Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #630 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 15:03:42 »
Mi udalo sie wziac pakiet Batman Noir z FS za 496,80 (28 % rabatu). Chcialem sie tym podzielic na forum, ale po 10 min. Bylo juz tylko 18 %.

Offline mappy

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #631 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 19:52:58 »
wyslij mi nr zam na priv, sprawdzę

Przy okazji, rozmawiałam własnie z 'panią Kasią' i ona wręcz zachęcą do kontaktu jeśli ktoś ma pytania, wątpliwości. Kasia odpowiada za komunikacje z Klientami przy tym 'syfku' więc pisanie czy do mnie, na forum, do DOK to trochę rozwiązywanie problemów naokoło :)
Dzięki!

Do Pani Kasi pisałem 13.08 i do dzisiaj niestety brak odpowiedzi.

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #632 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 22:19:41 »
Unboxing na moim kanale już w piątek (obiecano mi ze przesylki na bank wyjdą jutro).

Offline glutamiluta

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #633 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 12:39:03 »
A ja dziś dostałam mój pakiet. Wszystko fajnie, ale...ILE TO WAŻY!!!! :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #634 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 12:40:22 »
Ja na swój wciąż czekam  :'(

Offline Death

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #635 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 13:27:43 »
Właśnie był kurier. Te Batmany wyglądają kosmicznie. A gildia tak zapakowala, że jak znajdę chwilę czasu, to aż wkleję zdjęcie. Normalnie wow komiksy i wow gildia.

Offline nekro

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #636 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 14:29:08 »
Ja miałem paczkę z Egmontu w podwójnym kartonie, a to tylko jeden komiks był. Postarali się.

Offline mack3

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #637 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 18:21:58 »
Jak ktoś zamawiał na fantastycznych światach i liczy na solidne pakowanie to może się przeliczyć.
Odebrałem dziś przesyłkę. Komiksy (nie pakiet) owinięte pojedyczną warstwą folii bąbelkowej i w ten sposób wrzucone do kartonu. Wszystkie komiksy przyszłe obite na rogu... #jprdl.  Nie jakoś bardzo mocno, ale widocznie. Dwa na tyle mocno, że na pewno idą do reklamacji, dwa pozostałe - zastanowię się czy przypadkiem nie zostawić.
Co ciekawe folia i paczka były sklejoną taśmą klejącą z logiem taniaksiazka.pl.
Być może więc FS tylko pośredniczyły (co oczywiście, jako kupca, średnio mnie interesuje, zawiodłem się na nich).

Zgadzam się z tym, co ktoś napisał wyżej - tych komiksów po prostu żal. Co teraz zrobią ze zwróconymi 4 egzemplarzami? Na przemiał czy do outletu? Naprawdę Egmont nie mógł dobrać partnerów do dystrybucji tak nikłego nakładu (o ile to prawda o tych 600 zestawach i 400 pojedynczych egzemplarzach, z czego jeszcze tylko 90% miało iść na sprzedaż, bo przyznam, że trudno mi w to uwierzyć) ekskluzywnych, kolekcjonerskich komiksów spośród kogoś bardziej rzetelnego niż taniaksiązka.

Offline Arne

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #638 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 18:33:14 »
Glosel sp zoo jest wlascielem i taniej ksiazki i fantastycznycu swiatow wiec dystrybucja raczej ta sama. Nawet infolinie maja wspolna ( i jeszcze 2 ksiegarnie). Do mnie wczoraj przyszedl pakiet z FS batman noir i byl tylko. Karton bez jakiejkolwiek folii. Ubicia byly minimalne w 2 egz. Ale przy grzbietach. ( mialem szczescie).☺

Offline mack3

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #639 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 18:45:51 »
Do mnie wczoraj przyszedl pakiet z FS batman noir i byl tylko. Karton bez jakiejkolwiek folii. Ubicia byly minimalne w 2 egz. Ale przy grzbietach. ( mialem szczescie).☺
Kurcze, zaczynam się zastanawiać w takim razie skąd ta opinia o bardzo wysokiej solidności tego sklepu.

Offline Koalar

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #640 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 18:51:15 »
Może została sprzed czasów sprzedaży FŚ Taniej książce.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Cypher

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #641 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 18:53:01 »

Offline Arne

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #642 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 19:40:18 »
Koalar ma rację.  Lepiej było w FŚ zanim ich wykupili. Są bardzo dobrze zapakowane paczki, ale są też źle zapakowane. Zależy na kogo trafisz na pakowalni :). Ale generalnie średnią pakowań mają na plus. No i reklamacje rozpatrują bez problemu, chociaż czasem trzeba ich przypilnować bo zdarza im się zapominać o tym, że reklamacja jest w toku. Ale trzeba im przyznać, że większość reklamacji, które u nich składałem  na uszkodzenia powstało przed zapakowaniem. (najpewniej na magazynie, podczas pakowania, lub jeszcze wcześniej).
Mack3, mam pytanie: po jakiej cenie kupiłeś pakiet Noir w FŚ?

Offline Arne

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #643 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 19:45:05 »
Cypher:
Akurat duże paczki raczej dobrze pakują. Najwięcej kiksów mają przy drobnych zamówieniach. Ale to tylko moje osobiste doświadczenia z tym sklepem. Może miałem szczęście :)

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #644 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 19:52:04 »
Łapcie.
Jeśli chodzi o unboxingi, jest to mój pierwszy raz, więc bądźcie delikatni :)