Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564480 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2340 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 15:59:23 »
Taki jak w prenumeracie kolekcji BiZDC?
Racja. Gdybym rozważał tę prenumeratę to byłby ostateczny argument.  :D
Batman returns
his books to the library

Offline pawlis

Odp: Batman
« Odpowiedź #2341 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:10:36 »

Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2342 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:19:24 »
To dwie dobre wiadomości w jednym. Po pierwsze jest szansa na to by poprawić ewidentnie skopane zakończenie Długiego Halloween i dodać mu nieco logiki. Po drugie daje nam to powód do wznowienia DH i MZ w Polsce.
Batman returns
his books to the library

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #2343 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 21:14:29 »
Jest też zła wiadomość - Loeb przez ostatnie 15 lat nie napisał dobrego komiksu.

Offline SawiK

Odp: Batman
« Odpowiedź #2344 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 22:27:09 »
Tim Sale jest w formie by rysować na bieżąco? Pytam bo nie wiem czy pracował przy regularnych seriach poza okładkami. Nie mniej jednak cieszy mnie powrót tych Panów do swiata Nietoperza i czekam efektu ich współpracy.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #2345 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 07:34:24 »
Mam pewne obawy, zresztą jak zawsze gdy wraca się do hitowych prac sprzed lat. Jednakże i tak się jaram bo uwielbiam ten duet.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2346 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 16:35:09 »

Offline Takesh

Odp: Batman
« Odpowiedź #2347 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 15:49:19 »
Batmanowa seria z Webtoon sprzedaje się lepiej niż trzy (3) inne tytuły razem wzięte...

https://www.cbr.com/webtoon-wayne-family-adventures-surpass-dc-batman-comics/

Przypomniał mi się news, gdzie latawiec z gackiem więcej zarobił, niż komiksy...

Offline michał81

Odp: Batman
« Odpowiedź #2348 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 16:37:39 »
Batmanowa seria z Webtoon sprzedaje się lepiej niż trzy (3) inne tytuły razem wzięte...

https://www.cbr.com/webtoon-wayne-family-adventures-surpass-dc-batman-comics/

Przypomniał mi się news, gdzie latawiec z gackiem więcej zarobił, niż komiksy...
Jak się może najlepiej sprzedawać, jak jest to darmowy tytuł? CBR i ich clicbaitowe newsy, szkoda gadać.
« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Wrzesień 2021, 16:41:25 wysłana przez michał81 »

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2349 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 21:26:35 »
Jak się może najlepiej sprzedawać, jak jest to darmowy tytuł? CBR i ich clicbaitowe newsy, szkoda gadać.

Nic tam w sumie o sprzedaży nie ma, tylko właściwie o ilości odbiorców. Takesh źle zrozumiał/przypadkowo dobrał nie takie określenie, jak trzeba. CBR porównuje sprzedaż pojedynczych zeszytów do ilości subskrypcji, co nie jest w sumie dobrą miarą, bo nie znamy statystyk z zakupów wersji cyfrowych ani czytań na platformie online DC. Co nie zmienia faktu, że ilość tych subskrypcji robi dobre wrażenie (i nie dziwie się, komiks jest fajny).

PS Komiks wystartował z kilkoma odcinkami za darmo i kilkoma dalszymi do przeczytania za opłatą, jeśli chciało się wcześniej, więc to też nie do końca tak, że nie ma tam żadnych transakcji. Ale generalnie cenowo to jest nic, a zawsze można po prostu tydzień poczekać.

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #2350 dnia: So, 18 Wrzesień 2021, 12:19:11 »
Szczęśliwego Dnia Batmana Wszystkim!

Offline Koalar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2351 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 00:20:41 »
Uczciłem Dzień Batmana jak przystało - lekturą komiksów o Mrocznym Rycerzu. Zacząłem od jego spotkania z Wojowniczymi Żółwiami Ninja, ale początek był tak sztampowy (na co w sumie byłem przygotowany), że odłożyłem komiks na półkę na kiedy indziej. W zamian sięgnąłem po "Rozbite miasto i inne opowieści". Powtórka tytułowej historii po latach okazała się bardzo przyjemna, a jeszcze bardziej spodobał mi się komiks "Rycerz zemsty". Ktoś jeszcze świętował? :)
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Kamiloss

Odp: Batman
« Odpowiedź #2352 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 16:12:05 »
Ja nawet nie wiedziałem że jest taki dzień. Ale kupiłem sobie ten Batman Świat i całkiem niezły. Jak przeczytam 2 tom z BiZDC to biorę się za tego Batka.

Offline PabloWu

Odp: Batman
« Odpowiedź #2353 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 16:47:14 »
Ja też świętowałem , przeczytałem Batmana Mroczny Książę z Bajki i dalej twierdzę że jest to jeden z fajniejszych Gacków ostatnio wydanych. Nie jest to nic przełomowego , ale doceniam urok i prostotę tej historii bez tych pierdyliardów gadżetów i licznej bat-rodziny. Fajna historia z intrygującym zakończeniem , cudnie narysowana i pokolorowana. Jest mrok ,jest szaleństwo , jest wrukwiony Bruce ,  chciałbym kontynuację bo takich rozrywkowo-edukacyjnych Batmanów mi brakuje.   

Offline Motyl

Odp: Batman
« Odpowiedź #2354 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 22:44:42 »
Komiksu z Gackiem wczoraj nie przeczytałem, ostatnio mi nie po drodze ze współczesnymi przygodami Nietoperka, ale odkurzyłem taką grafikę.