Komiksy > Komiksy amerykańskie

Alan Moore

(1/125) > >>

asx76:
Jedna z wielkich legend, którego nazwisko zapisało się złotymi zgłoskami w historii komiksu. Twórca wielkopomnych dzieł takich jak: "Strażnicy", "V jak Vendetta", "Saga o potworze z bagien", "Prosto z Piekła", "Miracleman", "Top 10", jak również wielu innych.
Niedługo Egmont uraczy nas: "Neonomiconem", "Prometheą", "Providence"... Jest na co czekać! :)

wonap:
Zabrakło mi tego;)https://www.ebay.co.uk/itm/League-of-Extraordinary-Gentlemen-THE-TEMPEST-4-by-Alan-Moore-Kevin-ONeill/202565182675?hash=item2f29d364d3:g:J6UAAOSw-QxcLequ

Przemek:
O ile Strażników, Ligę,  "V jak Vendetta", "Saga o potworze z bagien" czy "Top 10" znam o tyle o nowościach od Moora, które wymieniasz za wiele nie słyszałem. Jak mają się one do tych najbardziej znanych dzieł. To wciąż świetne pozycję czy już raczej 'druga woda'?

asx76:
Nie wiem, ale mam nadzieję rychło przekonać się o tym na własne kaprawe ślepia ;)

KubciO:
Ja do dzieł pana Moore'a nie ma nic, bo zwyczajnie po nie nie sięgnąłem do tej pory^^, ale planuję kiedyś nabyć "Prosto z piekła". Na zapowiedzi czekam, a jakżeby inaczej . Najbardziej "Providence" i "Neonomicon", bo kocham Lovecrafta. :-*

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej