Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 563953 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Batman
« Odpowiedź #2700 dnia: Wt, 10 Maj 2022, 22:34:05 »
Ponownie nic specjalnego.

A tu już mówimy o czymś naprawdę świetnym i coś, co zdecydowanie polecam.

Wypadnie mi potwierdzić powyższe: "Zabójczy uśmiech" można pożyczyć z biblioteki, przeczytać, oddać i zapomnieć. Pomysł był, ale chyba nie wyszło albo zwyczajnie nie ogarniamy mózgu Dowcipnisia. Względnie jego zawartość nam się nie podoba.  ???
"Harleen" z kolei warto zatrzymać na półce. Ale tutaj trudno zarzucić mi obiektywizm.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2701 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 11:36:27 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Batman
« Odpowiedź #2702 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 13:59:12 »
Ale to akurat żadne wydarzenie. Chyba przedwczoraj albo w każdym razie w okolicach tego było o "Ego".
Co jakiś czas pojawiają się recenzje komiksów.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2703 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 14:05:50 »
A to jak żadne wydarzenie to przepraszam. :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Hobgoblin

Odp: Batman
« Odpowiedź #2704 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 12:32:16 »
Jest to wydarzenie. Nie ładują tymi nowymi tytułami czy tymi świętymi krowami (typu. Maus) tylko przeciętnym komiksem z lat 90tych na stronę główną.

Patrzyłem dalej co będzie w polskiej edycji Knightfalla. Moim zdaniem  zawartość tomów 3 i 4 zestarzała się gorzej niż produkcje z lat 70tych. Nie mam totalnie pojęcia czemu Egmont zdecydował sie na zakup licencji na wszystkie 5 skoro w kolekcji Epiców Spidera może (z tego co piszecie) wybierać sobie, które tomy chce. Może DC postawiło sprawę, że albo bierzecie wszystkie 5 albo nic.

Wiadomo, że ludzie tutaj na forum w większości sa komplecjonistami i  czuja potrzebę kupić wszystko ale w wypadku Kinghtfalla od tomu 3 poczynając  nastawcie sie negatywnie i z dystansem żeby sie za bardzo nie zawieść. Recenzje też mogą być miażdżące i będzie to problem potem odsprzedać.
« Ostatnia zmiana: Pt, 13 Maj 2022, 12:36:02 wysłana przez Hobgoblin »

Offline dreamer36

Odp: Batman
« Odpowiedź #2705 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 12:42:21 »
Nie mam totalnie pojęcia czemu Egmont zdecydował sie na zakup licencji

Dlatego Egmont jest największym wydawcą komiksów w Polsce z bardzo dobrymi wynikami finansowymi i bardzo dobrze zarządzanym, a Ty jesteś forumowym trollem....

Offline Hobgoblin

Odp: Batman
« Odpowiedź #2706 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 13:07:56 »
Dlatego Egmont jest największym wydawcą komiksów w Polsce z bardzo dobrymi wynikami finansowymi i bardzo dobrze zarządzanym, a Ty jesteś forumowym trollem....

Masz prawo do swojej opinii i tego co robić ze swoimi pieniędzmi.
Ale czas pokaże - jeżeli ktoś wcześniej nie nastawi się zdecydowanie negatywnie na 3 i 4 część cyklu to obstawiam, że na 90% będzie mocno rozczarowany (o ile to kiedykolwiek przeczyta). Jeżeli ktoś natomiast kupuje "a dobra kupie tego Knightfalla do końca tylko po to żeby miec komplet mimo, że wiem, że potem jest słabo" to wtedy ujdzie. Większość z was twierdzi, że czyta w całości więc będzie Słabo przez duże S. Na dodatek bardzo możliwe, że 3 i 4 będą już droższe jak 114zł w przedsprzedaży.
Już teraz jestem prawie pewny, że (niesponsorowane) recenzje będą negatywne.
« Ostatnia zmiana: Pt, 13 Maj 2022, 13:11:36 wysłana przez Hobgoblin »

Offline Takesh

Odp: Batman
« Odpowiedź #2707 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 13:18:41 »
Ja naprawdę to przeczytam. Całość. Od deski do deski. Każdy dymek. I będę oglądał każdy kadr. Serio. Szaleństwo, wiem, ale niektórzy są wariatami...

Offline Maragast

Odp: Batman
« Odpowiedź #2708 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 13:21:27 »
Rozczarowanie to by było dopiero gdyby Egmont nie wydał całości - to by dopiero było narzekanie niezadowolonych klientów (ile razy jak Egmont coś urywał czytelnicy się burzyli).
Jak wydawać to już tylko całość, a nie zostawić historię urwaną w połowie. Zresztą z trzeciego tomu bardzo mi się podobał wątek Bruce'a na wózku, który jakoś musiał sobie radzic, a w czwartym ten trening, który Bruce przechodził pod okiem Lady Shivy - te tomy też mają ciekawe wątki).

