Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #135 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 10:51:08 »
Egmont wprowadzał w błąd, że komiksy są na wykończeniu i może ich zabraknąć w każdej chwili, a potem przyznał się, że oszukiwał? A to ciekawe...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online isteklistek

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #136 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 11:07:04 »
Winna jest archaiczna komunikacja Egmontu. Oczywiście problem jest dla tych, którzy teraz będą odkręcać, bo 170 zł. to sporo, chyba, że znajdą się tacy, co jeszcze będą bronić Egmontu i machną na to ręką, że nic się nie stało. Jestem daleki od wytykania innych palcami, że się podpalili, bo mogłem być na ich miejscu i nie będę udawał, że nie. Zamiast na forach trzeba pisać na oficjalne meila, jak dostaną sporo zażaleń może komuś tam się żarówka zaświeci, że robią coś źle.

Jak dla mnie akcja z TK, to kpina, choć na tę chwilę to jeden sklep. Osoby z Egmontu nigdy nie należały do mistrzów marketingu, bo zaliczały wpadkę za wpadką, a teraz w wyniku błędu, czy wyrachowania doprowadzili do takiej sytuacji. To, co się stało, to nie jest efekt żadnej strategii, tylko przypadkowe podniesienie słupków w najbardziej żenujący sposób jaki może być, bo byli niezdecydowani za 690, a gdy nagle kurz trochę opadł, to po kilku dniach pojawia się opcja o 170 zł. tańsza.... ostatecznie słupki sprzedaży się zgadzają.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #137 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 11:21:16 »
ostatecznie słupki sprzedaży się zgadzają.

Ale wzrosną słupki zwrotów, czy rezygnacji z zamówień  8)

Bo nielicznym te 170 zł różnicy nie zrobi i faktycznie machną ręką.

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #138 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 11:35:49 »
Egmont wprowadzał w błąd, że komiksy są na wykończeniu i może ich zabraknąć w każdej chwili, a potem przyznał się, że oszukiwał? A to ciekawe...
Wprowadza w błąd mówiąc o limitowanej kolekcji oraz udostępniając to w innych sklepach. W temacie o Batmanie pisałem o tym, że znając życie, to zaraz ta kolekcja trafi do dyskontów. Nie spodziewałem się, że tak szybko.
Druga sprawa - jeśli czujesz się poszkodowany to odstąp od umowy, zwrócą ci pieniądze. Nie rozumiem dlaczego zachowujesz się jak obrażone dziecko, bo ktoś coś napisał, a wyszło inaczej. Ta kolekcja jest słaba, szkoda nerwów na takie bezsensowne plucie jadem.

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 11:42:38 »
Ale to zarzucasz mi bezpodstawnie, że wylewam sobie frustracje na pierwszej lepszej osobie, a ja ci właśnie mówię, że tak nie jest i przedstawiam konkrety o które mam pretensje do Gluty. To, że Egmont ma inne przewinienia związane z tym wydaniem to ja temu nie przeczę, ale tłumacze ci o co mam pretensję, bo widocznie tego nie zrozumiałeś, skoro zarzucasz mi bezsensowne plucie jadem i myślisz, że moim głównym problemem jest to, że kolekcja pojawiła się w dyskoncie. Nie podoba mi się to, że E ukrywa nakład itp., ale kolekcję i tak kupię, bo za bardzo lubię czarno białe komiksy bym odpuścił takie cacko, natomiast kłamstw Glucie nie zapomnę i wyłącznie o to mam do niej pretensje, o to, że świadomie robiła z ludzi idiotów chcąc nakręcić sprzedaż.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Lipiec 2019, 11:44:36 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Moreroms

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 11:49:21 »


Wprowadza w błąd mówiąc o limitowanej kolekcji oraz udostępniając to w innych sklepach.

