Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Filmy i seriale / Odp: The Boys
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OokamiG dnia So, 22 Czerwiec 2024, 14:33:17 »
Przecież ten serial był woke od początku.
92
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia So, 22 Czerwiec 2024, 14:29:16 »
Nie tylko to, cały odcinek był nudny i miałki, ale za to pojawiło się woke i geje, widzę dokąd to zmierza. Tak skreślam ten serial od 4 sezonu, szkoda mojego czasu i nerwów.
93
Komiksy europejskie / Odp: Hugo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez greg0 dnia So, 22 Czerwiec 2024, 14:27:54 »
Podobnie przecież jest z Moebiusem.
albo z Peyo.
Pierre Culliford ???
94
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Itachi dnia So, 22 Czerwiec 2024, 14:27:25 »
Flashpoint - Powrót

Po długiej przerwie wróciłem do teraźniejszości, jeżeli chodzi pozycje z DC Comics. Zastanawiam się ile % czytelników de facto rozumie co dzieje się w tym uniwersum po tych wszystkich kryzysach. Powrót to z jednej strony informacja dobra, ponieważ akurat ten wycinek historii wydziela hektolitry przepotężnych emocji, z drugiej strony to dokładanie kolejnych warstw do już mocno skomplikowanej fabuły. Ja już nawet nie oceniam czy to wszystko ma jakiś głębszy sens, dawno zrezygnowałem z prób podchodzenia do komiksów superhero w ten sposób, natomiast pewna chaotyczność po prostu rzuca się w oczy. Kilka poruszonych wątków zostaje bez kontynuacji, a o dziwo w trakcie lektury można sądzić, że będzie to miało znaczący wpływ na historię. Co mi się podobało? Wyczuwalna więź pomiędzy ojcem, a synem pomimo tego że dzieli ich przepaść na każdej płaszczyźnie, warstwa graficzna oraz kluczowa decyzja na koniec głównego bohatera. Zbudowało mnie to jako czytelnika, natomiast na przestrzeni tych kilku rozdziałów czułem się tak trochę jak Flash w poprzedniej odsłonie kryzysu. Zagubiony w tych wszystkich wielkich sformułowaniach, założeniach dotyczących multiwersum, omniwersum itd. Moim zdaniem jeszcze chwila i znowu nadejdzie ogromny reset żeby uporządkować nawarstwiane przez kolejne lata linie czasowe.

Moja ocena 6/10

Lekturka na wakacje, przy dobrze schłodzonym napoju, nic więcej.
95
Dział ogólny / Odp: Komiks w mediach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radioblackmetal dnia So, 22 Czerwiec 2024, 14:24:54 »
96
Zakupy / Odp: Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deepdelver dnia So, 22 Czerwiec 2024, 14:16:28 »
Sprzedam Thorgale 1-29 + 33, wydanie Egmontu, twarda oprawa, stan bardzo dobry.
Cena 800 zł plus wysyłka.
97
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radioblackmetal dnia So, 22 Czerwiec 2024, 14:16:08 »
Zagadka. Wyobraźcie sobie, że jesteście najbystrzejszym osobom na świecie (chyba chodzi o bycie smart) i co robicie? Ze swoim życiem of course. Siedzicie w swoim pokoju, otoczeni stosami komiksów? Blisko... tylko komiksy zamieńcie na książki.

Tylko to Ci przeszkadzało? Od razu skreślasz sezon po jednym odcinku?  A może narzekasz dla zasady?  Obejrzałem dwa odcinki i jest IMO w porządku. Oczywiście do kilku rzeczy mógłbym się przyczepić np.
Spoiler: PokażUkryj
problemy z prostatą Homelandera
, postać Sister Sage też trochę naciągana ale nie aż tak by rezygnować z dalszego oglądania.
98
Dział ogólny / Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 17!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia So, 22 Czerwiec 2024, 13:47:52 »
Podpowiedź nr 2:

99
Komiksy europejskie / Odp: Hugo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deepdelver dnia So, 22 Czerwiec 2024, 12:47:06 »
Gildia mało konsekentnie wpisuje nieraz autorów. Zamiast wpisać Bernard Dumont to dali Bedu, gdzie inne komiksy tego autora nie mają w opisie Bedu.
Moim zdaniem powinni wpisywać tak, jak podpisał się autor na okładce. Podobnie przecież jest z Moebiusem.
100
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deepdelver dnia So, 22 Czerwiec 2024, 12:33:18 »
Spodziewam się przefilizowanego badziewia.
No to zawsze zostaje Darkness. :)
Strony: 1 ... 8 9 [10]