Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 570525 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2460 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 20:30:47 »
No dobra - daję dużego plusa "Ich mrocznym planom" za dowcip o Batpociągu. :) :D
Czyli warto było jednak kupić ten tom w outlecie Taniej Książki.
Spoiler: PokażUkryj
Tylko drugim plagiatem Tyniona jest doprowadzenie Bruce'a do bankructwa. Ile można? Ile razy już to zrobiono?
Za n-tym podejściem to przestaje być i śmieszne i zabawne.
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Styczeń 2022, 10:55:31 wysłana przez Mateusz »

Offline Takesh

Odp: Batman
« Odpowiedź #2461 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 10:46:34 »
@Bazyliszek

Gorąca prośba. Co chwilę wrzucasz swoje przemyślenia o właśnie przeczytanych komiksach. I super. Ale ciągle podajesz jakieś informacje, które powinny być oznaczone jako spoiler. Ja jeszcze nie czytałem tego Batmana, a Ty mi zepsułeś frajdę z odkrycia tego faktu.

Przepraszam, ale za takie spoilerowanie to powinna być stanowcza reakcja admina.

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2462 dnia: Wt, 11 Styczeń 2022, 15:10:19 »
Komiks "Budowniczowie Gotham, choć dopiero zacząłem czytać, już okazuje się pozytywnym zaskoczeniem.

Spoiler: PokażUkryj

Po pierwsze - myślałem, ze to jest bieżączka, a tu miłe zaskoczenie, bo to końcóweczka ostatniego normalnego DC, tuż przed N52. Dick Grayson jest jeszcze Batmanem, nie ma żadnych Flashpointów.

Po drugie jeszcze raz widać, jak potrzebne są polskie wydania najważniejszych komiksów. Bo co czytam, to są wspominane a to Kryzysy, a to Hush, a to Ziemia Niczyja. Ja w końcu doczekam się polskiego wydania tej ostatniej, to będzie cud, zwłaszcza przy ciągłych brakach papieru.
Po trzecie - teraz żałuję, że nie kupiłem Mrocznego Odbicia. Wziąłem Czerwonego Syna, ale 3 tomu DC Deluxe już nie. Nie wiedziałem wtedy co to jest, no i byłem rozproszony tymi Ziemiami Jeden. Teraz za drogo chodzi, więc raczej będę musiał pożyczać, jak znajdę w jakiejś bibliotece.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #2463 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 09:22:57 »
Ja myślę, że kiedyś doczekamy się wznowienia Mrocznego odbicia. Identyczna sytuacja była przy Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach. Długo czekałem na ten epicki komiks!
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Bazyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2464 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 13:25:53 »
No ja wszystkie Kryzysy z DC Deluxe kupowałem jak najszybciej, bo wiadomo że to ważne komiksy. Poza oczywiście Kryzysem Tożsamości, który udało mi się dopaść w wydaniu Eaglemoss w dobrej cenie. No a teraz ten i Infinitie Crisis będą znowu dostępne, tym razem od Hachette, uzupełnione dodatkowymi zeszytami.

Offline xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2465 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 11:41:05 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2466 dnia: Śr, 26 Styczeń 2022, 15:18:14 »

Offline sokratesik

Odp: Batman
« Odpowiedź #2467 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 00:17:16 »
Czytam właśnie Catwoman egmontu - końcówka 3 tomu. I tu pytanie do znawców:
Spoiler: PokażUkryj
 Trwa wojna gangów wywołana przez Spoiler. W których komiksach o Batmanie wydanych u nas akcja dzieje się w tym samym czasie? Bo sytuacja wydaje mi się jakby znajoma, więc pewnie gdzieś o tym już czytałem...
« Ostatnia zmiana: Pt, 28 Styczeń 2022, 00:20:08 wysłana przez sokratesik »

Offline jotkwadrat

Odp: Batman
« Odpowiedź #2468 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 00:32:47 »
Jeśli dobrze pamiętam, to w tym samym czasie dzieje się akcja w drugim tomie Ptaków Nocy.
Spoiler: PokażUkryj
Konkretnie chodzi o zeszyt, w którym Black Mask atakuje bazę Oracle myśląc że to jaskinia Batmana

Offline Recoil

Odp: Batman
« Odpowiedź #2469 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 18:02:40 »
Dotarło do Was juz tez ?  :)


Offline bibliotekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #2470 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 18:31:03 »
Do mnie w przyszłym roku trafi po polsku.
Batman returns
his books to the library

Offline OokamiG

Odp: Batman
« Odpowiedź #2471 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 22:04:17 »
W lutym dojdzie albo w marcu.

Offline laf

Odp: Batman
« Odpowiedź #2472 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 13:22:00 »

Piękna rzecz  :)
Co do polskiego wydania to nie nastawiałbym się aż tak szybko. Najpierw muszą pociągnąć Knightfalla, o którym słuch jakby zaginął  :-\

Offline Koro

Odp: Batman
« Odpowiedź #2473 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 14:21:53 »
U mnie już jest, trzeba powoli zabierać się za lekturę całego runu... Contagion, Legacy, Road to, i ten omnibus.

Offline Odyn

Odp: Batman
« Odpowiedź #2474 dnia: Wt, 01 Luty 2022, 15:17:11 »
Piękna rzecz  :)
Co do polskiego wydania to nie nastawiałbym się aż tak szybko. Najpierw muszą pociągnąć Knightfalla, o którym słuch jakby zaginął  :-\
Jeszcze z 2 tyg temu pisali na fb (odpowiadając komuś na plany wydawnicze), że w tym roku zamierzają wydać Knightfall, więc słuch raczej nie zaginął ;)
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley