Autor Wątek: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2  (Przeczytany 4674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rodrigues

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 19:08:43 »
Do listy gości dołączyli:
Sławomir Zajączkowski
Paweł Graniak
Andrzej Graniak

-----------

Kurc zapowiedział, że w sobotę o 14:00 Paweł Ciołkiewicz będzie podpisywał (i wrysowywał) swoje książki.

-----------

Jakiegokolwiek programu brak.

-----------

Ciekawostka dla ludzi, którzy się wybierają na festiwal:

W Muzeum Sztuki Fantastycznej (w Centrum Praskim Koneser) obejrzeć można wystawę mistrza Wojciecha Siudmaka zatytułowaną "SIUDMAK UNIVERSUM". Jak podaje organizator: "Na wystawie będzie można zobaczyć ponad 60 dzieł legendy polskiego malarstwa, w tym najsłynniejsze obrazy, rysunki oraz rzeźby."

Wystawa otwarta jest codziennie (również w weekendy) w godzinach 11:00-19:00 (ostatnie wejście: 18:00)
- Bilet normalny: 40 PLN
- Bilet ulgowy: 30 PLN - uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, osoby powyżej 65  roku życia, osoby niepełnosprawne
- Dzieci do 6 roku życia: darmowy wstęp

Bilety można też kupić przez ebilet.pl
https://www.ebilet.pl/biznes/wystawa/siudmak-universum/


Offline keram2

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 19:49:31 »

Właśnie wróciłem z dworca kolejowego gdzie oddałem bilety do Warszawy (-15%).
Myślę, że ktoś mieszkający w Warszawie może wybrać się na tę imprezę, ale podróż z innego miasta nie ma sensu.
Byłem na pierwszej edycji, podobało mi się i sądziłem, że druga edycja będzie na poziomie podobnym, a może nawet trochę wyższym.
Nie wiem dlaczego tak totalnie zawalili sprawę.
W chwili obecnej nie dość, że nie ma programu to jeszcze nawet nie wiadomo, którzy z zaproszonych gości będą w sobotę, którzy w niedzielę, a którzy w oba te dni.
Kompromitacja.

Offline Leyek

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 22:52:55 »
Wojciech Cichoń
Artur Grzenda
Andrzej Pilipiuk
Zbigniew Larwa
Maciej Mazur
Krzysztof Wyrzykowski
Konrad T. Lewandowski
Maciej Kur

Brakuje jeszcze 12 osób, w tym chociaż jednej z zagranicy, żeby spełnić składane obietnice ;)

Pilipiuk i Lewandowski nie rysują więc 14 brakowało na moment jak pisałeś posta ;)

Offline Rodrigues

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 23:05:23 »
Nom, ale scenariusz pisali. Mieli być autorzy/twórcy ogólnie a nie tylko rysownicy :P. Leyek na imprezie będzie też Twój ulubiony twórca z Relaxu - autor "Zasranej Planety". Nie przegap tej szansy  ;D.

EDIT:

Nie faktycznie mieli być rysownicy sorki  ;D

Offline starcek

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 23:25:36 »
No to chyba będzie tylko kiermasz wydawnictw PCA plus stoisko antykwaryczne - wszystko po to żeby tysiące fanów grzecznie zmieściło się w pasażu czekając na wejście do galerii, gdzie będą spotkania z autorami?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline kierpic

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #35 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 11:50:50 »
Sobota, 11:40

Cytuj
Wpadł chochlik i schował nam Harmonogram, ale dorwaliśmy drania i mu go odebraliśmy.
Oto on.
Na spotkanie z autorem - Kacprem Dudkiem zapraszamy w sobotę o godzinie 15:00  -  a to nie koniec atrakcji związanych z tym tytułem.
Spotkaj się z autorem i zdobądź swój wymarzony autograf.



Szaleństwo!

Offline keram2

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #36 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 11:59:24 »
Co ciekawe jest (a raczej był o 10.30 - czyli przed ogłoszeniem harmonogramu) niezapowiadany Piotr Bednarczyk, za to nie ma zapowiadanego Macieja  Mazura.
Oklaski!
« Ostatnia zmiana: So, 03 Grudzień 2022, 12:18:33 wysłana przez keram2 »

Offline starcek

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #37 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 12:09:22 »
Przecież nie ma znaczenia o której był harmonogram. O 10.oo zmarznięty tłum już wchodził do środka.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Leyek

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #38 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 14:23:44 »
Dając niektórych dwa razy oraz dodając scenarzystów dobili do 20 gości (bo nie rysowników) :) Trzeba by jeszcze tylko ustalić, który robi za zagranicznego. Kura albo Pilipiuka najłatwiej chyba nazwiskami podciągnąć.

Harmonogram udostępniony przed 12, przy imprezie zaczynającej się od 10 to już wisienka na torcie.

Offline freshmaker

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #39 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 18:49:55 »
był ktoś na fiiku? jak wypadło?

Offline Itachi

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 20:00:23 »
Byłem, stałem kilka godzin ale nie dostałem się do środka, tyle było komiksiarzy. Jednak te dziesiątki artystów, przyciągnęło ogromną uwagę. Emefka się chowa. Tydzień przed festiwalem zrobiłem sobie dokładną rozpiskę, kiedy i o której pójdę do danego Artysty, niestety się nie udało. Za rok przyjadę w piątek i będę koczował całą noc.

Offline Takesh

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #41 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 22:09:19 »
Też chciałem, ale nie dopchałem się do środka. W przyszłym roku zasada z emefki - piątek od 18-tej.

Offline starcek

Odp: Festiwal Ilustracji i Komiksu FiiK Edycja 2
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 06 Grudzień 2022, 15:48:52 »
W ten sam weekend był tam Festiwal Asia Con - to wszystko tłumaczy te perypetie z wejściem do środka.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.