Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564339 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Batman
« Odpowiedź #210 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:07:25 »
 On już był scenarzystą Batmana. I pisał świetnie, ale to było 30 lat temu. It's Bendis time.

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #211 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:08:56 »
Bendis dobrze czuł kryminał, ale ile lat temu to było. Z drugiej strony Batman byłby dla niego może jakimś impulsem...

Odp: Batman
« Odpowiedź #212 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:10:46 »
Mi się Batman Kinga podoba. Myślę, że sam King problemem nie jest, tylko redaktorzy i wymagania co do serii.

Offline Red Fury

Odp: Batman
« Odpowiedź #213 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:13:21 »
Bendis dobrze czuł kryminał, ale ile lat temu to było. Z drugiej strony Batman byłby dla niego może jakimś impulsem...

Przecież dostaniemy Batmana od Bendisa tego co był w Giant, teraz wychodzi w zeszytach, ale po licznych recenzjach to lipa

https://www.previewsworld.com/Catalog/MAY190362

Ja tam bym widział Taylora przy tytule z Batmanem.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #214 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:29:46 »
Pierwszy zeszyt Batman Universe Bendisa dopiero w lipcu to jakie liczne recenzje?

Offline Red Fury

Odp: Batman
« Odpowiedź #215 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:42:16 »
Pierwszy zeszyt Batman Universe Bendisa dopiero w lipcu to jakie liczne recenzje?

Bo był już w Giant publikowany ( ten Walmartowy Batman, którego usunęli z Walmartów) teraz wychodzi w zeszytach.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #216 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:43:12 »
Ligi słabe, zwłaszcza Snydera? DC od Tomasiego słabe? Chyba mamy inne źródła. Detective Comics od przejęcie przez Tomasiego jest chwalone i zbiera lepsze recenzje i opinie wśród internautów na comicbookroundup.

http://dcmaniak.blogspot.com/2019/05/dc-comics-na-marcowych-listach.html co do JL to całkiem dobrze się sprzedaje.Marzec był świetny w wykonaniu DC.

Nie siejcie defetyzmu

EDIT: JL Odyssey faktycznie słabe, ale JL Dark ma bardzo dobre opinie. JL Snydera ma potrwać gdzies do przełomu 2020/2021. Ma to być najdłuższa seria jaką Snyder zaplanował. http://dcmaniak.blogspot.com/2019/05/cbn-comic-book-news-259.html
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 11:53:21 wysłana przez Odyn »
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #217 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:51:00 »
Co ma sprzedaż do poziomu? Widziałem sporo opinii że słabe.

To comicbookroundup jest gorsze od goodreads  :)

DC 8 i 9 są mega słabe więc to żaden wyczyn że Tomasiego lepszy.

Bo był już w Giant publikowany ( ten Walmartowy Batman, którego usunęli z Walmartów) teraz wychodzi w zeszytach.
Chyba że tak  :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 11:55:29 wysłana przez JanT »

KamilM

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #218 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:55:59 »
Ja też wszędzie słyszałem że Liga Snydera i DC Tomasiego to solidne tytuły. Tymbardziej mnie dziwiła opinia JanaT. Widać to jednak fałszywy prorok.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #219 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:56:12 »
No tak, a ja widziałem sporo, że dobre. Ty uważasz Snydera za słabego pisarza, ja uważam za najlepsze co spotkało Batmana w XXI wieku. I możemy się tak przerzucać w nieskończoność. Ilu ludzi tyle opinii. Gdyby coś było fest słabe, to by się słabo sprzedawało.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Gascon200

Odp: Batman
« Odpowiedź #220 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:57:08 »
Teraz pisze Detective Comics i podobno bardzo słabo. Jego ostatnie tomy Supka są gorsze od Bendisa :)

Prawie nikt nie będzie lepszy od Kinga :)

Że ostatnie tomy Supermana gorsze od Bendisa? :o Bez przesady :) Musiał się pośpieszyć, bo już miał Bendis pisać, a spokojnie Tomasi mógłby jeszcze napisać chociaż do 50 zeszytu.

Najlepiej niech zatrudnią kogoś kto jeszcze z Batmanem styczności nie miał. 

JanT

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #221 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 11:57:50 »
Ja też wszędzie słyszałem że Liga Snydera i DC Tomasiego to solidne tytuły.
Na Antari tu o tym pisał  ;D Chyba nie czytacie nic poza DC jak się takimi rzeczami tak jaracie.

Że ostatnie tomy Supermana gorsze od Bendisa?
Dla mnie w ogóle jego Supek to nic specjalnego a na końcu to słabizna.

Najlepiej niech zatrudnią kogoś kto jeszcze z Batmanem styczności nie miał. 
Lemire  :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 12:02:25 wysłana przez JanT »

KamilM

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #222 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:03:03 »
No tak, a ja widziałem sporo, że dobre. Ty uważasz Snydera za słabego pisarza, ja uważam za najlepsze co spotkało Batmana w XXI wieku. I możemy się tak przerzucać w nieskończoność. Ilu ludzi tyle opinii. Gdyby coś było fest słabe, to by się słabo sprzedawało.
Przecież napisałem, że Liga Snydera jest lepsza Batmana Kinga

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #223 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:03:55 »
Przecież napisałem, że Liga Snydera jest lepsza Batmana Kinga
To było skierowane do JanaT. Po prostu jak pisałem i dodawałem komentarz, to Ty mnie uprzedziłeś :)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

KamilM

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #224 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 12:06:18 »
To było skierowane do JanaT. Po prostu jak pisałem i dodawałem komentarz, to Ty mnie uprzedziłeś :)
Spoko.