Autor Wątek: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022  (Przeczytany 9102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lyricstof

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 18:08:35 »
Oto mapka narysowana przez Tomasza Spella Grządzielę.



Łatwiej będzie trafić.  ;)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 20:25:07 »
Trochę rozwodnili ten i tak już mały festiwal. Giełda w zupełnie innym miejscu centrum Krakowa niż spotkania? No zobaczymy.

Offline Lyricstof

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 22 Marzec 2022, 22:16:32 »
Masz rację, ale najważniejsze w jednym miejscu.
Muzeum komiksu:
1. Część spotkań
2. Strefa autografów
3. Giełda komiksów
Także jest git.
Z muzeum komiksu do Pałacu Potockich na piechotę 11 min. A do Arteteki 30 min. Można sobie to ustawić, na spokojnie.
Po drodze jakieś 23 miejsca na odpoczynek, ewentualne przyswojenie napitku.  ;D Dla mnie spoko.
« Ostatnia zmiana: Wt, 22 Marzec 2022, 22:18:10 wysłana przez Lyricstof »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Death


Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 11:38:31 »
Zaczynamy festiwal. :)

Offline Rodrigues

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 12:02:01 »
Ja pasuję. Początkowo chciałem jechać, ale jednak to dosyć budżetowa wyprawa (biorąc pod uwagę wypad tylko na weekend). Gdybym mógł wyrwać się z pracy na parę dni i zostać dłużej w Krakowie to pewnie bym się zdecydował. Życzę wszystkim mile spędzonych chwil. Dorwijcie tam ładne princiki i wesprzyjcie niebiesko-żółtych.

Offline Midar

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 12:20:55 »
Ja również pasuję. Życzę miłych chwil z komiksem i piwkiem😀.

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 13:13:16 »
Ja pasuję. Początkowo chciałem jechać, ale jednak to dosyć budżetowa wyprawa (biorąc pod uwagę wypad tylko na weekend). Gdybym mógł wyrwać się z pracy na parę dni i zostać dłużej w Krakowie to pewnie bym się zdecydował.
No właśnie tak zrobiłem. :) Mam jeszcze stary urlop  i 1 dzień nadgodzin to wykorzystania, więc wziąłem wolne czwartek, piątek, poniedziałek i jestem 5 dni do poniedziałku wyłącznie. I tak mnie cisnęli w pracy, żebym te zaległości wybrał. Dopiero we wtorek do pracy. :) I jeszcze pogoda wyborna.
Pierwszy zakup:

Zawsze to chciałem kupić. 15 zł w Dedalusie. Jak coś, to widziałem jeszcze jeden.

Offline Teli

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 13:25:04 »
Ja niestety też spasuję... przyśpieszyli mi termin badania na sobotę i muszę jechać w drugą stronę bo pod Warszawę.
Ale nie ma tego złego więcej sił zostanie na KW i Łódź :)
A wszystkim w Krakowie życzę dobrej zabawy.

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 13:26:05 »
A ja specjalnie wrzucam te zdjęcia żebyście przyjechali. :D

Offline kenji

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 24 Marzec 2022, 17:35:33 »
Zazdroszczę.  Niestety nie poukładały się plany i wyjazd do Krakowa jest dla mnie niemożliwy. Życzę super komiksowych wrażeń. Super zakupów i ciekawych spotkań.

Wrzucajcie zdjęcia !


Offline Rodrigues

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 25 Marzec 2022, 20:23:59 »
Death... Halo, nie śpij. Relacjonuj  ;) Jak wernisaż Śledzia?

Offline Death

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #27 dnia: So, 26 Marzec 2022, 08:29:30 »
Tutaj nie ma na razie za bardzo co relacjonować. Wczoraj był tylko wernisaż Śledzia, potem poszliśmy w 6 osób na piwo, dzisiaj o 10 startuje giełda czyli jedno pomieszczenie ze stołami, a o 12 zaczynają się spotkania. Największą atrakcją festiwalu jest miasto Kraków, piwo i dziewczyny w zwiewnych wiosennych sukienkach ładniejsze z każdym łykiem. :) Ja już generalnie nawet na Łódź jechałem głównie, żeby nie siedzieć w domu w czasie tej głupiej pandemii. Bo fajnie jest z ziomkami się napić piwa i połazić w fajnym mieście. I kupić sobie kilka komiksów.
Wystawa Michała Śledzińskiego to było jedno pomieszczenie z kilkudziesięcioma oryginalnymi pracami z różnych okresów działalności. Bardzo cenię sobie takie wystawy i jak zwykle jarały mnie wszelkie poprawki na planszach, ślady korektora, jakieś różnice w czerni itd. To jest cała esencja i tak powinni drukować albumy. Żeby ten artyzm był namacalny. :) Widać że Śledziu jest bardzo sprawnym rysownikiem realistycznym, spokojnie dałby radę rysować dla Lombarda, gdyby tylko chciał. :) Plansze w takim stylu były świetne. Nasz ziomek z forum robił zdjęcia, może wrzuci. ;)

Offline kierpic

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #28 dnia: So, 26 Marzec 2022, 10:05:33 »
Zazdroszczę.  Niestety nie poukładały się plany i wyjazd do Krakowa jest dla mnie niemożliwy. Życzę super komiksowych wrażeń. Super zakupów i ciekawych spotkań.

Wrzucajcie zdjęcia !

Death... Halo, nie śpij. Relacjonuj  ;) Jak wernisaż Śledzia?
Proszę bardzo, wczorajsze zdjęcia:










Offline freshmaker

Odp: 11 Krakowski Festiwal Komiksu 2022
« Odpowiedź #29 dnia: So, 26 Marzec 2022, 10:13:31 »
i jak kierpic? rysował wczoraj śledziu?