Autor Wątek: Avengers  (Przeczytany 8081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Avengers
« dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 20:20:32 »
Widzę, że chyba na forum jeszcze ta grupa Najpotężniejszych Bohaterów na Ziemi nie ma swojego tematu, ale jeśli o nich chodzi to już wolę ich bardziej niż Ligę Sprawiedliwości od DC. Najbardziej odpowiadał mi w komiksach pierwszy skład grupy, później jak zaczęli mieszać ze składami to różnie bywało. No, ale też stawiam ich wyżej niż X-Menów. Najbardziej lubię Kapitana Amerykę nawet od Iron Mana! :)

Odp: Avengers
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 20:56:15 »
pytanie do znawców. czy po Hickmanie wyszło  z Avengersami coś godnego uwagi?

Offline wujekmaciej

Odp: Avengers
« Odpowiedź #2 dnia: So, 25 Kwiecień 2020, 15:47:48 »
pytanie do znawców. czy po Hickmanie wyszło  z Avengersami coś godnego uwagi?

nie :)

Offline Bazyliszek

Odp: Avengers
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 06 Lipiec 2020, 23:26:39 »
Co sądzicie o rysunkach Del Mundo w tomie o Wojnie Kanga? Jak dla mnie są trochę za mało czytelne. Bardziej skupiono się na artyźmie niż na stronie informacyjnej tych rysunków. A ponieważ historia jest nieco pokręcona, przeszkadzało mi to podczas lektury.

No i mam nadzieję, że kiedyś Kang Dynasty wyjdzie po polsku.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Avengers
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 13:42:42 »
Jestem ciekawy tej serii o Savage Avengers. Co możecie mi o niej powiedzieć. Myślę, że to odpowiedni wątek. A jeśli chodzi o Conana to nie za bardzo pasuje mi do Marvela, ale można zrobić wyjątek jeśli chodzi o Avengers? :)

Offline Bazyliszek

Odp: Avengers
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 14:38:23 »
Ehh w tie-inie Avengers do Tajnego Imperium rysunki del Mundo i Noto dalej mi przeszkadzają. Słabe są - brak szczegółów, rozmycia farby zastąpiły wyraźne kontury postaci. Czemu ktoś taki rysuje akurat Avengers a nie coś drugoplanowego? Mogę za to powiedzieć, że dwa pierwsze zeszyty narobiły mi smaku na Infamous Iron Mana. Cieszę się, że wreszcie wyjdzie po polsku w przyszłym roku.

Online michał81

Odp: Avengers
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 14:51:27 »
Czemu ktoś taki rysuje akurat Avengers a nie coś drugoplanowego?
Dlatego, że trzyma się terminów.

Offline Bazyliszek

Odp: Avengers
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 15:47:05 »
No skoro te jego szkice są tak mocno umowne i mało szczegółowe, to nic dziwnego, że szybko mu idzie.

Offline Bazyliszek

Odp: Avengers
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 18:55:27 »
Coooooo???? Kto w Egmoncie teraz puszcza przypisy o komiksach Hachette? Przecież takie coś się kwalifikuje do natychmiastowego zwolnienia. :)

https://www.instagram.com/p/CM2cU7ghxJo/

Poza tym - na razie jestem dopiero na 2 zeszycie "Avengers: Nie poddamy się". Ale na razie pojawienie się "Wojażerki" wyglada jakby scenarzysta naoglądał się i postanowił skopiować pomysł na fabułę z serialu "Rick and Morty" z tego odcinka o pasożycie myślowym. :)

Offline Bazyliszek

Odp: Avengers
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 22:55:02 »
I co tu robi Corvus Glave, skoro akcja "Thanos" tom 1 dzieje się wcześniej?

Offline Teli

Odp: Avengers
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 09:10:31 »
I co tu robi Corvus Glave, skoro akcja "Thanos" tom 1 dzieje się wcześniej?

Gdzieś na późniejszym etapie tego "dzieła" sprawa jest wytłumaczona. Weź najpierw przeczytaj do końca i potem podziel się opinią/zadawaj pytania, a nie nabijaj post pod postem bez sensu. ;)

Offline Bazyliszek

Odp: Avengers
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 15:25:34 »
Eeee - od kiedy to trzeba przeczytać całość, by móc się wypowiadać? Jestem po 2 zeszytach, więc piszę na gorąco jak odbieram fabułę. Poza tym "Thanosa" tom 1 przeczytałem w całości i dlatego coś mi tu nie gra.

Offline OokamiG

Odp: Avengers
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 15:26:59 »
Eeee - od kiedy to trzeba przeczytać całość, by móc się wypowiadać?
U ciebie w ogóle nie trzeba czytać.

Offline Bazyliszek

Odp: Avengers
« Odpowiedź #13 dnia: So, 27 Marzec 2021, 12:32:38 »
Avengers: Nie poddamy się, to da mnie słabiutki komiks, głównie przez straszną wtórność fabuły. 2 lata wcześniej były "nowe" Tajne Wojny, a niedługo po nich, jedyne na co stać Marvel Comics, to popłuczyny po Contest of Champions z lat 80-tych. ANAD kończy się bardzo staro i bardzo podobnie. Jedyny plus to powrót Hulka i jego nowa seria Immortal Hulk, którą wreszcie może Egmont Polska też wyda.

Aha - nie wiem co się stało z
Spoiler: PokażUkryj
FF i jak zginą Red. Kolejna seria której brakowało w polskim Marvel 2.0.
Ale za to mamy serię z Ms Marvel, czy też teraz te komiksy dla młodszych czytelników o Raven czy Catwoman. Super. Najważniejsze są priorytety.

Offline AntekSocjalny

Odp: Avengers
« Odpowiedź #14 dnia: So, 27 Marzec 2021, 12:38:40 »


Ale za to mamy serię z Ms Marvel, czy też teraz te komiksy dla młodszych czytelników o Raven czy Catwoman. Super. Najważniejsze są priorytety.

Zawsze Twoje niezawodne Hatchette może wydać brakujące na rynku FF