Autor Wątek: Ankieta: Imperatyw Thanosa  (Przeczytany 4600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Ankieta: Imperatyw Thanosa
« dnia: Wt, 17 Maj 2022, 17:02:40 »
Dobra wrzucam to nurtujące mnie pytanie. Może moderatorzy nie wyrzucą. W każdym razie podstawowa sprawa, to czy są tu fani superhero i czy chcą mieć wszystkie premierowe komiksy z tego segmentu po polsku.

Offline xanar

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 17:10:42 »
Brakuje - nie kupie bo mam w omnibusie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 17:18:27 »
Proszę. Widzisz jak ci idę na rękę. :)

Offline horror

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 17:25:45 »
brakuje opcji kupię, chociaż mam kolekcyjce wydanie, które wydaje mi się gorsze i pewnie będę chciał je sprzedać.

Offline Warpath

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 17:28:34 »
Ja nie kupię, choć jestem wiernym fanem superhero od samego startu w latach 90-tych. Powód jest zgoła inny - cykl "Królów" po prostu mi nie podszedł, więc nie wyczekuję tego swoistego epilogu. Dlatego jedyną słuszną odpowiedzią z powyższych jest "Nie" ; )

Offline Tymon Nadany

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 17:31:48 »
Nie kupię bo nie lubię kosmosu marvela i nie przepadam za thanosem.

Offline Hobgoblin

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 23:04:12 »
Nie kupię bo jest to spoza interesujcego mnie okresu 1980-92.

Dodatkowo dostało tez nieproporcjonalnie wysoka cene w porownaniu do innych komiksow Egmont. Czyli produkt z wysoka marżą bo "dla fanów".

Offline Nawimar III

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 23:43:23 »
Daruję sobie. Raz że już posiadam wspomniane tomy WKKM, a dwa też przesadnym fanem Thanosa nigdy nie byłem; zwłaszcza gdy lubi się i ceni znacznie bardziej udany pierwowzór tej postaci.

Offline Odyn

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 07:41:49 »
Nie kupię, ponieważ nie czytam Marvela - nie mam na to wolnego czasu. Mój wolny, komiksowy czas spędzam z DC :D

p.s. Darkseid rulez
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline dmlakers1

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:03:00 »
Nie kupię gdyż to w miarę nowa historia, a mnie interesują tylko opowieści z lat 60-90 ubiegłego wieku (z małymi wyjątkami).

Offline laf

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:07:04 »
Ja kupuję cały kosmos Marvela od Egmontu, ten stary i ten nowy. Z tego co pamiętam Imperatyw Thanosa jest faktycznie ciekawy, ale w trakcie lektury brakowało mi podbudowy pod ten event, stąd też nie do końca kumałem o co chodzi.
Jak tylko Egmont zaczął wydawać Anihilację od razu założyłem, że pójdzie po całości (i jak widać poszedł) dlatego też z marszu pozbyłem się kolekcyjnego Imperatywu i odpuściłem sobie Anihilatorów. Jednocześnie uzupełniłem sobie wydania Egmontu pojedynczymi tomami z kolekcji: Warlock (stary kosmos) i Beta Ray Bill (nowy kosmos).
Reasumując: tak, kupię Imperatyw Thanosa od Egmontu

Offline Teli

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:32:55 »
Z wszelkich komiksowych kosmosów w klimatach SH lub lekkiego SF to trawię Star Wars lub niewielkie dawki Green Lantern. Fascynacja tym wycinkiem marvela została u mnie dość szybko "zanihilowana" ;) a potem już mi się nie chciało tego ciągnąć.
Także podziękuję zarówno za Egmontowskie jak i korekcyjne wydanie. Zresztą za chwilę dostaniemy od Egmontu ładny wycinek kosmosu DC więc w moim przypadku będą to lepiej zainwestowane pieniądze :)

Offline dreamer36

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:43:46 »
Kupię - cena wysoka, ale zawartości dużo. Wydania kolekcyjne traktuję wyłącznie jako uzupełnienie ważnych braków - myślałem, nawet czy już nie kupić Imperatywu z WKKM, ale pomyślałem, że poczekam na katalog - i dobrze zrobiłem.

Offline Roszadok

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #13 dnia: So, 21 Maj 2022, 21:19:11 »
Kupię bo akurat marvelowskie kolekcje omijam

Offline Pan M

Odp: Ankieta: Imperatyw Thanosa
« Odpowiedź #14 dnia: So, 21 Maj 2022, 23:44:18 »
Kupie, bo i tak nie mam praktycznie na półkach żadnych tytułów z kolekcji. Co innego, że to nie będzie szybki zakup bo w ostatnim czasie zakupiłem komplet Lucyfera w 3 tomach, Siedmiu Żołnierzy, Animal Man, czyli potężne grubasy, które swoje kosztują, nawet po przecenach. Skupię się teraz na uzupełnieniu niektórych serii z DC Odrodzenia, Marvel Now a z grubasów to wcześniej zapewne zakupię Niewidzialnych, ale Imperatyw prędzej czy później mi wpadnie.

Mnie tam cieszy wydawanie "dubli" bo nie każdy lubi wydania z kolekcji, a po drugie te egmontowe i tak są często dużo bardziej pełne treści- chociaż też często brakuje rzeczy w kontekście eventów. Tutaj  będziemy mieć 492 strony, w  kolekcji to wyszło ledwo ponad 200. Decyzja jest  wręcz banalna i to nawet pomimo ceny.