Offline HugoL3

Odp: Batman
« Odpowiedź #2709 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 14:29:11 »
Masz prawo do swojej opinii i tego co robić ze swoimi pieniędzmi.
Ale czas pokaże - jeżeli ktoś wcześniej nie nastawi się zdecydowanie negatywnie na 3 i 4 część cyklu to obstawiam, że na 90% będzie mocno rozczarowany (o ile to kiedykolwiek przeczyta). Jeżeli ktoś natomiast kupuje "a dobra kupie tego Knightfalla do końca tylko po to żeby miec komplet mimo, że wiem, że potem jest słabo" to wtedy ujdzie. Większość z was twierdzi, że czyta w całości więc będzie Słabo przez duże S. Na dodatek bardzo możliwe, że 3 i 4 będą już droższe jak 114zł w przedsprzedaży.
Już teraz jestem prawie pewny, że (niesponsorowane) recenzje będą negatywne.

A ile to DC/Marveli trafiło na nasz rynek dzięki Egmontowi i wcale nie były jakieś super do czytania?

Praktycznie każdy komiks jaki jest wydawany w PL trafia do nas z opóźnieniem, chyba tylko Batman Świat miał równoległą premierę w kilku krajach. Więc z góry wiemy co to za utwór, jakie miał recenzje w innych krajach itd itp.
Wątek z "najbardziej przereklamowanymi tytułami" potwierdził, że jednemu podoba się to, innemu to więc niech każdy się przekona na własnej skórze :D

Offline Knl

Odp: Batman
« Odpowiedź #2710 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 21:23:13 »
w wypadku Kinghtfalla od tomu 3 poczynając  nastawcie sie negatywnie i z dystansem żeby sie za bardzo nie zawieść.

Oho, przyszedł pan maruda

Offline death_bird

Odp: Batman
« Odpowiedź #2711 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 22:46:26 »
Szaleństwo, wiem, ale niektórzy są wariatami...

No umówmy się może, że z takim awatarem nikt po Tobie niczego innego chyba nie oczekuje.
Każdy dymek.
Phi.
Świr.
 ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Hobgoblin

Odp: Batman
« Odpowiedź #2712 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 22:59:17 »
A ile to DC/Marveli trafiło na nasz rynek dzięki Egmontowi i wcale nie były jakieś super do czytania?


Nie wiem jak często było coś takiego, że po 2och przyzwoitych tomach szly 2 tomy crapu. A to nie jest ani Epic ani nie ma nawet panoramy wiec nie ma zalu odpuścić bo to i tak tylko mały wycinek Batowych serii.

Nieważne,  kazdy ma swoj rozum - chce kupowac to niech kupuje. Ostrzec przed 3 i 4 - ostrzeglem.

Offline SawiK

Odp: Batman
« Odpowiedź #2713 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 23:15:13 »
Up
Znam już te historię z TM-Semic. Kupuje ja w ciemno ,ciesząc się jak dziecko.
Z innej beczki: Knightfall czytalo mi się doskonale, nawet nie sądziłem że tak mnie pochłonie.

Odp: Batman
« Odpowiedź #2714 dnia: So, 14 Maj 2022, 00:08:44 »
  Pytanie teraz czy to ten Knightfall jest tak dobry, czy teraźniejszy Batman jest tak słaby. Ogólnie ja to nie jestem jakimś wielkim fanem powiedzenia "kiedyś to było, teraz to nie ma", tak czytając te niektóre serie z Marvel Now czy tam innego Rebirth to można tam znaleźć, naprawdę fajne komiksy, które nie mają się czego wstydzić porównując z latami 90-tymi (z 80-tymi już raczej mają). Ale ten nasz ulubiony bohater DC to faktycznie ma jakiegoś pecha, Morrisona nie oceniam bo czytałem tylko to co było w WKKDC i jakoś nie zachwyciło mnie to chociaż faktycznie miało to jakiś pomysł na siebie, ale później nad Batmanem pastwił się Snyder a po nim katował go King. Tyniona nie czytałem i nie chciałbym go krzywdzić, ale ten facet to dla mnie synonim przeciętnego wyrobnika i nie wierzę żeby to było coś wyjątkowo znakomitego. Teraz serię dostał Zdarsky, tu bardziej jest nadzieja że on coś z tego wykrzesze. Cieszą mnie pozytywne opinie widzów o nowym filmowym Batmanie, może DC dojdzie w końcu do wniosku że czas wrócić by było do mroczniejszych, bardziej poważnych i przyziemnych podstaw (byle nie w wykonaniu a la Tom King) a nie łubudubu z laserami,dinozaurami i Nazgulami?