Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomekrusłan

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 20:24:21 »
Liczyłbym bardziej na rozfoliowanie i pokazanie zawartości niż oglądanie okładek z zewnątrz przez 28 min.

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 20:35:52 »
Rozfoliowanie i środek - jutro. Muszę miejsce przygotowac dla tych gigantów, żeby po zdjęciu folii mi się nie walały byle gdzie ;).

Poza tym chciałem pokazać jak dobrze można zapakować paczkę. Kilka postów wyżej mieliście opisy jak zrobiono to źle
« Ostatnia zmiana: Pt, 23 Sierpień 2019, 20:38:34 wysłana przez Pogadajmy o komiksach YT »

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 21:39:57 »
Dawkowanie napiecia jak u Hitchcocka!

A tak setio, to 30 minutowy fiomik o tym jak rozpakowujesz karton? Watpie by choc jedna osoba caloac obejrzala.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline carnivale

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #648 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 21:58:57 »
No ten Unboxing w tytule też mnie zmylił.Myślałem ,że będzie pokazany żółty pasek a to zwykły clickbait był.

Offline pMk_91

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #649 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 22:01:44 »
Dawkowanie napiecia jak u Hitchcocka!

A tak setio, to 30 minutowy fiomik o tym jak rozpakowujesz karton? Watpie by choc jedna osoba caloac obejrzala.
Lepiej mieć dwa razy wyświetlenia czy raz? Trzeba myśleć..  :-D

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #650 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 22:23:38 »
No ten Unboxing w tytule też mnie zmylił.Myślałem ,że będzie pokazany żółty pasek a to zwykły clickbait był.

clickbait by był jakby w tytule było info o przegladzie tomow czy o pasku.

Za Wikipedia:
"Unboxing (dosłownie wyjmowanie z pudełka, odpakowywanie) – rodzaj filmu przedstawiającego rozpakowywanie nowego produktu, często sprzętu elektronicznego[1], choć czasem także innych rzeczy, w tym kosmetyków, czy po prostu produktów zamówionych przez internet. Popularne jest umieszczanie takich filmów w serwisie YouTube. Choć filmy przedstawiające odpakowywanie przedmiotów powstawały już wcześniej, to pierwszy film zawierający słowo unboxing został umieszczony na YouTube w 2006 roku[2]."

O pasku miało być ale film wyszedł by jeszcze dłuższy.
Szczerze to mam cichą nadzieję, że paska nie będzie no ale jutro zdejmę folię, sprawdzę i wrzucę.
Lepiej mieć dwa razy wyświetlenia czy raz? Trzeba myśleć..  :-D
Youtube nie płaci mi za wyświetlenia. W zasadzie za nic mi nie płaci, bo kanał za malutki wiec... Żeby to zarabiało to chyba każdy z Was na całym tym forum musialby subowac lajkowac i ogladac cały kontent od deski do deski.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Pt, 23 Sierpień 2019, 22:29:09 wysłana przez Pogadajmy o komiksach YT »

Offline carnivale

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #651 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 22:37:51 »
Pooglądaj parę "unboxingów".Zobacz na czym to polega.

Offline nekro

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #652 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 22:40:45 »
Nie zniechęcajmy kolegi - dopiero zaczyna. Filmy jednak są zdecydowanie za długie. Może trzeba bardziej streszczać, albo robić cięcia na przemyślenia, ale pomysł na kanał jest ok.

Offline carnivale

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #653 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 22:45:40 »
Nie chce nikogo zniechęcać po prostu dla mnie unboxing kojarzy się z prezentacją produktu a nie pokazaniem jak to było zapakowane.

Offline Cypher

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #654 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 23:10:45 »
Unboxing to raczej rozpakowanie produktu, a z tą dalszą prezentacją bywa różnie. Prezentacja produktu to raczej Review. A więc to ty raczej pooglądaj i zobacz na czym to polega. 😉

Offline pMk_91

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #655 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 23:16:46 »
Unboxing to raczej rozpakowanie produktu, a z tą dalszą prezentacją bywa różnie. Prezentacja produktu to raczej Review. A więc to ty raczej pooglądaj i zobacz na czym to polega. 😉
Czyli unboxing edycji kolekcjonerskiej jakiejś np gry polega na opakowaniu jej z kartonu w jakim została dostarczona i co najwyżej obejrzenie pudełka z zewnątrz? Ciekawe.. to co ja zawsze oglądałem?

Offline Cypher

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #656 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 23:29:43 »
Ja tam nie wiem co oglądałeś. Kolekcjonerkę ci gry pokazał, figurkę czy inne bzdety. A zaistalował ci gre i pokazał ci jak się w nią gra?
Nie jeden unboxing paki komiksów oglądałem. Gość dostaje pakę pełną komiksów, rozcina kartony, wyjmuje , pokazuje okładki, ewentualnie szybko przekartuje. Więcej nie musi, to dla mnie unboxing.

Offline pMk_91

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #657 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 23:38:40 »
Ja tam nie wiem co oglądałeś. Kolekcjonerkę ci gry pokazał, figurkę czy inne bzdety. A zaistalował ci gre i pokazał ci jak się w nią gra?
Nie jeden unboxing paki komiksów oglądałem. Gość dostaje pakę pełną komiksów, rozcina kartony, wyjmuje , pokazuje okładki, ewentualnie szybko przekartuje. Więcej nie musi, to dla mnie unboxing.
Po co ta agresja od razu? Przeciez nikt nie oczekiwał, że będzie czytać te komiksy podczas odpakowania (odwołując się do Twojego przykładu z instalacją i graniem).

Offline carnivale

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #658 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 23:43:57 »
Unboxing to raczej rozpakowanie produktu, a z tą dalszą prezentacją bywa różnie. Prezentacja produktu to raczej Review. A więc to ty raczej pooglądaj i zobacz na czym to polega. 😉
 

Wiem na czym to polega , po prostu wygląda na to , że mamy różne wyobrażenie o unboxingu.

Offline Cypher

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #659 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 23:46:34 »
Po co ta agresja od razu? Przeciez nikt nie oczekiwał, że będzie czytać te komiksy podczas odpakowania (odwołując się do Twojego przykładu z instalacją i graniem).
Ale zero agresji. Sorry jeśli tak odebrałeś.
Dla mnie unboxing to wyjęcie z pudła, rozpakowanie produktu, a że czasem widzimy w nich kolejne etapy czyli głębsza prezentacje oraz recenzje, to już inna sprawa.