Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 571535 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2805 dnia: Nd, 24 Lipiec 2022, 20:49:13 »
 ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline radioblackmetal

Odp: Batman
« Odpowiedź #2806 dnia: Nd, 24 Lipiec 2022, 20:54:35 »
Ignorancie. Wyjaśniłem ci wyżej, że Sorrentino jest MĘŻCZYZNĄ.

Bazyliszka fakty nie obchodzą, szczególnie jeśli kłócą się z jego zdaniem. Często po prostu je ignoruje.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline szczaff

Odp: Batman
« Odpowiedź #2807 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 01:26:17 »
Dziś drugi tom Knightfalla. Cholernie ciekaw jestem opinii ludzi, którzy przeczytają to po raz pierwszy:)

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2808 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 09:06:15 »
Ja to czytałem tylko raz w wersji TM Semic ponad 10 lat temu, to i tak już nic nie pamiętam i będzie to dla mnie nowość.

Offline Kyms

Odp: Batman
« Odpowiedź #2809 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 12:02:09 »
Mam podobnie jak Bazyliszek. Seria, po którą siegnąlem nakręcony przed finałem trylogii Batmana - naczytałem się, że Bane robi coś konkretnego Nietoperzowi i komiksowy kadr ten sceny zachęcił mnie. Od tego czasu siedze w komiksach. Nie pamiętam już tamtej historii, mam bardzo zaogólnione wspomnienia w głowie. Całkiem świeżo podchodza do komiksu i wywarł on na mnie mega wrażenia. Identycznie jak 1 tom. Całość wchłania jak dobry serial - na raz, nie oglądasz się i mija pół dnia.

Zainteresowanych moją szczegółową opinią zapraszam do swojej wideo recenzji. Ostrzegam przed sucharem na początku  ;D Unikam spoilerów jak tylko potrafię, i na tyle by opowiedzieć o czym to jest.

Offline laf

Odp: Batman
« Odpowiedź #2810 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 14:18:49 »
@UP Fajna koszulka  ;D

Offline Kyms

Odp: Batman
« Odpowiedź #2811 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 15:29:54 »
@UP Fajna koszulka  ;D

Dzięki  ;D Musiałem ją mieć jak tylko zobaczyłem. No i idealnie pasuje do komiksu  ;D

Offline Deg

Odp: Batman
« Odpowiedź #2812 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 18:53:22 »
Ja to czytałem tylko raz w wersji TM Semic ponad 10 lat temu, to i tak już nic nie pamiętam i będzie to dla mnie nowość.
Nie pamiętam - nowość. Pamiętam - dubel. Wygodne ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2813 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 00:19:22 »
@UP
Ja cały czas piszę, ze wolałbym najpierw druk premierowego NML a nie zdublowanego Knightfalla. Cały czas. A na razie tylko odnoszę się do moich osobistych wrażeń po lekturze. Dawno to czytałem, nie mam tych Batmanów TM Semic i dlatego to kupię.

@Kyms - O - kolejny łysy komiksiarz vloger. :)

Offline Kyms

Odp: Batman
« Odpowiedź #2814 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 08:59:12 »
@Kyms - O - kolejny łysy komiksiarz vloger. :)

To samo mówisz w kierunku owłosionych komiksowych vlogerów na przywitanie? :)

Offline Chmielu

Odp: Batman
« Odpowiedź #2815 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 21:56:00 »
Nieco przed 25 rocznicą polskiej premiery (01.08.97) wiekopomnego dzieła podjąłem wyzwanie. Wystawiwszy kineskopowy telewizor marki Samsung, spiąwszy go kablami cinch z odtwarzaczem Sanyo po to aby zanurzyć się w jakość fullhd charakerystyczną dla lat dziewięćdziesiątych (sorry, Korvac - musiałem ;)), obejrzałem po raz drugi "Batman & Robin". Tym razem bez kinowego dubbingu, który co tu dużo pisać powodował, że film ten był jeszcze większym shitem.
I cóż było w tym filmie, zapytacie. :D Łyżwy w batbutach (!) / surfowanie na drzwiach rakiety w podmuchu eksplozji / mroźne i czerstwe dowcipy Mr Freeze'a / sople lodu z gumy / zamrażanie ludzi, z którego można ich uratować w ciągu 11 minut / przygłupi Bane / odwołanie do "Batman Forever" w magazynie Arkham Asylum / może nie piękna, ale spektakularna Poison Ivy i jej gierki (czy to na pewno film dla dzieci?) / Doug Hutchinson (Eugene Tooms z "X-Files" jako Golum / najazdy na pośladki w kostiumach (Joel musiał to lubić) / Smashing Pumpkins / i - o dziwo - przepiękne odwołanie do "Heart of ice" z "Batman: Animated Series" Bruce'a Timma.
Nie widziałem jeszcze "Morbiusa", i choć po latach "B&R" pozostaje w ścisłej czołówce kinowej tandety, to zostało POBITE w tej kategorii przez filmy z serii "Venom", niektóre "X-Men" i "Spider-Man: No way home". To oficjalne - "Batman & Robin" nie jest już najgorszym filmem komiksowym po '89. ;D
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline HaVoK

Odp: Batman
« Odpowiedź #2816 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 22:02:33 »
"Batman i Robin" to ostatni wielki kinowy Batman/Wojownik. Wszystko po nim to dopiero tandeta. To jest ten film, który będzie się pięknie starzał.

PS - Uma jest boska w tym filmie!

Offline laf

Odp: Batman
« Odpowiedź #2817 dnia: Pt, 29 Lipiec 2022, 07:47:04 »
A ja, korzystając z usług HBO Max, biorę się za odświeżenie filmów z Batmanem, zaczynając od kultowego obrazu z Keatonem. Lecę chronologicznie, tak więc "BiR" również mnie nie ominie  :D, a zwieńczę to wszystko Kobietą Kot z Halle Berry  ;D

Offline eferce

Odp: Batman
« Odpowiedź #2818 dnia: Pt, 29 Lipiec 2022, 09:30:22 »
Zapytałbym skad te samobojcze zapędy ;) ale wbrew pozorom....
Po ostatniej dekadzie obcowania ze robionymi od szablonu mielznami disneya i netflixa  mozesz sie pozytwnie zaskoczyc.
Obejrzalem w lipcu tez na HBO, Ja Robot z Willem. Zawsze byl to taki tam se akcyjniak SF, gdzies na dole listy. Ale teraz po x latach przerwy wydal mi sie całkiem interesujacy i  przykuwajacy uwagę.
Takze nie zakadaj niczego z gory i udanych seansów.  ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2819 dnia: Pt, 29 Lipiec 2022, 09:34:04 »
Catwoman to padaka straszna, ale ze względu na samą Halle Berry i jej strój ogląda się to bardzo przyjemnie, więc samobójczymi zapędami na pewno bym tego nie nazwał.