Autor Wątek: Alan Moore  (Przeczytany 60076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tom17

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #360 dnia: Pt, 03 Czerwiec 2022, 12:53:24 »
Dla mnie na drugim miejscu po Lost Girls :P
Przydałoby się wznowienie Lost Girls na polskim rynku

Offline chch

« Odpowiedź #361 dnia: Pt, 03 Czerwiec 2022, 14:30:11 »
Przydałoby się wznowienie Lost Girls na polskim rynku
Timof się już wypowiadał nieraz, że nie za obecnej władzy. Czyli najwcześniej w 2024. Już będziemy wtedy brać kredyty pod zastaw nieruchomości, żeby kupić komiksy...

Offline Hobgoblin

« Odpowiedź #362 dnia: Wt, 21 Czerwiec 2022, 22:00:52 »
Mam pytanie na temat- Prosto z piekła. Jak na razie komiks mnie nudzi, nie interesują mnie relacje pomiędzy postaciami i mam też duży kłopot rozpoznawać kto jest kim w artach (które uważam za mocno słabe na dodatek). Setting i realia spoleczno-polityczne 1880s w UK to tez nie dla mnie.  ALE lubie Moore - Swamp Thing i Watchmen uważam za jedne z najlepszych komiksów.
Wiec czy komiks zmienia swój charakter później? Bedzie coś paranormalnego?  Rzekomo jest dla doroslych ale czy chodzi tu o te seksualne sceny czy może dalej będzie bardziej demonicznie i sadystycznie?

Offline Tom17

« Odpowiedź #363 dnia: Wt, 21 Czerwiec 2022, 23:05:57 »
Będzie trochę bardziej demonicznie z rozwinieciem wątku masońskiego satanistycznego ale jeśli sztuka, relacje i realia cię nie interesują to może być ciężko

Offline Hobgoblin

« Odpowiedź #364 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 08:55:08 »
Będzie trochę bardziej demonicznie z rozwinieciem wątku masońskiego satanistycznego ale jeśli sztuka, relacje i realia cię nie interesują to może być ciężko

To zgodnie z porada sobie daruje, zwlaszcza, ze nawet do 1/4 nie dojechalem.
Gdyby arty byly dobre to jeszcze byloby tak jak z Miraclemanem, ze bym pobieznie doczytal do konca majac nadzieje na poprawe (ktora w chaotycznym Miracleman Nie nastapila) ale tu niestety sa zbyt malo dokladne.

Offline donT

• Polubień: 2050
  • Sometimes I'd like to get my hands on God...
« Odpowiedź #365 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 11:28:59 »
byloby tak jak z Miraclemanem, ze bym pobieznie doczytal do konca

w chaotycznym Miracleman

::)

Offline Takesh

« Odpowiedź #366 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 19:17:14 »
Poniżej krótki artykuł o zmarłym Alanie Grancie. Dlaczego w temacie o Alanie Moorze? Z bardzo ważnego powodu.

https://www.cbr.com/alan-grant-quietly-ushered-in-a-new-era-of-comics/

Grant jest jednym z najlepszych scenarzystów Batmana w historii. Dla mnie Naj. Oraz dzięki Alanie za Alana.