Autor Wątek: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???  (Przeczytany 11923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 00:22:02 »
O nie, zapomniałem wspomnieć o Injustice (Injustice 2 też) Toma Taylora. A szkoda, bo to chyba jeden z lepszych komiksów DC i najlepszych jeśli chodzi o adaptacje gier, które zazwyczaj są po prostu kolejnymi potworkami zrobionymi po to, żeby gra miała większą popularność. A Injustice raczej do nich nie należy.

JanT

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 00:24:23 »
Egmont pod gry nie wydaje  ;D Ale faktycznie jest to dobra seria.

Offline Gascon200

Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 00:45:08 »
Patrząc na to ile głosów zebrała ta ankieta, postaram się sam w tygodniu zrobić taką z Marvelem, z paroma zmianami.

Offline LordDisneyland

Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 01:17:54 »
Brak batmanowych Elsewords?!
Ta ankieta to jawna prowokacja!🤔

,, - Eeeeech.''

majkelus81

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 06:34:17 »
Taka ankieta o niczym nie zdecyduje, czy Egmont to wyda czy też nie. Jest wpisany Grayson i Green Arrow w ankiecie, kiedy Egmont zamyka wydawane serię z nimi, a wy chcecie coś jeszcze? Egmont przekonuje tylko sprzedaż danego tytułu. Więc jeśli zapowiedzą Knigtfall to nie dla tego, że będzie w czołówce ankiety, ale dlatego, że się po prostu Batman sprzedaje.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 07:00:24 wysłana przez majkelus81 »

majkelus81

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:36:56 »
Ale to inny Green Arrow :) To uważasz że na Green Arrow Lemire nie ma szans?
Wg mnie nie prędko, jakby mieli coś wydać z Nowe DC Comics to już by to zrobili, tym bardziej, że nie chcą wchodzić w drogę WKKDC ze względu na klasyki. I mogli by tego uniknąć właśnie wydając komiks z Nowego DC, tym bardziej, że 5 tytułów ciągle się powtarza od startu tej linii wydawniczej od 2013 roku (Animal Man, Swamp Thing, Aquaman Johnsa, Green Arrow Lemire'a, Batman i Robin).

Edit: JanT to bardzo nie ładnie z twoje strony jest kasować posta, kiedy ktoś na niego odpowiadam.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 09:35:39 wysłana przez majkelus81 »

JanT

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:42:28 »
(w magiczny sposób pytanie jest później :) )
Ale to inny Green Arrow :) To uważasz że na Green Arrow Lemire nie ma szans?

Wg mnie nie prędko, jakby mieli coś wydać z Nowe DC Comics to już by to zrobili
Ale oni w ogóle nie wydawali nic z DC poza DC Deluxe i Rebirth przez WKKDC a cała ankieta dotyczy tego co będzie po :)

Edit: JanT to bardzo nie ładnie z twoje strony jest kasować posta, kiedy ktoś na niego odpowiadam.
Chciałem wyniki dodać jeszcze.

Na teraz 3 pierwsze miejsca:

Edit

1. Green Lantern (Geoff Johns) 29
2. Batman: Knightfall 22
3. Batman: No Man's Land 20

Batmany realne na pewno ale ciekawe co z tymi Latarniami :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 10:03:45 wysłana przez JanT »

majkelus81

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:48:15 »
Green Lantern (Geoff Johns) jest dlatego pierwszy, bo Batman ma kilkanaście serii w ankiecie i jestem przekonany, że to trochę rozbiło głosy, zamiast jej koncentrując na samym Batmanie. I zapomniałeś dodać Batman War Games :D

JanT

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:51:49 »
I tak by chyba nie zagroziło tym dwóm z podium.

majkelus81

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:54:25 »
I tak by chyba nie zagroziło tym dwóm z podium.
Myślę, że sam Batman: Knightfall miażdżyłby resztę i to znacznie.

ramirez82

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 11:40:54 »
A ludzie narzekali, że tyle Batmana w DC Deluxe...

Offline Carnage

Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 11:45:51 »
Tu i tak decydują portfele kupujących, a ci przeważnie wolą to co dobrze znają. W tym przypadku Batmana właśnie.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline Gascon200

Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 11:57:25 »
^No chyba, że nowe filmy DC coś zmienią, Aquaman ze sporą ilością widzów w Polsce, Shazam skierowany do młodszych widzów czy film o Jokerze może coś zmienią, chociaż na to trzeba jeszcze parę lat poczekać.

majkelus81

  • Gość
Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 12:22:31 »
Aquaman ze sporą ilością widzów w Polsce
I co z tego, że miał. Egmont i tak pokpił w tym wypadku sprawę i wydał Antologię, która nie jest sama w sobie zła, ale to jest taka wyrywkowa zbieranina historii. Znowu się powtórzę, ale lepszym rozwiązaniem było wydanie runu  Johnsa spokojnie mogliby zmieścić całość w dwóch tomach, zresztą o tą serię od początku był pytania, kiedy wystartowało Nowe DC Comics. Błędem jest twierdzenie, że Egmont słucha co chcą czytelnicy, czy też patrzy na takie ankiety jak ta.

Shazam skierowany do młodszych widzów
Z Shazamem to jest taki problem że poza wydanymi u nas Shazam!: The Monster Society of Evil oraz Shazam z New52, to za wiele nie ma. Z tych nowszych to dłuższa seria The Power of Shazam! oraz mini serię Shazam!: The New Beginning i The Trials of Shazam! (i pewnie coś tam jeszcze co przeoczyłem), bo reszta to starsze historię, które raczej nie podejdą obecnemu czytelnikowi (szczególnie te z  Fawcett Comics).

Offline amsterdream

Odp: [Ankieta] Jakie serie powienien Egmont wydać z "Old DC"???
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 12:42:18 »
Tu i tak decydują portfele kupujących, a ci przeważnie wolą to co dobrze znają.

Coś w tym jest. Kiedyś zawsze chciałem przeczytać komiksy z takimi postaciami jak Flash, Justice League, Cap. America itd. a jak Egmont, Eaglemoss i Hachette zaczęły w ostatnich latach wydawać je na większą skalę to doszedłem do wniosku, że losy tych postaci kompletnie mnie nie obchodzą a komiksy z nimi nudzą. Dla mnie już po wsze czasy będzie się liczyć tylko "wielka piątka" TM-Semic. Z superbohaterów, których nie znam z dzieciństwa a polubiłem jest tylko Daredevil, ale on akurat ma szczęście do scenarzystów.