Autor Wątek: Aquaman  (Przeczytany 7328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: Aquaman
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 16:49:15 »
Jeśli wchodzić w dokonania Petera Davida to byłbym zdania, że warto zacząć od tego cudeńka. Idealne do "DC Deluxe".
To mi wygląda na klasyczną pulpę syfy. Jestm zaciekawiony, ląduje na liście do kupienia (jak będzie w przecenie na comixology). To wydanie wygląda obłędnie, aż szkoda, żeby nasz DC Deluxe miałoby je popsuć.
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Luty 2019, 20:52:06 wysłana przez majkelus81 »

sum41

  • Gość
Odp: Aquaman
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 20:43:51 »
Kiedys kupilem to w zeszytach ale rysunki mi nie podeszly wtedy.

Online Nawimar III

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 09:12:09 »
Ja akurat dokonania Estebana Maroto (rysownika "ACH") wprost wielbię. Stawiam go w jednym rzędzie z tzw. Filipińczykami takimi jak Nestor Redondo, Romeo Tanghal i Alfredo Alcala. Podejrzewam jednak (a nawet jestem tego pewien), że szansę na publikacje u nas tej mini-serii są zerowe. Tak więc jeśli już to raczej otrzymamy staż Johnsa. Też byłoby dobrze.

sum41

  • Gość
Odp: Aquaman
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 14:52:19 »
Pamiętam twoje upodobania komiksowe - w końcu kiedyś Ci parę komiksów z USA załatwiłem  ( Green Arrow/Mike Grella) :D

Offline Milord

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #19 dnia: So, 02 Marzec 2019, 22:34:01 »
Przyłączam się do zdania, że Aquaman z N52 jest fenomenalny. Ale nie sądzę, aby Egmont kiedykolwiek to wydał, nawet pod szyldem DC Deluxe. Dlatego ja nie czekałem i sobie kupiłem Aquaman by Geoff Johns Omnibus. Polecam, bo ten run jest tak genialny, że warto go mieć w takim formacie. I jest w przystępnej cenie - 258 zł na Empik.com.

Offline carnivale

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 03 Marzec 2019, 13:33:13 »

Dowodem niech będzie zakupiona (wciąż w drodze) niedawno figurka (Knight Models):


Napisz parę słów o jakości modelu jak dostaniesz. Nie miałem nigdy nic od Knight models a planuję Voldemorda . No i pochwaliłbyś się jak już ją pomalujesz.

Offline Gazza

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 08:43:38 »
To moja pierwsza figurka Knight Models w skali 28 mm i powiem szczerze, że jakość rzeźby i samego odlewu (żywica) jest powalająca. Może nie jest to bardzo złożony model, ale detale są na naprawdę wysokim poziomie.
Jak na model żywiczny - nie mam zastrzeżeń - bez niedolewek, bez większych linii podziału formy, bez elementów do prostowania itp. Polecam!
Aktualnie "męczę" zlecenie bandy do Malifaux ale Aquaman jest już przygotowany do malowania - nałożyłem podkład. W tak zwanym międzyczasie doszedł dla towarzystwa Green Lantern - tym razem metal, w tej samej skali - niczym nie ustępuje jakością koledze pływakowi.
« Ostatnia zmiana: Pt, 29 Marzec 2019, 08:46:12 wysłana przez Gazza »

sum41

  • Gość
Odp: Aquaman
« Odpowiedź #22 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 10:15:38 »
Czekam na efekt końcowy gold/green :)

PS myślałem ze to większa statuetka :)

Offline Gazza

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 12:14:25 »
PS myślałem ze to większa statuetka :)
Nie :) ten jest tyci. Sama postać ludzka w tej skali to 28 mm właśnie, ale podoba mi się, że przy takiej mikro skali postać jest proporcjonalna i bardzo szczegółowa. O ile modele Citadel (Warhammery) to też ta skala i są coraz lepiej zdetalowane, o tyle proporcje leżą i kwiczą. Knight Models robi to naprawdę świetnie. Mam trochę ich większych figurek i byłem zaskoczony, że w tej mikro skali są również bardzo precyzyjne.

Oczywiście jak pomaluję to przedstawię Wam do oceny :)

Sorry za offtop ogólnie - Mateusz, przenieś to gdzie uznasz za stosowne.

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 10:54:19 »
Czytał ktoś z Was Aquaman Sword of Atlantis?  W listopadzie wyjdzie wznowienie i zastanawiam się czy tego nie sprawdzić.

https://www.atomcomics.pl/pl/p/AQUAMAN-SWORD-OF-ATLANTIS-TP-VOL-01/135689

Online Nawimar III

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 11:13:51 »
Chyba nie jestem w tej sprawie obiektywny ze względu na być może przesadną sympatie do tej części uniwersum DC której Aquaman jest sztandarową emanacją ale mi się podobało. Żadna co prawda rewelacja; raczej solidny produkcyjniak i kolejna próba (choć ogólnie niezbyt dobrze przez czytelników przyjęta) redefiniowania tej postaci. W skali szkolnej wystawiłbym cztery z plusem.

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 11:22:56 »
Czy ktoś się orientuje co zrobiło DC z Aquamanem od Peter David? Wyszły pierwsze dwa zbiorcze, trzecie było zapowiedziane i cisza. Minęła data premiery i nigdzie nie widać ostatniego tomu. Anulowali ?

Offline xanar

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 12:14:28 »
Oczywiście, że anulowali.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 12:21:58 »
No to brawo. Na pewno ludzie będą częściej sięgać po ich komiksy inne niż Batman.

Offline xanar

Odp: Aquaman
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 12:37:00 »
No bo przecież komiksy z większymi numerami się nie sprzedają  :)
Anulowali dużo więcej rzeczy m.in.:
Green Lantern: Hal Jordan vol. 2, Superman/Batman vol.6, Superman Blue vol.2, Catwoman by Jim Balent vol.3,  Robin v6, Azrael v2, Kyle Rayner v2/3

Najlepiej sprzedającym się omnibusem w ubiegłym roku z Marvela jest Amazing Spider-Man Vol. 4  ;D

Na forum CBR, jeden dobry komentarz był, żeby Didio przestał wymyślać koło na nowo, i zaczął wydawać tak jak robi to Marvel - ze 3 formaty,i własną linie epiców - to nie jest fizyka kwantowa  ;D

a przez te zapowiedzi i cancel'owanie, na pewno będą więcej sprzedawać, nie wiem kto to wpadł na taki wspaniały pomysł żeby tak sondować rynek, ale powinni tą osobą w%$@&%ć z roboty ze skutkiem natychmiastowym.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Styczeń 2020, 12:42:31 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój