Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #675 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 17:04:22 »
Ja zamawialem pakiet i otrzymalem.  O co chodzi? Jak nie chcesz na forum to dawaj na priv. Reklamacje w FS mam przerobione juz nie raz.

Offline robbirob

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #676 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 18:09:44 »
Chciałem zapytać - czy ktoś może zamawiał Batman Noir na fantastycznych światach (szczególnie pojedyncze egzemplarze Zabójczego Żartu, ale info o pakietach czy innych tomach też byłoby pomocne) i już otrzymał zamówiony tom/ tomy?
Byłbym wdzięczny za info, bo waśnie u nich reklamuję swoje egzemplarze i wychodzi dziwna sprawa.

Ja mam Zabojczy żart od nich. Dojechał w stanie idealnym. W sumie się skusiłem i nie żałuję. Tom robi wrażeniem. A widzę, że cieszy się najwiekszym powodzeniem bo na stronie pokazuje mi że mają już tylko dwa egz.

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #677 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 09:12:56 »
Czy trafily sie komus egzemplarze pozbawione wady, BEZ zoltego paska od zakladki?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #678 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 09:36:09 »
 Mi nie. A mialem 2 pakiety. Oba zwrocilem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Sierpień 2019, 09:48:04 wysłana przez BosMan »

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #679 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 10:10:06 »
A no wlasnie, bo E informowal, ze czesc nakladu posiada wade, tymczasem jeszcze nie widzialem osoby ktora by taki egzemplarz bez wady otrzymala.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline glutamiluta

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #680 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 10:12:03 »
ja widziałam
ale moje mają

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #681 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 11:26:37 »
Nie wyglupiaj się, nie mogłaś sobie wymienić?  ;)

Offline Teli

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #682 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 12:02:49 »
Nie wymieniła bo chce zgarnąć kupon rabatowy na 80 zyla ;)

Offline Koalar

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #683 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 12:44:56 »
Egzemplarze bez wady to te, w których brakuje zakładek.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Kakesz

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #684 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 13:46:38 »
Nie do końca zgodzę się z tym twierdzeniem.
Brak zakładki to też wada, choć innego rodzaju ;)

Offline pMk_91

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #685 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 17:46:27 »
Dostałem dziś paczkę z gildia.pl z moimi egzemplarzami Hush oraz Długie Halloween. Pierwsze wrażenie piorunujące, cudowne wydanie jestem pod wrażeniem. Paczka zapakowana pancernie, pełen szacunek dla gildii. Niestety.. okazuje się że mimo to oba egzemplarze obite.. Hush lekko obity grzbiet, długie Halloween obity jeden z rogów..  Niemożliwe żeby stało się to podczas dostawy z gildii.. Ślad po zakładce też mnie nie ominął, o ile faktycznie są takie. Podsumowując wydanie imponujące, skaszanione po całości.. nie wiem kto odpowiadał za pakowanie, pierwszy transport, ale powinni polecieć za fuszerke.. 

Online adamarluk

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #686 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 18:00:58 »
Porządnie umyte łapki i żadnych palczastych śladów ni ma.

Offline celtic

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #687 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 20:00:56 »
Jak uzyskać kod zniżkowy za pakiety BATMAN NOIR? Czy dotyczy to tylko zakupów w sklepie egmontu, czy także pośredników?
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Koalar

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #688 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 20:24:02 »
Tylko sklep egmont.pl za zamówienia złożone najpóźniej 9 sierpnia.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #689 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 20:52:58 »
To był całkiem dobry dzień ;)



Tantis się spisał na medal. Ale dopiero po otrzymaniu przesyłki od nich uświadomiłem sobie jakie elity muszą pracować w Taniej Książce. Bo przecież Egmont rozsyłał pakiety w specjalnych kartonach. Tantis wykorzystał to dołożył trochę folii, wsadził karton do większego kartonu i cała magiczny trik można uznać za zakończony. Co natomiast zrobiła Tania Książka? Powyciągała komiksy z kartonu Egmontu, władowała do identycznego bez zabezpieczeń i puściła do klienta. Brawo 8)

Cała ta afera ze wstążeczką została niepotrzebnie rozdmuchana przez Egmont. Moim zdaniem, z którym oczywiście macie prawo się nie zgadzać, większe kwiatki napotykam na zwykłych wydaniach jak np. w Hellboyu gdzie na czarnym tle walają się słynne białe płatki śniegu czy co to tam jest. Albo rozmazane kadry, które oglądam w odpowiednim wątku. W tym wypadku reklamowanie czegoś takiego jest kompletnie bez sensu. U mnie są widoczne małe odbicia ale to trzeba się specjalnie przyglądać w to miejsce aby to zobaczyć. Jestem przekonany iż żyjąc w niewiedzy zdecydowana większość nawet nie zwróciłaby uwagi na ten detal.

U mnie krzywych grzbietów nie zauważyłem, papier jest dobrej jakości. Nasycenie czerni bez zarzutów. Za 480 zico jestem zadowolony na maksa.