Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564354 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Batman
« Odpowiedź #375 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 14:21:36 »
Nie chodzi o to, że Bermejo się wyrabia czy nie. On jest po prostu perfekcjonistą i rysuje w zupełnie innej technice niż przeciętny rysownik komiksowy (tylko proszę, nie pytaj się mnie o szczegóły, bo się na tym nie znam, to po prostu widać po jego genialnych pracach). Dlatego też potrzebuje zdecydowanie więcej czasu na stworzenie i wykończenie planszy i dlatego też nie pasuje do żadnej regularnie wydawanej serii.
Co do współpracowników to na pewno nie każdy rysownik jest skłonny dobrać sobie partnerów, ponieważ najlepiej pracują solowo. Możliwe, że Bermejo też jest takim rysownikiem.

DC wychodzi z założenia, że tak czy siak ludzie kupią Nietoperza.
Bo tak faktycznie i niezaprzeczalnie jest.
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Czerwiec 2019, 14:23:12 wysłana przez laf »

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #376 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:06:20 »
Moja ulubiona postawa - "nie da się".
Raczej twoja "da się i ch#$" :) DC to nie Image i musi być szybko.

W Runie Kinga rysunki są całkiem dobre.

Morrison, Snyder i King to też nie są topowi scenarzyści?

Odp: Batman
« Odpowiedź #377 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:18:33 »
Możliwe, że DC wie, że ktokolwiek będzie rysował Batmana to i tak poniżej jakiegoś progu sprzedaży nie zejdą, więc wolą tych potencjalnie lepszych dać do innych serii, by sprzedać fanom Batmana dodatkowy komiks.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #378 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:20:39 »
A w której serii jest ktoś super? I czy ktoś narysował większą ilość zeszytów pod rząd?

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #379 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:22:02 »
Morrison, Snyder i King to też nie są topowi scenarzyści?

Tych dwóch pierwszych nie tworzy obecnego runu Batmana.

Raczej twoja "da się i ch#$" :) DC to nie Image i musi być szybko.

Pewnie, że się da. Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu. Wniosek? Nie chcą.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #380 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:29:25 »
Pewnie, że się da. Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu. Wniosek? Nie chcą.
Fajne to twoje rozumowanie :) Czyli jak baba się uprze to i w rok trójkę dzieci urodzi które nie będą trojaczkami  ;D

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #381 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:40:18 »
Fajne to twoje rozumowanie :) Czyli jak baba się uprze to i w rok trójkę dzieci urodzi które nie będą trojaczkami  ;D

Ciekawe ujęcie ale ja bym raczej powiedział jak milionowa korporacja się uprze to będzie w stanie ogarnąć rysownikowi wartemu uwagi warunki do pracy tak aby się wyrobił w terminach.

John

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #382 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:50:38 »
Cytuj
Ale jakiej słuszności chcesz mu odmówić? Prawa do obrażania innych użytkowników? Ja też cenię mrocznego i brutalnego Batmana i nie potrzebujesz żadnych dowodów więcej aby mnie dopisać do tej listy, ale nigdy w życiu by mi do głowy nie przyszło komentować kondycji intelektualnej tych co wolą Batmana jeżdżącego na dinozaurze co najwyżej mogę sobie pomyśleć w duchu "a wuja się tam znają". O ku.... elita narodu się znalazła co Morrisona zrozumiała, jakby tam było co do zrozumienia.

Trochę opacznie odczytałeś mój post. Po pierwsze, nigdzie nie stwierdziłem że ludzie lubiący "mrocznego brutalnego Batmana" to jakiś gorszy sort, sam do takich osób się zaliczam, ja jedynie poparłem stwierdzenie, że zbyt dużo czytelników zamyka swoje horyzonty na owym Batmanie. Zacząłem wiadomość od "przyznaje że Antari poleciał ostro...", nie poparłem w żadnym razie personalnych przytyków wobec ludzi, tylko inne argumenty Antariego, które do mnie trafiły.

Cytuj
jakby tam było co do zrozumienia.

Morrison to wizjoner i geniusz, w swojej skali.
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Czerwiec 2019, 19:56:33 wysłana przez John »

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #383 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:58:56 »
Ciekawe ujęcie ale ja bym raczej powiedział jak milionowa korporacja się uprze to będzie w stanie ogarnąć rysownikowi wartemu uwagi warunki do pracy tak aby się wyrobił w terminach.
Jak zainwestują w wehikuł czasu :) Wiadomo że pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #384 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 16:57:11 »
Do Batmana najbardziej w mojej opinii pasują: Fabok, Capullo, Risso, Bermejo...

Ja bym ucieszył się, gdyby Batmana rysował ktoś taki jak Lark, Aja, czy Azaceta.

Odp: Batman
« Odpowiedź #385 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 18:35:30 »
Cytuj
Trochę opatrznie odczytałeś mój post. Po pierwsze, nigdzie nie stwierdziłem że ludzie lubiący "mrocznego brutalnego Batmana" to jakiś gorszy sort, sam do takich osób się zaliczam, ja jedynie poparłem stwierdzenie, że zbyt dużo czytelników zamyka swoje horyzonty na owym Batmanie. Zacząłem wiadomość od "przyznaje że Antari poleciał ostro...", nie poparłem w żadnym razie personalnych przytyków wobec ludzi, tylko inne argumenty Antariego, które do mnie trafiły.

Nie opatrznie tylko opacznie. Tzn. co mam się zachwycać każdą ssącą pałę historyjką z Batmanem bo jest inna od kanonu? Nie chce mi się komentować więcej tego postu, nie jestem tutaj po to aby wychowywać ludzi, tym bardziej że autor uważa, że wszystko jest w porządku.

Cytuj
Morrison to wizjoner i geniusz, w swojej skali.

A to zależy kto jakiej skali używa.

John

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #386 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 19:57:23 »
Następnym razem nie wyskakuj z oburzeniem że Antari mówi ostro, jak sam teraz wspominasz o "ssaniu pały" i "wychowywaniu".

Odp: Batman
« Odpowiedź #387 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 20:01:10 »
Zwróć uwagę, że w przeciwieństwie do Antariego stwierdziłem, że to historia ssie pałę a nie jej czytelnicy. Nie bardzo rozumiem co się Tobie nie podoba w tym poście, poprzednio się podobało o ile dobrze pamiętam. Co niefajnie by było jakbyśmy wszyscy wspólnie zeszli na ten poziom porozumiewania się?

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #388 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 20:05:16 »
Następnym razem nie wyskakuj z oburzeniem że Antari mówi ostro, jak sam teraz wspominasz o "ssaniu pały" i "wychowywaniu".
Przesadzasz.

Online Leyek

Odp: Batman
« Odpowiedź #389 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 22:47:58 »
Ja bym ucieszył się, gdyby Batmana rysował ktoś taki jak Lark, Aja, czy Azaceta.

Francavilla na zmianę z Larkiem, tak jak to świetnie wyszło w Mrocznym odbiciu w parze z Jockiem. Aja też ok. Do tego Francesco mógłby się też zająć scenariuszami i mamy dwie pieczenie przy jednym ogniu :) W jego Black Beetle czy Spiricie jest więcej esencji Batmana niż we wszystkich seria z tą postacią od startu New 52 (runu Kinga nie czytałem jeszcze).

Morrison, Snyder i King to też nie są topowi scenarzyści?

Snyder nie jest :)