Autor Wątek: Alien  (Przeczytany 7862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Alien
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 17:46:41 »
https://filmozercy.com/wpis/dan-o-bannon-alien-oryginalny-scenariusz-recenzja-komiksu

Lepsze to z pewnością niż nieszczęsny Alien 3 Gibsona, scenariuszowo prawie to samo co w filmie, wizualnie wygląda to jak współczesny remake Aliena (minus genialny design), ale te kretyńskie fryzurki trudno przeboleć...
« Ostatnia zmiana: Śr, 30 Grudzień 2020, 17:49:49 wysłana przez Gieferg »

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Alien
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 09:24:49 »

Offline misiokles

Odp: Alien
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 10:12:33 »
Mam nadzieję, że najemnik podczas wykonywania misji nie będzie podróżował z własnym dzieckiem...

JanT

  • Gość
Odp: Alien
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 10:48:44 »
Poziom DH utrzymać nie trudno ale ja liczę na coś lepszego :)

Offline SawiK

Odp: Alien
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 10:51:22 »
Na drugiej stronie Alien zgubił głowę 🤔

Offline Lafar

Odp: Alien
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 11:33:06 »
No mogli jednak kogoś innego wybrać na rysownika - w końcu duże wydarzenie, przejęcie bardzo popularnych postaci a rysunki...  Jak fanfic trochę, zwłaszcze te twarze wyglądają słabo.

Edit --
Teraz doczytałem, że to Larroca... Chyba dali mu rekordowo krótki termin bo o ile nie jest moim ulubionym rysownikiem to w innych tytułach rysował dużo lepiej.
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Styczeń 2021, 11:35:30 wysłana przez Lafar »

sum41

  • Gość
Odp: Alien
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 14:20:10 »
Larroce lubie tylko z serii Heroes Reborn i X Treme X-men, niezle te rysunki, przynajmnie koloru odrazu nie dali na ołówek, sporo czerni wiec jest nawet klimat, z USA nie kupie ale kiedys jakby Egmont wydał czemu nie :)

Offline Kadet

Odp: Alien
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 22:42:33 »
Larocca dostał też całkiem sporo "Star Warsów" do rysowania, jak przeszły do Marvela - chyba dlatego, że potrafi szybko trzaskać grafiki na podstawie kadrów filmowych. Niestety trochę to mu słabiej wychodzi niż jego autorskie dzieła - widziałem trochę komentarzy, w których krytykowano go za tracing 1:1 twarzy z kadrów (lub z innych źródeł), przez co rysunki robiły się... nierealistyczne (bo twarz wyglądała jak doklejona na siłę).
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline grzegorz.cholewa

Odp: Alien
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 24 Czerwiec 2021, 20:00:37 »
Jako, że lubię s-f i horrory nie mogłem zignorować Aliena. Nazbierałem z 10 komiksów o nich, te lepsze ( Labirynt ) jak i gorsze ( większość ). Niestety żaden nie zbliża się do filmowej jedynki, dwójki, nawet trójka jest przez autorów trudna do osiągnięcia. Co najwyżej łatwo im osiągnąć poziom Przebudzenia co nie było trudne bo czwórka była bardzo średnim filmem.