Autor Wątek: Batman Noir - ankieta  (Przeczytany 112430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ilon

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #705 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 13:37:45 »
Nic na to nie poradzę. ;)
Ale janusz się we mnie odezwał i zastanawiam się jak Egmont podchodzi do tematu nabywców z innych źródeł. ;)


sklep gildi dostal torby plocienne z batkiem dla tych co nabyli pakiet w tym sklepie. beda rozsylane z nastepnym zamowieniem w tym sklepie.
kupon rabatowy na 80zl jest ciekawszy. :)

Offline Mateusz

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #706 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 16:43:43 »
Kolekcja „Batman Noir” – prezentacja i porównanie. Słowo o nakładzie i jakości

Prezentacja komiksów z kolekcji i ich porównanie z poprzednimi wydaniami. Przy okazji małe streszczenie całej historii z kolekcją dla potomnych.  ;)
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #707 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 18:30:02 »
No i jest porównanie do Thorgala od Libertago o które ktoś kiedyś prosił.



Z tym, że w Batkach jest mniejsza przestrzeń białego pozostawiona wokół kadrów komiksu więc trzeba przyznać, że wielkość jest doprawdy ekskluzywna - chyba największy wydany w Polsce komiks oprócz wspomnianego Thorgala.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #708 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 18:37:33 »
Ja kiedyś pytałem, ale akurat dziś (w końcu!) dostałem pakę z Noir. Ale dzięki!


Offline glutamiluta

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #709 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 20:22:23 »
Kolekcja „Batman Noir” – prezentacja i porównanie. Słowo o nakładzie i jakości

Prezentacja komiksów z kolekcji i ich porównanie z poprzednimi wydaniami. Przy okazji małe streszczenie całej historii z kolekcją dla potomnych.  ;)


zły link do Halloween ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #710 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 21:18:23 »
Pierwszy raz czytałem Hush'a przy okazji premiery wkkdc. Przyznam iż wtedy lektura była przyjemna, ale po ponownym zapoznaniu się ze scenariuszem muszę przyznać - nie do końca doceniałem go jako album. Tym razem Batman siadł mi naprawdę dobrze, za jednym zamachem połknąłem calutki album. Prace Jima Lee to poezja dla oczu. Rewelacyjnie się odnajdują w biało-czarnych kadrach napakowanych esencją akcji. Z całej piątki warto posiadać przynajmniej ten album - naprawdę rzecz warta każdej złotówki.

Offline nekro

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #711 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 04:12:05 »
Można wiedzieć, jak w Hush są w bieli i czerni dopracowane wspomnienia Bruce'a z dzieciństwa? Bo wersja w kolorze ma piękne, malowane niebieską akwarelą kadry. Jak poradzili sobie w wersji Noir?
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Wrzesień 2019, 05:27:04 wysłana przez nekro »

Offline vision2001

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #712 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:24:24 »
Tak to wygląda:



(jak dla mnie - słabo)

Offline nekro

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #713 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 18:18:39 »
Fajnie by było, gdyby Egmont wydał w takiej formie Thorgale w cenie na kieszeń przeciętnego fana, a nie elity kolekcjonerów.

Bender

  • Gość
Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #714 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 19:43:26 »
Przeciętny fan raczej ma kolorowe wydania więc nie potrzebujesz treści. Możesz kupić zbiorcze wydania Niffle po francusku. Bardzo ładnie wydane i w bardzo przyzwoitej cenie.

Offline perek82

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #715 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 17:20:34 »
pakiet na gildii się pojawił (-18%)
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline nekro

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #716 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 12:06:26 »
Na fs pojedyńcze  albumy (poza Zabójczym Żartem) 28%
« Ostatnia zmiana: Wt, 10 Wrzesień 2019, 12:34:17 wysłana przez nekro »

Offline Gazza

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #717 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 14:26:36 »
O proszę, czyli jednak szału wydawnictwo nie zrobiło... Pewnie zaraz ceny w innych sklepach też poszybują w dół. Może jeszcze się skuszę na Halloween...?

Offline Szekak

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #718 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 14:34:34 »
No nie, ten poniedziałek w którym nakład miał się wyprzedać troszkę się przeciągnął. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline vision2001

Odp: Batman Noir - ankieta
« Odpowiedź #719 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 15:10:03 »
Niech sobie ten pakiecik szanowna tania książka zabiera z powrotem.
Zwróciłem mój zakup pakietu NOIR i czekam na zwrot kasy.

Gdyby nie uszkodzenia okładek pewnie bym sobie całość zostawił, a tak to nie widzi mi się, aby płacąc grube pieniądze miał akceptował powstałe uszkodzenia podczas pakowania komiksów w drukarni, a w drugiej kolejności jakość tego wydania.
Niby dobro luksusowe (bo sprzedawane za niemałą kwotę), a i tak to wydanie wygląda wg mnie nieciekawie. Wszystko powinno być dopieszczone w każdym calu, a nawet milimetrze (i nie chodzi mi o wielkość liter na grzbietach, bo tragicznie to nie wygląda, a "bawiąc się" sposobem, kolejnością ułożenia tych komiksów na półce może to mieć swój klimat).  Dla mnie mankamentem woluminów, które do mnie zostały przysłane było: niedopracowania graficzne, czyli np. grafika wchodząca z okładki na grzbiet, dłuższa okładka w tomie z opowieścią Kinga, a o możliwym odbarwieniu zakładki nie wspomnę (no i miałem walnięte okładki).

Każdy zagłosował portfelem, a i tak nakład jest jeszcze w kilku miejscach dostępny (w Egmoncie obecnie dostępne 24 pakiety). Pytanie czy jednak Egmont uważa to za sukces? A jeśli sądził, że sprzeda się na pniu to kolejne pytanie: co stanowi porażkę sprzedażową? (bo ekskluzywny Thorgal, Szninkiel, a może dobór tytułów, a może jednak wpadka z niedopracowaniem wydania BATMAN NOIR?)
Ale co mnie to. Najważniejsze, że te pieniądze przeznaczę na inne zakupy (też tytułów z Egmontu).