Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alfman

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #210 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 22:16:51 »
...O kolory też nie trzeba się za bardzo martwić...

Na pewno się nie rozjadą  ;)

Offline bibliotekarz

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #211 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 10:09:01 »
Mam cynk z Egmontu, że gratisem do każdego egzemplarza będzie zestaw kredek.  ;)
Batman returns
his books to the library

Offline szczaff

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #212 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 15:33:42 »
Właśnie dostałem takiego maila od taniejksiazki
Cytuj
Szanowny Panie ########, pragniemy poinformować, że produkt: ---------------------------------------------------------------------------------------- Batman Noir pakiet http://taniaksiazka.pl/s/q-m:97883281##### ---------------------------------------------------------------------------------------- jest aktualnie niedostępny u dostawców i pomimo kilkukrotnych prób nie udało się nam go zdobyć. Możemy wymienić niedostępny produkt na inny lub anulować zamówienie. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z decyzją. Za niedogodności najmocniej przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie, Ekipa sklepu taniaksiazka.pl

Online Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #213 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 16:03:30 »
Ja rowniez. Czyli jednak pakiet moze byc faktycznie ekskluzywny.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #214 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 16:48:49 »
Właśnie dostałem takiego maila od taniejksiazki

No przecież premiera jest za miesiąc, to jak mogą mieć go fizycznie dystrybutorzy? Standardowy e-mail, nic więcej.

Offline szczaff

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #215 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 16:55:27 »
Wczesniej produkt byl jako dostepny i zlozylem zamowienie a teraz kaza mi je anulowac albo zamienic na inny towar.
Ciekawe jak bedzie z innymi sklepami, ktore dzis oglaszaja sprzedaz pakietu po cenie nizszej niz egmont i w ilu z tych sklepow faktycznie finalnie uda sie kupic te mini kolekcje.

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #216 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 17:00:57 »
Czy ktoś dostanie i za ile będzie sprzedawał nie mam pojęcia.

Natomiast w tym momencie sklep zaoferował Tobie tylko możliwe rozwiązania, ponieważ nie ma produktu fizycznie na stanie. Nie wrzuciłeś swojej wiadomości, o co dokładnie pytałeś, to też utrudnia zrozumienie kontekstu, natomiast nie ma w odpowiedzi niczego dziwnego na moje oko.

Offline szczaff

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #217 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 17:14:02 »
O nic nie pytalem.
Kilka dni temu zlozylem u nich zamowienie. Produkt byl dostepny. Dostalem najpierw maila, w którym informowali, że weryfikują zamówienie, po dniu czy dwóch dostałem następnego, gdzie pisali, że zamówienie zostslo przekazane do realizacji. Minęło kilka dni i przysłali mi tego maila wyżej z informacja, mam dać im znać czy anulować zamówienie czy w tej cenie kupić coś innego. Dla mnie to żaden problem. Napisałem o tym bo zastanawiam się jak się skończy ten szał na Batman Noir i ile sklepów, które dziś oferują pakiet w cenie niższej od egmontowej faktycznie zrealizuje zamówienie. Już jaśniej wyrazic się nie potrafię.
A tak przy okazji witam wszystkich forumowiczów (jestem tu nowy) i pozdrawiam.

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #218 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 17:19:09 »
O widzisz, ja nie otrzymałem ani jednego oprócz potwierdzenia zamówienia, dlatego myślałem że jest jakieś ukryte dno. Myślę że w tym momencie nie dowiemy się kto i ile otrzyma, ponieważ nie ma nawet za bardzo kogo zapytać :) taki ten Egmont duży, a jak coś potrzeba to na e-mail przez miesiące nie potrafią odpisać jak w moim przypadku :)

i witam na forum ;)

Offline szczaff

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #219 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 17:26:22 »
Zabawne, że sprawdzają się te przewidywania

Midar

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #220 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 17:50:21 »
Ja takiego maila od Taniej książki nie dostałem, dziś tylko przyszedł kolejny kod rabatowy. Może wiedzą już, jaką pulę dostaną (mniejszą) i część zamówień musieli obciąć?

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #221 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 17:55:47 »
Ja takiego maila od Taniej książki nie dostałem, dziś tylko przyszedł kolejny kod rabatowy. Może wiedzą już, jaką pulę dostaną (mniejszą) i część zamówień musieli obciąć?

Ja dostałem ten kod wczoraj chyba, jakieś 3% od czegoś tam. I ciągle obstawiam że nie dowiemy się w jakich miejscach fizycznie będzie ten pakiet do okolic przedpremiery. Z Artbookiem było podobnie, z Przewodnikiem Hugo też. Swoją droga właśnie w taniej książce swego czasu anulowali mi przewodnik między innymi ;)

Offline szczaff

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #222 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 18:17:31 »
Moje zmowienie na ich stronie ma status ANULOWANE

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #223 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 18:48:14 »
W jakim dniu zamawiałeś? U mnie z 14 cisza jak makiem zasiał.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #224 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 18:50:21 »
To dziwne, jednym anulują, a mi dziś przysłali smsa z przypomnieniem o opłaceniu zamówienia...