Autor Wątek: 33 MFKiG w Łodzi  (Przeczytany 62539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #675 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 20:04:55 »
Kim Jung Gi death: Visual artist dies of ‘sudden’ heart attack in Paris aged 47

Coś w ostatnim czasie bardzo dużo ludzi odchodzi nagle po ataku serca. No ale wiadomo to kolejny przypadek i teorie spiskowe...

Offline misiokles

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #676 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 21:03:58 »
A jaka jest twoja?

Offline Kadet

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #677 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 21:21:30 »
Trochę w nawiązaniu do festiwalu, nie jestem pewien czy to prawda, ale widziałem już w kilku miejscach.

Nawet nie wiem, co powiedzieć. Ledwie parę dni brałem od niego autograf i patrzyłem, jak rysuje. Wielka szkoda. Niech spoczywa w pokoju.

Aż się człowiek może zamyślić, jak kruche jest nasze życie.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Koora

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #678 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 21:38:02 »
A jaka jest twoja?
On wie, ale nie powie.
@sum41 - przy takiej sytuacji naprawdę mógłbyś sobie darować swoje "mądrości".

Offline Midar

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #679 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 22:26:06 »
Każdy jego komentarz to pesymistyczne krakanie i co krok teoria spiskowa.
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Październik 2022, 22:27:50 wysłana przez Midar »

sum41

  • Gość
Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #680 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 08:04:14 »
Leyek obwinia o tą sytuację nasz kraj więc nie tylko ja tu jestem odklejony z teoriami spiskowymi.
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Październik 2022, 08:09:40 wysłana przez sum41 »

Offline PJP

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #681 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 08:19:05 »
Biorąc pod uwagę, że jakieś 80 czy 90% naszych dziejów jest wynikiem różnych spisków to... bardzo śmiesznie czyta się wpisy, w których autorzy posługują się terminem "teoria spiskowa" 8)

Online Alexandrus888

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #682 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 08:33:15 »
Obstawiam, że sum obstawia Lighta Yagami...

A tak napoważnie - co bym nie psioczył na Kima, to nie da dało się odmówić mu talentu. Zawsze szkoda gdy Artusa z potencjałem odchodzi przed czasem. Spoczywaj w pokoju.

Offline Rodrigues

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #683 dnia: So, 15 Październik 2022, 20:43:45 »
Wpiszę się jeszcze, żeby przywrócić trochę optymizmu na koniec wątku.

Przede wszystkim pozdrawiam wszystkich spotkanych forumowiczów. Fajnie było znowu (lub w niektórych przypadkach: pierwszy raz) się spotkać. Wszystkie rozmowy i śmieszki w przeciągu tych 3 dni, pomimo sporego zmęczenia w niedzielę (a właściwie w poniedziałek o 00:45, bo dla mnie dopiero wtedy skończyła się impreza :) ), dały mi wiele radości i pozytywnej energii. To była prawdziwa kwintesencja tego Święta Komiksu. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Wpadajcie następnym razem.

Przedstawiam wyniki moich starań o wrysy:

Zacznę z wysokiego P, jak Pałka :D. Na imprezie odebrałem swój egzemplarz "To nie jest czas na relaks" z planszą (a dokładniej półplanszą? :P) i kartą kolekcjonerską (dla zainteresowanych powiem, że na razie są 4 wzory - oprócz Pałki można dorwać też Ottoicha, Łobosa i "WU" Zielińskiego). Maciek, wykonał również wrys w komiksie.







Duet: Jacek Rembiś i Jonas Scharf w "Wiedźmin - 1 - Ziarno prawdy". Na pewno usłyszymy jeszcze o tej dwójce :)



Miguel Valderrama w "Cyberpunk 2077 - 1 - Trauma Team". Podczas rozmowy autor wyznał, że lubi rysować roboty (a właściwie cyborgi) w stylu Battle Angel Alita, ale z uwagi na dosyć realistyczny styl rysunków w CP musiał hamować swoje zapędy :P



Lekko zakamuflowany wrys Jakuba Rebelki w "Genezie"



Ingo Römling w "Kroniki Wszechświata - 1"



Świetny rysunek od Roberta Konsztata oraz autograf w "Komiks i My - 6". W tym miejscu wielkie podziękowania dla @keram2, który sprezentował mi białą kartkę na której powstało to dzieło :)



Mini wrysik od Krzysztofa Nowaka w "Komiks i My - 10"



Simon Spruyt w "Papa Zoglu". No i sekret tego Gniezna jest prosty: autor wybrał je losowo, jako przykład europejskiego miasta funkcjonującego w średniowieczu.



Kim Jung Gi (spoczywaj w pokoju Mistrzu) w "McCurry. Nowy Jork, 11 września 2001"



Dominik "Szczezz" Szcześniak i Grzegorz Pawlak w "Pętli". Rust gdzieś uciekł (jeszcze go dorwę :P), a Rafała Trejnisa w ogóle nie było (to samo co u Rusta :P). "Pętla" jest planowana na 5 tomów i dziwne jest, że na albumie, który otrzymaliśmy nie ma informacji, że jest to jedynka.



Zbigniew i Grażyna Kasprzakowie w "Halloween Blues". Mój pierwszy wrys od Kasa i Grazy. Nie otrzymałbym go gdyby nie pomoc Szekaka. Wielkie dzięki stary :) ;)



I na koniec autografy dla Łukasza i Łukaza (:D) od Grega Rucki w świeżym "Elektra i Wolverine. Odkupienie." i Muchowym "Wolverine tom 1".





I to, i to, i to już wszystko. Do następnego razu ziomeczki  :).

P.S. Kierpic, chyba też masz jeszcze jakieś fotki do wrzucenia? Jedziesz  ;).

sum41

  • Gość
Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #684 dnia: So, 15 Październik 2022, 22:08:19 »


Zbigniew i Grażyna Kasprzakowie w "Halloween Blues". Mój pierwszy wrys od Kasa i Grazy. Nie otrzymałbym go gdyby nie pomoc Szekaka. Wielkie dzięki stary :) ;)




To sie nazywa prawdziwy kokretny wyrys! MEGA !

Offline Szekak

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #685 dnia: Nd, 16 Październik 2022, 00:38:47 »
Ciesze sie, ze moglem pomoc, dalbym lajka zdobyczom, ale jestem w janowcu obok kazimierza dolnego i jest tu tak slaby zasieg, ze lajki sie nie laduja. xDD
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Leyek

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #686 dnia: Nd, 16 Październik 2022, 10:21:52 »
@Szekak już się ładują ;) To był problem forum, a nie neta :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 16 Październik 2022, 10:37:09 wysłana przez Leyek »

Offline Szekak

Odp: 33 MFKiG w Łodzi
« Odpowiedź #687 dnia: Nd, 16 Październik 2022, 11:42:15 »
Ok, bo strasznie wolno wszystko chodzilo, a w innych tematqch sie ladowaly.   ;D
Piękno jest w oczach patrzącego.