Tylko właśnie. Pytanie kto wprowadza w błąd. Wydawnictwo w swoich oficjalnych materiałach nie wspomniało, że dystrybucja będzie jedynie przez sklep Egmont.pl.
Natomiast Gluta, jako pracownik sklepu Egmont.pl, nie będąc powiązana z wydawnictwem przekazała tu informacje, które mogły wprowadzić nas w błąd. Bo skoro jak sama wspomniała w kilku postach powyżej, nie jest pracownicą Egmontu (wydawnictwa), to czy była upoważniona, do przekazania informacji, że pojawią się "złodziejaszki" w odpowiedziach na pytanie o dostępność pozycji w innych sklepach? Moim zdaniem to celowe wprowadzenie w błąd, bo skąd u niej taka wiedza? I dodanie, bądź nie, emotki w poście moim zdaniem nie zmienia intencji posta.
Komunikacja ze strony wydawnictwa (a raczej jej brak) kuleje bardzo mocno, i to jest moim zdaniem ogromny problem, bo przez to mamy takie sytuacja jak cena i dostępność tego wydania.

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 12:00:59 »
Czytaj ze zrozumieniem - pisałem tylko o tym, że kłamstwa Glucie nie zapomnę. No i fajnie, że wiesz już jak się będę zachowywał, pożycz tej swojej szklanej kuli to może liczby w lotku wyczytam.


Komunikacja ze strony wydawnictwa (a raczej jej brak) kuleje bardzo mocno, i to jest moim zdaniem ogromny problem, bo przez to mamy takie sytuacja jak cena i dostępność tego wydania.
Dla nas problem, dla Egmontu wygoda - może mieć na wszystko wywalone, a jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Lipiec 2019, 12:02:30 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline VooDoo-79

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 12:57:50 »
Skoro zrobiło się tu takie małe pogadanko na różne tematy niż na główny czyli dot. ankiety to pozwolę sobie na kilka słów ode mnie  ;)
Odnośnie niby ataków na kolegę Szekaka przez niektórych (jeśli można je nazwać atakiem) to chyba bardziej większości chodziło (np. mnie) że trochę to komicznie wyglądało jak co chwilę dopytywał się koleżanki ze sklepu o to wydanie a potem sypał postami że nakład jest taki czy owaki a że później wyszło jak wyszło i zaczął wieszać psy itp. dlatego większość zareagowała właśnie w taki sposób śmiechem bo chyba oprócz kolegi Szekaka nikt nie traktował tego na poważnie co koleżanka pisała ani tym bardziej się nie nakręcał tylko traktował to z przymrużeniem oka, no ale jak by nie było dla mnie wyszło to trochę komicznie stąd moje podśmiechy ale żeby nie było kolega sam wyciągnie z tego faktu wnioski, ale wieszanie psów na koleżankę w taki sposób i tak grubiańsko to trochę nie na miejscu i nie przystoi "dżentelmenom" takie moje prywatne zdanie :)

Natomiast kolega xanar to już ewidentnie przesadza z tymi osobistymi atakami na Szekaka, zalatuje tu typową plantacją buraków, takiego typu utarczki personalne powinny być wyjaśniane na priv a nie smarowane publicznie, wszyscy wiedzą że się nie lubicie ale po co mamy o tym czytać, piszmy merytorycznie na temat tego wszystkim życzę, peace  8)

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #143 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:05:49 »
Watpie by wiekszosc traktowala z przymrozeniem oka, ja widzialem, ze spora czesc dala temu wiare co mowila Gluta, bo czemu by nie dawac wiary slowom pracownika sklepu Egmontu co do stanu magazynowego danej pozycji? Ja rowniez dalem wiare bo to podpowiadala mi logika - nie spodziewalem sie z jej strony klmastw i na podstawie jej slow sobie ukladalem teorie co do nakladu. Jak sie przyznala do klamstw to te teorie zmodyfikowalem, tez normalne chyba, dlatego nie wiem skad te podsmiewanie, ale ok, nie wszystko musze rozumiec. Na wszystko co powiedzialem Gluta sobie solidnie zapracowala.

Jak ktos ma jeszcze jakies uwagi co do mojego zachiwania to zapraszam na priv bo strasznie temat zasmiecamy.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:09:13 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #144 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:11:32 »
A może Egmont zwiększył nakład widząc jakim zainteresowaniem się kolekcja toczy? Zakładasz działanie złej woli i zarzucasz komuś kłamstwo. Ona nie kłamała, 99% zrozumiała to jako żart. Ogarnij się człowieku, bo zachowujesz się jak bachor.

