Autor Wątek: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?  (Przeczytany 3199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
[Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 16:23:58 »
Tylko pozycje które w poprzedniej ankiecie dostały co najmniej 6 głosów i brak Batmana.

5 głosów. Tydzień czasu.

ramirez82

  • Gość
Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 16:34:28 »
To The World's Greatest Superheroes nie miało nawet 6 głosów?  :'(


Darowałem sobie WW 3 Rucki, łudzę się, że to na pewno wyjdzie.

Offline xanar

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 16:39:11 »
Ja też się łudzę  :) Liczę, że może DC wyda jakiegoś omnibusa.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Motyl

  • Gość
Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 17:28:00 »
Tylko pozycje które w poprzedniej ankiecie dostały co najmniej 6 głosów i brak Batmana.

5 głosów. Tydzień czasu.

Tydzień! Nie ma czegoś takiego jak tydzień czasu!!! Tydzień jest miarą czasu.

Offline amsterdream

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 18:53:34 »
Jak nie ma Batmana to nawet nie głosuję  ::)

JanT

  • Gość
Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 19:03:50 »
Jakby co to masz tydzień czasu na zmianę decyzji  ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Listopad 2020, 19:06:33 wysłana przez JanT »

Offline Leyek

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 20:20:44 »
Jak nie ma Batmana to nawet nie głosuję  ::)

Teraz króluje gender i możesz dostać tylko Batwoman ;)

Offline Archie

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 21:14:51 »
Akurat ta Batwoman Rucki lepsza od niejednego komiksu z Batmanem serwowanego przez Egmont spod szyldu TN52 i Odrodzenie.

Ode mnie głosy poszły m.in. na Hawkworld i Wildcats 3.0 bo oba tytuły nie są już w sprzedaży, więc mimo że kupuję oryginalne wydania to z chęcią powinąłbym po polsku.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline michał81

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 08:25:30 »
Patrząc jak Alan Moore: The Complete WildC.A.T.s są wysoko, ciekawi mnie jak wysoko było by wydanie Absolute WildC.A.T.s by Jim Lee?

ramirez82

  • Gość
Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 08:58:14 »
Akurat ta Batwoman Rucki lepsza od niejednego komiksu z Batmanem serwowanego przez Egmont spod szyldu TN52 i Odrodzenie.

To akurat słaba rekomendacja, bo nie potrzeba wiele by coś było lepsze od "niejednego komiksu z Batmanem serwowanego przez Egmont spod szyldu TN52 i Odrodzenie"  ;)

Co prawda nie czytałem Batwoman, ale sądząc po opiniach, to w wymienionym przez ciebie okresie, chyba tylko początek runu Snydera może z nią się równać?

Offline arczi_ancymon

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 09:15:26 »
Z Batwoman jest problem taki, że ta seria dostała cancela, więc jest najprawdopodobniej urwana. Sam czytałem kilka zeszytów i to było takie sobie, ani strasznie złe, ani też szczególnie dobre. Niemniej kupiłbym na pewno, bo rysunki JH Williamsa III jak zwykle boskie.

ramirez82

  • Gość
Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 09:17:41 »
Ale ta Batwoman Rucki, była wydawana w Detective Comics.

Offline michał81

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 09:39:37 »
Z Batwoman jest problem taki, że ta seria dostała cancela, więc jest najprawdopodobniej urwana. Sam czytałem kilka zeszytów i to było takie sobie, ani strasznie złe, ani też szczególnie dobre. Niemniej kupiłbym na pewno, bo rysunki JH Williamsa III jak zwykle boskie.
Trochę mylisz dwie rzeczy.
Batwoman by Greg Rucka and JH Williams III to zamknięta historia, wydana jeszcze przed startem New52. W tym wydaniu zawarte jest historia Batwoman: Elegy oraz kilka dodatkowych zeszytów (rysowanych przez Jocka), dokładnie to jest Detective Comics #854–863.

Natomiast seria z New52 to jest inna bajka. Tutaj scenarzystą jest JH Williamsa III wspomagany przez Blackmana. Odeszli oni z serii po sporze z DC, kiedy wydawcy nie zgodzili się na ślub Kate z jej partnerką. Ostatni ich zeszyt to #24, przy czym nowy scenarzysta Andreyko mając wskazówki oraz wiedzę do czego zmierzali twórcy domknął wątki w Annualu #1. Nic nie jest urwane, a seria zakończyła się naturalnie na zeszycie #40/Annual #2. Końcówka jest słabsza od początku, ale nie jest też tragiczna.   
« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Listopad 2020, 10:25:50 wysłana przez michał81 »

ramirez82

  • Gość
Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 09:43:35 »
To JH Williams III nie zamknął swojego runu w N52? To nie wiedziałem. Szkoda.

Offline michał81

Odp: [Ankieta] Co do wydania w DC Deluxe 2.0?
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 10:38:50 »
Nie zamknęli, tam poszło ostro na norze z wydawcą, ale jak wspomniałem wcześniej wątki są domknięte. Problem jest na pewno jak to jest skompletowane. Jeśli ktoś chce przeczytać całość runu JH Williamsa III to dostanie w 4 tomie konkretny cliffhanger, bo ten Annual #1 jest zebrany w tomie 5, czyli kiedy seria przeszła pod nowym zespołem artystyczny.
Spoiler: PokażUkryj
Dodam też, że jeśli ktoś zastanawiał się jakim cudem Clayface w Odrodzeniu dostał się do Bat-rodziny to w 6 tomie jest odpowiedź, bo jest on tutaj pomocnikiem Batwoman.

Seria Batwoman idealnie pasowałaby do wydania w 3 tomach (2w1) jako klasyka DC. Jestem trochę zaskoczony, że Egmont nie chce tego u nas ruszyć
« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Listopad 2020, 10:56:26 wysłana przez michał81 »