Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564362 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Batman
« Odpowiedź #270 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 15:11:34 »
  Jezu ożywiają tego trupa? Tak myślę, że zdecydowanie Ellis ten jego Moon Knight to pięć razy bardziej Batman niż teraz ogólnie Batman, do spółki mógłby też nawet również rysować Declan Shelvey, chociaż moje marzenie to Mike Mignola (szkoda, że Cam Kennedy to już dziadek). Nie pójdą chyba tym razem na kogoś mniej znanego i obiecującego, King taki był. Ciągle jednak obstawiam BMB on ma jeszcze tę zaletę, że jest całkiem niezłym długodystansowcem.

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #271 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 15:12:56 »
A nie za dużo tego Bendisa? Ile on ma flagowych tytułów pisać? Mnie się wydaje, że DC nie pójdzie tym tropem. Tzn. mogą mu dać Batmana, ale wtedy na pewno któryś z jego runów eSa dobiegnie końca.

Ja to bym chciał ponownie Snydera ;) ale to nierealne, przynajmniej jeśli chodzi o dłuższy run. No chyba, że DC teraz będzie chciało zmieniać scenarzystę po 30-40 zeszytach, wtedy wszystko jest możliwe.
Ci co proszą o Bendisa to niech pamiętają jak miał kilka różnych serii w Marvel Now i jaki był ich poziom jak gość się rozdrabniał na drobne. Wg. mnie obecnie nie uciągnie kilku serii naraz.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #272 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 15:15:00 »
Ellis to byłoby coś ale on chyba nie jest od długich serii.

Offline LordDisneyland

Odp: Batman
« Odpowiedź #273 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 16:54:26 »
Jeszcze co do Ellisa - mam wrażenie, że facetowi trudno się skupić na jednym i pracować systematycznie, gdy termin goni. Rozdrabnia się na wiele projektów i  w trakcie pracy już myśli o kolejnym...no ale jakąś historię z Batmanem mógłby skrobnąć na te 5-6 zeszytów [a potem zgrabny TPB ;) ], akurat na okres przejściowy...tak np. z rysunkami Francavilli..
Ech, marzenia :D
,, - Eeeeech.''

Odp: Batman
« Odpowiedź #274 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 17:13:37 »
Se można pomarzyć i tak lepiej już nie będzie, lepiej to już było.

Na szczęście jest jeszcze sporo dobra do wydania z lepszych dla Batmana czasów.

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #275 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 17:49:22 »
Każdy scenarzysta będzie dobry, nawet kompletnie nieznany, jeżeli będzie miał ciekawy pomysł na pociągnięcie serii z Batmanem. Co z tego, że duże nazwiska piszą główne serie z DC skoro nie gwarantują żadnej jakości. King też miał być takim pewniakiem, a widzimy jak to się skończyło.

Przykład Metalu jest tu koronnym przykladem, wspomniał gdzieś chociaż o tym zdarzeniu? Mamy w jego serii jakieś reperkusje po tym evencie? Nie. Dalej wali te swoje smenty.

Coś w tym jest. Wcale nie dziwi fakt, że fanom jego twórczości też ciężko przechodzi przez gardło egzystencja tego bardzo udanego eventu.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #276 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 17:51:42 »
bardzo udanego eventu.
Ogólnie jest uważany za średni tak samo jak jego Liga więc tak tego nie wywyższaj ciągle.

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #277 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 17:58:57 »
Ogólnie jest uważany za średni tak samo jak jego Liga więc tak tego nie wywyższaj ciągle.

Ogólnie jest uważany za najlepszy event od czasu Odrodzenia, a zdaniem niektórych nie było tak dobrego również w N52. Jest też źródłem popularności dość mocno popularnej postaci jak Batman Who Laughs. Nie mówiąc już o tym jak rozwija ogólną koncepcję multiversum, ma liczne odwołania do kluczowych wydarzeń w DC na przestrzeni dziejów i rozwija to co zaplanował Morrison w Multiversity. No i kontynuowane tu są wątki, które Snyder zasiał za czasów swojej solowej serii z Batmanem.

Odp: Batman
« Odpowiedź #278 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 17:59:00 »
  Jakiemukolwiek fanowi Batmana powinno ciężko przejść wogóle przez myśl,że komiks w którym Batman uzbrojony w dwa topory skacze pomiędzy alternatywnymi wymiarami nosi na okładce nazwę Batman. To scenariusz jakiejś tureckiej podróby Gwiezdnych Wojen a nie Batman.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #279 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 18:00:49 »
Ogólnie jest uważany za najlepszy event
Ale oceny ma średnie. A tak w ogóle to plagiat Sędziego Śmierci  :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Maj 2019, 18:02:20 wysłana przez JanT »

Offline Antari

Odp: Batman
« Odpowiedź #280 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 18:01:37 »
  Jakiemukolwiek fanowi Batmana powinno ciężko przejść wogóle przez myśl,że komiks w którym Batman uzbrojony w dwa topory skacze pomiędzy alternatywnymi wymiarami nosi na okładce nazwę Batman. To scenariusz jakiejś tureckiej podróby Gwiezdnych Wojen a nie Batman.

Postarałbyś się bardziej z tym hejtem, bo wychodzi, że nawet nie czytałeś tej serii. Myślisz, że rzucenie oka na okładkę pierwszego tomu to już lektura?

Offline Gascon200

Odp: Batman
« Odpowiedź #281 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 18:04:59 »
Batman Who Laughs był na początku ciekawy, ale przez swoje decyzje DC zrobiło z niego jakąś maskotkę tych komiksów z atrakcyjnym designem. Ba, nawet nie był najlepszy i najciekawszy z Mrocznych Rycerzy.

Odp: Batman
« Odpowiedź #282 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 18:05:08 »
Oczywiście, że nie czytałem. Nawet nie ma takiej opcji.

Offline Red Fury

Odp: Batman
« Odpowiedź #283 dnia: So, 25 Maj 2019, 08:56:15 »

Coś się kończy coś się zaczyna King odchodzi z regularnej serii o Batmanie by zająć się nową




promo artwork for BATMAN/CATWOMAN by Clay Mann and Hi-Fi

It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #284 dnia: So, 25 Maj 2019, 09:00:08 »
I wszyscy zadowoleni  (oczywiście jeśli Egmont wyda Bat/Cat  ;D)

Tu więcej https://screenrant.com/batman-catwoman-comic-tom-king/

"W końcu wolny? Biere!!!"

« Ostatnia zmiana: So, 25 Maj 2019, 09:08:48 wysłana przez JanT »