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #145 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:15:40 »
Nie zakladam. Ona sama na prosbe moderatora wyjasnila, ze nie zartowala i mowila powaznie, a wczoraj jak sie zrobilo zamieszanie z tania ksiazka to nagle zmienila zdanie i napisala, ze jednak wtedy zartowala. I daruj sobie te wycieczki osobiste w moja strone, bo nie przystoja komus kto uwaza sie za nie-bachora.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Tysonek

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #146 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 14:05:10 »
Nie "zaśmiecamy" tylko ty zaśmiecasz.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Lipiec 2019, 14:20:11 wysłana przez Tysonek »

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 14:55:38 »
Wybacz, że odpowiadam na zarzuty. Oh ja niepokorny.

BTW, czemu usunąłeś swoją wypowiedź w której twierdziłeś, że poziom mojego czytania ze zrozumieniem to wielkie dno bo napisałem, że Gluta jest pracownikiem sklepu Egmontu, i jako argument przeciw zacytowałeś jej słowa w których stwierdziła, że nie jest pracownikiem Egmontu? Czyżbyś skumał na jakim poziomie jest twoje czytanie i pisanie ze zrozumieniem?
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Lipiec 2019, 15:00:17 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Tysonek

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #148 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 14:58:18 »
Usunąłem żeby uniknąć twojego pierdololo na ten temat, ale widać nie pomogło :)

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #149 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 14:59:27 »
Czyli podtrzymujesz, że jak ktoś uważa Glutę za pracownika sklepu Egmontu, to jego umiejętność czytania ze zrozumieniem jest na poziomie "wielkiego dna" Tysonku? :)







Ponieważ wątek  był długi i nie każdy dokładnie go śledził przez co też nie każdy wie co pisała Gluta i zarzucają mi niektórzy dziwne rzeczy myśląc, że chodzi o jakiś jeden żarcik Gluty, to krótko uporządkuję.


Na początek - Gluta przynajmniej dwukrotnie  potwierdza, że wie ile wynosi nakład Batmana Noir
Cytat: glutamiluta
ja potrzebę mam i ją posiadam, ale nie jestem wydawnictwem by się taką wiedzą dzielić. no litości...
Cytat: glutamiluta
póki co wszyscy są daleko ;)


Dalej - Gluta przekazuje, że nakład jest mały i zaraz go nie będzie:
Cytat: glutamiluta
Nakład nie będzie podany. Kolekcja jest limitowana i jest już panika czy starczy (serio, nie piszę tego, żeby Antari mówił, że nakręcam sprzedaż
nie wiem czy starczy do poniedziałku ;)


Ponieważ były wątpliwości co do tego czy mówi poważnie, admin poprosił ją o rozwianie tych wątpliwości:
@glutamiluta napisz po prostu: to był żart/ nie, to nie był żart. Nikt nie będzie miał wtedy wątpliwości co do Twojej wypowiedzi.


I odpowiedź Gluty która wyjaśnia, że nie żartowała:
Cytat: glutamiluta
Mówiłam, że nakładu nie podam.
To mnie męczyli o jakiekolwiek informacje.
To jakiekolwiek podałam i wciąż są aktualne - lada dzień może tego nie być.


Potem się zrobił szum wokół taniej książki i tego, że nakład Batmana wbrew zapowiedziom Gluty się nie kończy i Gluta nalge zmieniła wersję:
Cytat: glutamiluta
to ja powiem, ze jak wrzucam post z emotką ŻART i ktoś namolnie pyta czy to zart to ja serio nie wiem czy zartuje czy... no sami wiecie... chyba wiecie


Jakby ktoś się zastanawiał, czemu Gluta by miała kłamać i robić z ludzi idiotów, to Gluta również to wyjaśniła - bo może.
Cytat: glutamiluta
Po raz ostatni to piszę: jestem tu prywatnie a nie służbowo, nic nie muszę, za to mogę robić co chcę. Nawet trolling.


No, to by było na tyle.
Piękno jest w oczach patrzącego.