 »
Ja bym się wstrzymał do września :)

Odp: Batman
« Odpowiedź #396 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 10:54:57 »
Chyba jeszcze jeden będzie. Raczej nikt ci nie powie czy będzie ci się podobać, w kolekcji coś tam było, kup przeczytaj, jak ci się spodoba, to zainwestuj w omnibusy.
Czytałem w kolekcji jego "Batman i Syn" i mi się podobało. Dlaczego się wstrzymywać do września? Teraz wyszedł drugi volumin, jeśli jest ostatni to mogę mieć całość teraz, w bardzo ładnych wydaniach.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #397 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 10:59:53 »
Może Egmont zapowie w Old DC.

Odp: Batman
« Odpowiedź #398 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:02:10 »
Może Egmont zapowie w Old DC.

To i tak najwcześniej przyszły rok, a i nie wiem czy nie będą czegoś wycinali. Osobiście liczę bardziej, że zapowiedzą Knightfall, a ten Morrison w omnibusach kusi już teraz ;) Ktoś może potwierdzić, że to tylko te dwa, ewentualnie trzy tomy?

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #399 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:05:13 »
Mi chodzi o to francuskie wydanie Urban-Comics które jest bardzo fajnie złożone.

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #400 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:07:06 »
a może nie zapowie  :) i zapowie coś innego  :)

To i tak najwcześniej przyszły rok, a i nie wiem czy nie będą czegoś wycinali. Osobiście liczę bardziej, że zapowiedzą Knightfall, a ten Morrison w omnibusach kusi już teraz ;) Ktoś może potwierdzić, że to tylko te dwa, ewentualnie trzy tomy?

Jak DC zapowie, że będzie trzeci to będzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Batman
« Odpowiedź #401 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:09:24 »
Reasumując: materiał na trzeci omnibus jeszcze jest, ale nie wiadomo, czy go wydadzą, bo jeszcze nie zapowiedzieli?
A te wydanie, na które JanT liczy, to będzie kompletny run? Ile tomów planowanych?

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #402 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:15:47 »
Dajcie spokój z tymi domysłami. To zaczyna przypominać przewidywania Bazyla z kolekcją Dredda. Nie kupujcie Dredda bo wyjdzie kolekcja. Teraz nie kupujcie Batmana Morrisona, bo wydaje mi się, że wyjdzie coś kiedyś tam w jakiejś linii. Nawet jeśli coś wyjdzie to i tak materiał z omnibusa będzie lepszy, pełniejszy, będzie zajmował mniej miejsca na półce, lepszy językowo (bez błędów), większa wartość na rynku itd.

Odp: Batman
« Odpowiedź #403 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:18:38 »
Też mam takie podejście, bo nie spotkałem się, żeby polskie wydanie było fajniejsze niż jakiekolwiek amerykańskie omnibusowe, które kupiłem. Jedyne czego się obawiam, że ten Morrison wyjdzie w 7 tomach czy coś, bo w tak duże omnibusowe serie nie chcę wchodzić.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #404 dnia: Pn, 01 Lipiec 2019, 11:21:00 »
Dajcie spokój z tymi domysłami. To zaczyna przypominać przewidywania Bazyla z kolekcją Dredda. Nie kupujcie Dredda bo wyjdzie kolekcja. Teraz nie kupujcie Batmana Morrisona, bo wydaje mi się, że wyjdzie coś kiedyś tam w jakiejś linii. Nawet jeśli coś wyjdzie to i tak materiał z omnibusa będzie lepszy, pełniejszy, będzie zajmował mniej miejsca na półce, lepszy językowo (bez błędów), większa wartość na rynku itd.
To po co w ogóle kupujesz coś po polsku?