Autor Wątek: Komiksowe Top Listy - 2020 - pytania i sugestie  (Przeczytany 20602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adamarluk

Odp: Komiksowe Top Listy - 2020 - pytania i sugestie
« Odpowiedź #180 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 14:36:47 »
Po niestrawnościach jakie wywołał u mnie Monster dalej się bije z myślami czy w to wejść.
Nie warto. Przeczytałem 3 tomy, im dalej tym gorzej. Niewiele lepsze od Monstera, którego też chyba z 3 tomy ledwo wymęczyłem.

Offline radef

Odp: Komiksowe Top Listy - 2020 - pytania i sugestie
« Odpowiedź #181 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 15:19:10 »
Ale może niektórzy po prostu lubią gadające głowy? Ja tam ostatnio w dwa tygodnie połknąłem całego "Monstera" i była to jedna z najlepszych lektur w ostatnim czasie. Tylko trzeba po prostu lubić tytuły, w których nie akcja jest najważniejsza, ale powolne przedstawianie wykreowanego świata. Najbardziej w seriach Urasawy podoba mi się, że nie skupiają się na jednym bohaterze, lecz powolutku opowiadają o kolejnych postaciach i relacjach ich łączących, a fabuła powoli brnie do jakiegoś celu. Oczywiście - powoduje to, że zarówno "Monster" jak "Chłopaki z XX wieku" stają się trochę telenowelą, ale świetnie napisaną i pełną ciekawych rozwiązań fabularnych.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya