Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #225 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:11:15 »
Ja bym z chęcią widział za sterami Nietoperza Briana Azzarello, Grega Rucke, Goeffa Johnsa, Jeffa Lemire'a lub Eda Brubakera (ten ma chyba wyłączność w Image, więc nikłe szanse na powodzenie).

Uwielbiam dokonania Jepha Loeba w Batmanie, ale on należy obecnie do Marvela, a po drugie chyba już nie tworzy dzieł na miarę Długiego Halloween czy Mrocznego Zwycięstwa.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

KamilM

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #226 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:30:05 »
A może Orlando coś by sklecił. Jego Wonder Woman była całkiem fajna.
Brian Hill też pokazał, że umie pisać Gacka.
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 12:35:14 wysłana przez KamilM »

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #227 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:37:46 »
Orlando napisał Noc Ludzi Potworów i nie za bardzo mu wyszło :) Orlando zamiast Kinga?  :o

Offline Red Fury

Odp: Batman
« Odpowiedź #228 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:40:37 »
Ogólnie BARDZO rzadko zgadzam się z Janem T, ale tym razem potwierdzam. Jak dla mnie DC od Tomasiego (czytam na bieżąco) megaaa słabe i bardzo źle mi się to czyta. Na szczęście arc z Arkhamem - mega nuda się już powoli kończy. Szczerze to lepszym Arkhamem był Jason. Nawet Detective Comics Sebastiana Fiumara, Miguela Mendonça ten arc z Black Ligtingiem czytało mi się lepiej. Kwestia gustu.

Noc ludzi potworów mi się podobało - polecam :D

Fajną serią jest ta nowa Batman and Outsiders.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #229 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:46:39 »
Fajną serią jest ta nowa Batman and Outsiders.
To i ja się z tobą zgodzę :) Oby i u nas wyszło.

Offline Gascon200

Odp: Batman
« Odpowiedź #230 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:54:58 »
Na Antari tu o tym pisał  ;D Chyba nie czytacie nic poza DC jak się takimi rzeczami tak jaracie.
Dla mnie w ogóle jego Supek to nic specjalnego a na końcu to słabizna.
Lemire  :)


A dla mnie jest spoko ten run, dzięki niemu nieironicznie polubiłem Supermana (tak, wiem że są pewnie z nim lepsze tytuły), dotąd uważałem go za nudnego bohatera.

A Lemire to spoko wybór :>

Offline Gascon200

Odp: Batman
« Odpowiedź #231 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:56:47 »
Trochę offtop, ale Jason jako Arkham to słaby pomysł. Pamiętam jak Rockstedy mówiło, że Knightem nie będzie Jason, a w połowie gry - Big reavel. Jeszcze Batman największy detektyw świata był tym zaskoczony XD

Offline Red Fury

Odp: Batman
« Odpowiedź #232 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 13:06:57 »
Trochę offtop, ale Jason jako Arkham to słaby pomysł. Pamiętam jak Rockstedy mówiło, że Knightem nie będzie Jason, a w połowie gry - Big reavel. Jeszcze Batman największy detektyw świata był tym zaskoczony XD

lekki offtop
Ale ja nie mówię o grze tylko o komiksie wyszły 4 tomy do Arkham Knight. Moim zdaniem świetna seria, z którą gracze powinni być zaznajomieni. Macie tam chociażby orgin jak doszło do tego, że Jason stał się Arkhamem. Jason jest brutalny i bezwzględny w tej serii.

Do Batmana od Telltales też wyszła seria komiksowa Sins of Father. Niestety spotkała się z chłodnym przyjęciem. Sprzedała się mega słabo jak na tytuł batmana ( nawet słabiej niż Batman Beyond) i szybko została zakończona.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #233 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 13:07:12 »
Zamysł Nocy Ludzi Potworów był ciekawy. Pierwsze skojarzenie z Świtem Mrocznego Księżyca. Niestety wykonanie dużo gorsze, przekombinowane (zwłaszcza moment przeistoczenia w ogromniaste potwory rodem z Godzilli). Za pierwszym czytaniem jeszcze jakoś to strawiłem, po jakimś czasie przeczytałem jeszcze raz i było ciężko. Zostawiłem sobie ten album, bo nie lubię dziur w opowieści i przeszkadza mi, jak bohaterowie się odwołują do jakichś wydarzeń, a ja nie mam większego oglądu na sytuację. A nawiązanie pojawia się wraz z ponownym pojawieniem Hugona Strange'a w DC Tomasiego.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

KamilM

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #234 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 13:19:08 »
Noc Ludzi Potworów ewidentnie było stworzone na siłę na zlecenie sztabu edytorskiego DC. Żaden scenarzysta raczej nie miał specjalnie szansy, żeby błysnąć przy tym crossoverze

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #235 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 13:27:32 »
Ale Orlando ogólnie raczej słaby jest.

Odp: Batman
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 14:28:10 »
Widziałem, że pojawiła się opcja zakupu Batman Black and White Omnibus. Czy to dobra pozycja? Polecacie?

Offline LordDisneyland

Odp: Batman
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 16:36:56 »
Ja bym brał.
To było na swoje czasy coś odświeżającego, coś nowego. Pierwszej klasy artyści i scenarzyści...Dużo dobrych opowiadań, mi formuła krótszych form odpowiadała.
Ech, wspomnień czar :D -


 No ale ten tytuł miał się w przyszłym roku chyba ukazać?
,, - Eeeeech.''

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #239 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 17:33:55 »
Ale jaja z tym usunięciem Kinga. Sprzedaż spadła, porównują, że ostatni zeszyt Snydera sprzedał się jakieś 14 tyś. egzemplarzy więcej, niż ostatni zeszyt Kinga, ale nie biorą pod uwagę, że może przesadzili z dwutygodnikiem? Ciekawe jaką sprzedaż miałby 69 zeszyt pisany przez Snydera, wydawany w takim tempie...