Autor Wątek: Alien  (Przeczytany 4312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Alien
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 17:46:41 »
https://filmozercy.com/wpis/dan-o-bannon-alien-oryginalny-scenariusz-recenzja-komiksu

Lepsze to z pewnością niż nieszczęsny Alien 3 Gibsona, scenariuszowo prawie to samo co w filmie, wizualnie wygląda to jak współczesny remake Aliena (minus genialny design), ale te kretyńskie fryzurki trudno przeboleć...
« Ostatnia zmiana: Śr, 30 Grudzień 2020, 17:49:49 wysłana przez Gieferg »
Tych pacjentów nie czytam:
Apasz, Michael_Korvac

Offline MaLeKrSkr

« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 09:24:49 »

Offline misiokles

« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 10:12:33 »
Mam nadzieję, że najemnik podczas wykonywania misji nie będzie podróżował z własnym dzieckiem...

Offline JanT

« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 10:48:44 »
Poziom DH utrzymać nie trudno ale ja liczę na coś lepszego :)

Offline SawiK

« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 10:51:22 »
Na drugiej stronie Alien zgubił głowę 🤔

Online Lafar

« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 11:33:06 »
No mogli jednak kogoś innego wybrać na rysownika - w końcu duże wydarzenie, przejęcie bardzo popularnych postaci a rysunki...  Jak fanfic trochę, zwłaszcze te twarze wyglądają słabo.

Edit --
Teraz doczytałem, że to Larroca... Chyba dali mu rekordowo krótki termin bo o ile nie jest moim ulubionym rysownikiem to w innych tytułach rysował dużo lepiej.
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Styczeń 2021, 11:35:30 wysłana przez Lafar »

Online sum41

« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 14:20:10 »
Larroce lubie tylko z serii Heroes Reborn i X Treme X-men, niezle te rysunki, przynajmnie koloru odrazu nie dali na ołówek, sporo czerni wiec jest nawet klimat, z USA nie kupie ale kiedys jakby Egmont wydał czemu nie :)
OFICJALNIE! Zaraza Była w Europie Już w 2019 - Obostrzenia NIE MAJĄ SENSU

Offline Kadet

« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 22:42:33 »
Larocca dostał też całkiem sporo "Star Warsów" do rysowania, jak przeszły do Marvela - chyba dlatego, że potrafi szybko trzaskać grafiki na podstawie kadrów filmowych. Niestety trochę to mu słabiej wychodzi niż jego autorskie dzieła - widziałem trochę komentarzy, w których krytykowano go za tracing 1:1 twarzy z kadrów (lub z innych źródeł), przez co rysunki robiły się... nierealistyczne (bo twarz wyglądała jak doklejona na siłę).
Będę wdzięczny za pomoc Monice: https://www.siepomaga.pl/zyjebowalcze (PILNE!)

Dziękuję i życzę wszystkim zdrowia! Zostańmy w domu.