Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 564552 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline PawelC

Odp: Batman
« Odpowiedź #1950 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 19:05:55 »
Czyta ktoś Batman/Catwoman Kinga? Jak wrażenia?

Jestem po pierwszym zeszycie i cóż można powiedzieć... King pełną gębą...
Ci którym podobało się wcześniej powinno spodobać się  i tym razem (tak zakładam), ci którym się nie podobało raczej niech nie liczą na zmianę.

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #1951 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 13:33:26 »
caped crusader 5 niestety wydany na szarym papierze toaletowym. trochę to wkurza przy czytaniu, bo historie zacne.

Online xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #1952 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 13:36:30 »
Niedługo to będą wydawać te książki na niewidzialnym papierze.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pan M

Odp: Batman
« Odpowiedź #1953 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 13:43:46 »
Niedługo to będą wydawać te książki na niewidzialnym papierze.

Tak bo Batman przepadnie po ewentualnym upadku DC w publicznej domenie....

Offline Recoil

Odp: Batman
« Odpowiedź #1954 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 19:04:17 »
caped crusader 5 niestety wydany na szarym papierze toaletowym. trochę to wkurza przy czytaniu, bo historie zacne.

Mam go i prawdę mówiąc do pulpy z TM-S sporo brakuje plus nie trzeba czytać w białych rękawiczkach z obawy przed śladami paluchów i to mimo tego, że zasiadasz do czytania z umytymi łapkami ;)

Offline Recoil

Odp: Batman
« Odpowiedź #1955 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 19:07:27 »
Seria Caped Crusader to wogóle jest o wiele lepsza. Zbiera całość z tego okresu chronologicznie, więc zeszyty Norma są też.

Najpierw chciałem te dwa tomy Legends, ale jak zobaczyłem Caped to odpuściłem na korzyść tych drugich.

I mam nadzieję, że Egmont (czy inne wydawnictwo) skuszą się na ten okres i sięgną właśnie po Caped.

Zdecydowanie CC lepsze bo zawiera wszystkie, o ile dobrze pamiętam, historie zawarte w Legends plus oczywiście inne ale problemem jest fakt, że Vol. 1 & 3 to już tylko Ebay i od 300 PLN wzwyż na starcie :(

Offline gashu

Odp: Batman
« Odpowiedź #1956 dnia: Wt, 23 Luty 2021, 14:28:05 »
Wczoraj obejrzałem sobie odcinek animowanego Batmana, pt. "Christmas with Joker" i nakręcony hypem sięgnąłem po pierwszy z brzegu album na półce z tymi postaciami, czyli Snyderowską "Śmierć rodziny". Po kolejnej lekturze (poprzednia miała miejsce w momencie polskiej premiery) muszę stwierdzić, że jest to chyba najlepszy album wspomnianego scenarzysty z nietoperzem w roli głównej.

Zazwyczaj nie przepadam za komiksami w którym przewijają się tłumy kolorowych batmanowych pomagierów, ale w tym przypadku zupełnie mi to nie przeszkadzało. Co ujęło mnie w tym komiksie to atmosfera grozy i zagrożenia, którą buduje scenarzysta. Joker nie jest w tej opowieści głupawym gansta-koleżką, który po raz kolejny chce dopiec Bruce'owi. W wersji Snydera urasta niemal do pozycji zła wcielonego z powodu którego wszyscy, łącznie z głównym bohaterem, mają cały czas pełne majty. Dobrze się to czyta.

Świetna rzecz i jak dla mnie nietoperzowe opus magnum Snydera. Szkoda, że potem było już tylko gorzej :/

Offline Chmielu

Odp: Batman
« Odpowiedź #1957 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 14:09:46 »
A potem przyszedł Tom King, przy którym Snyder okazał się wizjonerem ;)
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline LukCook

Odp: Batman
« Odpowiedź #1958 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 14:42:56 »
Jak schodzimy na Snydera. Czy są informacje o dodrukach Batmana z New 52 przez Egmont?

Offline sad_drone

Odp: Batman
« Odpowiedź #1959 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 15:11:19 »
@lukcook nic z 52 nie bedzie dodrukowywane, sam kolodziejczak to potwierdzil z tego co pamietam.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Teli

Odp: Batman
« Odpowiedź #1960 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 15:22:09 »
Potwierdzam, temat wałkowaliśmy kilka razy. Nie ma co liczyć na dodruki, co najwyżej jakieś niewydane tytuły mogą wpaść w DCdeluxe. Z jednej strony szkoda z drugiej niektóre tytuły to już od dawna prawdziwe białe kruki (I tom "Wiecznego Batmana") więc jeśli ktoś nabył ma się z czego cieszyć.

Offline LukCook

Odp: Batman
« Odpowiedź #1961 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 15:35:07 »
Dzięki za odpowiedź!

Offline AntekSocjalny

Odp: Batman
« Odpowiedź #1962 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 16:50:10 »
Jakby ktoś potrzebował to mam 4 tomy Mrocznego Rycerza na sprzedaż. Raz czytane

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1963 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 17:42:09 »
Potwierdzam, temat wałkowaliśmy kilka razy. Nie ma co liczyć na dodruki, co najwyżej jakieś niewydane tytuły mogą wpaść w DCdeluxe. Z jednej strony szkoda z drugiej niektóre tytuły to już od dawna prawdziwe białe kruki (I tom "Wiecznego Batmana") więc jeśli ktoś nabył ma się z czego cieszyć.

Wznowienie w innej formie wydanych rzeczy też w chodzi w grę, bo został wymieniony cały Trybunał Sów jako potencjalny powrót w np. deluksie.

Online xanar

Odp: Batman
« Odpowiedź #1964 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 18:08:29 »
To już lepiej jakby cały run wydali w paru deluxach.
Twój komiks jest lepszy niż mój