Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział ogólny / Odp: Honor czy biznes?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 12:33:40 »
Skoro Jezus zrobiłby dodruk to już chyba naprawdę temat dobił do końca. Jeszcze tylko trzeba napisać, że Hitler by nie zrobił i wszelkie prawa internetu wypełnione.
92
Dział ogólny / Odp: Honor czy biznes?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 12:28:12 »
Ale żeby komiks ze zbawieniem zestawiać to tego nawet moja pokrzywiona wyobraźnia by nie wykoncypowała.  ;D
93
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koalar dnia Dzisiaj o 12:27:07 »
Pech Muchy polega też na tym, że maszyna losująca MFKiG wylosowała jej tytuł Najlepszy polski wydawca 2023, a od aktualnych laureatów tak prestiżowej nagrody należy wymagać.
94
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 12:15:49 »
Było komentowane z tym Daredevilem było oburzenie.
Z tą okładką też było, tylko dla mnie taki błąd na okładce nie wnosi nic doczytania lektury, chyba, że ktoś lubią patrzeć na okładkę godzinami no to wtedy może być problem.

Z tymi wstążkami też, było. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to sam Egmont on tym pierwszy napisał.

A u Muchy jest tak, że jak robili dodruk (nielimitowanego) Spider-mana to napisali, że poprawili literówki, które oni znaleźli.
95
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dracos dnia Dzisiaj o 12:15:23 »
Nastraszyłeś i od razu opłaciłem kilka pozycji które tak chomikowałem zamówione :) Zobaczymy czy przyślą mi te warianty okładek jakie wybrałem.
96
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 12:14:09 »
No więc z przyjemnością donoszę, że nawiązaliśmy kontakt z kolektywem artystycznym z USA
o nazwie Bad Idea :)

Dzięki temu po polsku zobaczycie takie cuda!

ODDINS EYE
przepięknie namalowana i świetnie napisana historia z nordyckiego uniwersum













ORC ISLAND

unikalne fantasy i przepiękną jakżeby inaczej grafiką











Monster Kill Squad












97
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raveonettes dnia Dzisiaj o 12:09:16 »
Wnioske z tej dyskusji jest jeden. Egmont ma większą taryfę ulgową niż inni wydawcy.
U Muchy wszystko się bardziej kumuluje, zwłaszcza w przypadku wypuszczenia na rynek jednej, kiepsko wydanej pozycji w miesiącu. Egmont też ma swoje grzechy na sumieniu o których była już tu mowa m.in. 4 tom Daredevila Millera czy wtopa z okładką do Sprawiedliwości Limted. Nie są one jednak tak bardzo komentowane bo giną w natłoku wiadomosci/zapowiedzi/innych pozycji od E.
98
Dział ogólny / Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warpath dnia Dzisiaj o 12:01:27 »
Za to mogę Ci bardzo polecić W0rldtr33. Moim zdaniem lepsze niż inne komiksohorrory Tyniona IV, w tym Miły dom nad jeziorem czy Coś zabija dzieciaki. Wkrętka porównywalna do Departamentu prawdy, chociaż trochę bardziej przystępna ze względu na "łatwiejszą" w odbiorze, bardziej mainstremową kreskę (co nie znaczy, że bez artystycznych szarż, bo i takie są).

O, czekałem na jakiś komentarz odnośnie tego tytułu, dzięki! Tynion jest dla mnie bardzo nierówny - ma rzeczy świetne jak Departament Prawdy czy Miły dom nad jeziorem, ale i przeciętniaki albo wręcz pozycje słabe. W0rldtr33 zdecydowanie zwrócił moją uwagę opisem, ale wolałem poczekać na pierwsze recenzje przed podjęciem decyzji zakupowej :)
99
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bababatman dnia Dzisiaj o 11:49:37 »
Bez względu na wydawnictwo:



Chłopaki, nie kłóćcie się. Szkoda na to czasu, życia i waszej energii :)

Ja akurat nie narzekam na jakość komiksów Muchy. Podoba mi się ich powiększony format i dobór tytułów. Aczkolwiek nie kupowałem X-Statix, a pierwszy tom Na Wschód od Zachodu  kompletnie nie przypadł mi do gustu, więć kolejnych nie brałem. Aktualnie czekam na Astro City (zamówiłem z premierami egmontu na maj, więc muszę uzbroić sie w cierpliwość). Nie mogę doczekąć się Marvels. Czytałem to z WKKM i prace Alexa Rossa zdecydowanie zasługują na "muszkowy" format :)
100
Dział ogólny / Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alfman dnia Dzisiaj o 11:43:21 »
...ktoś wiele ile docelowo ich będzie?

5, z postów powyżej
Strony: 1 ... 8 9 [10]