Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kvothe dnia Śr, 27 Marzec 2024, 15:13:39 »
Lubię czytać te dywagacje o Spownie w różnych wątkach, bo wiem że nikt tego nie ruszy.

Arek też napisał, że wyda Spowna jak wróci z Radomia.
- A kiedy jedzie?
- Nie wybiera się.
92
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Śr, 27 Marzec 2024, 15:05:34 »
Compedia są po 50 zeszytów. Czyli końcówka trzeciego i czwarty. Zakończyć historie Jima przed powrotem Ala i mamy zamkniętą historię. I nie trzeba nic więcej. Tylko słuchać lamentów dlaczego tak.malo... :P

4 konczy sie na 200 - pierwszy robiony przez Kudrynskiego, 1-4 mam w  wersji digital, takze muszę poczekać na piątkę z tego co piszesz tez 6 ;)
93
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Śr, 27 Marzec 2024, 15:02:42 »
Raczej dlaczego nie wydano tych rysowanych przez McFarlane i kim jest Jim oraz gdzie jest Al.

No i może będą kolejne tomy  8)

Najważniejsze to to, aby coś wreszcie ruszyło.

A te numery z Jimem pisze Todd, Ala nie ma i jest to ok, a kim jest Jim to dowiemy się po przeczytaniu tej historii. Zresztą coś o Alu tam też jest  ;)

Przy okazji. Jeśli SL uda się ten wyczyn (za co trzymam kciuki), to czyż to nie będzie rzecz prawie niemożliwa? Więksi probowali bez skutku. A może to właśnie mali mają większą szansę? Mandragora nie była żadnym molochem, a wydała sporo z Image, w tym właśnie Spawna. Zresztą jak mówił jeden z wydawców na KFK - nie ma że się nie da. Wystarczy chcieć. A nawet jak się podpisze umowę, to można ją zmienić. Jak i nakłady  8)
94
Dział ogólny / Odp: PolishComicArt.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiokles dnia Śr, 27 Marzec 2024, 14:56:28 »
Nie, żebym bronił PCA, ale tu może być podobna akcja co z nowym kolorowaniem Thorgala (które raczej się ludziom podoba) i dostosowanie kolorystyki do współczesnych technik poligraficznych.
95
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Śr, 27 Marzec 2024, 14:53:22 »

Spoko to mało powiedziane, znając jego prace już po tuszu i kolorze nie rozpoznałbym że to jego. Z ciekawości spojrzałem jak bardzo tusz i kolor zepsuły ten szkic w komiksie, i tu niespodzianka, to jest już plansza, tak w ołówku pozostawiona - świetnie!

To "spoko" to było takie prowokacyjne, ta plansza w ołówku urywa dupę.

mi się bardzo podobało - jak zostały pomyślane starcia w kosmosie - są i widowiskowe i maja sens - chodź oczywiście są bardziej fiction niż science ;)

Są dźwięki w przestrzeni kosmicznej?
96
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Śr, 27 Marzec 2024, 14:51:52 »
Tylko słuchać lamentów dlaczego tak.malo... :P
Raczej dlaczego nie wydano tych rysowanych przez McFarlane i kim jest Jim oraz gdzie jest Al.
97
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Liarus dnia Śr, 27 Marzec 2024, 14:50:00 »
Daj już spokój i dawaj nam tego Spawna :-\
98
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stab dnia Śr, 27 Marzec 2024, 14:28:14 »
Z nowego preorderu. Dazzler i Ghost Rider 2099, dobre to? Warto zamawiać? Mam nadzieje że nie, bo i tak już mam 3 omniaki do zamówienia ;)
99
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateusz dnia Śr, 27 Marzec 2024, 14:26:44 »
Prezentacja premier marca od Egmontu

100
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OokamiG dnia Śr, 27 Marzec 2024, 14:26:42 »
A co z wysyłką do skrzynki jest nie tak, bo u mnie też o to poprosili.
Strony: 1 ... 8 9 [10]