Komiksy > Komiksy amerykańskie

100 naboi

(1/9) > >>

Dariusz_Notariusz:
Kupuję 100 Naboi od Egmontu. W marcu wychodzi 5 tom. Chce wziąć się wtedy za lekturę. To jest zamknięcie historii? Pojawiła się, gdzieś na forum informację, że może wydadzą jeszcze "Brother Lono"? To jest jakiś spin-off? Czy coś co Egmont wyciął?
PS: Jak się na tym forum ustawia avatar? :D

Mateusz:
W górnym menu wybierasz: Profil --> Profil forum --> Wyślij awatar/Podaj adres awatara.

majkelus81:

--- Cytat: Dariusz_Notariusz w Wt, 19 Luty 2019, 14:10:36 ---Kupuję 100 Naboi od Egmontu. W marcu wychodzi 5 tom. Chce wziąć się wtedy za lekturę. To jest zamknięcie historii? Pojawiła się, gdzieś na forum informację, że może wydadzą jeszcze "Brother Lono"? To jest jakiś spin-off? Czy coś co Egmont wyciął?

--- Koniec cytatu ---
"Brother Lono" to oddzielna historia. Nic Egmont nie wyciął, to ma oddzielny zbiorczy tom. Czy będzie? Pewnie okaże się na Pyrkonie. Te 5 tomów serii głównej to zamknięta historia.

Murazor:

--- Cytat: majkelus81 w Wt, 19 Luty 2019, 14:47:05 ---"Brother Lono" to oddzielna historia.

--- Koniec cytatu ---
I wg mnie dla fanów postaci, a nie serii 100 naboi. Ewentualnie dla fanów rysownika. Sam byłem trochę zawiedziony, bo nie wnosi praktycznie nic do głównej serii.

wonap:
Jak już inni napisali, oddzielna historia.Zdecydowanie polecam;) To najlepszy komiks jaki zakupiłem w 2018 roku;)Obecnie skusiłem się na promocje Fantastyczne Światy dla użytkowników tego forum i tom 5 również już zamówiony;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej