Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Castiglione dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 20:01:47 »
No ale Egmont chyba wydaje już Conana pod logiem Titan Comics?
92
Komiksy amerykańskie / Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:57:59 »
Byrne jest genialnym twórcą. Dialogi She-Hulk ze scenarzystą i wyjaśnianie nam świata Marvela to miodzio. Dlaczego aż tyle czasu musieliśmy czekać na jego run w She Hulk? Po tym jak zaczyna na maksa łamać czwartą ścianę w swoim Holiday Special, bardzo bym chciał by ktoś wydał jego run w FF. Ten jeden zeszyt który dostaliśmy w SBM, to zdecydowanie za mało. Nawet dalszy ciąg jego Namora bym przeczytał.

Oczywiście wkurza mnie, że wycięto nam z tego albumu zeszytu 47. Co z tego, że pisał go ktoś inny? Dziura wygląda paskudnie. Jak w albumach Bendisa z DD.
Druga sprawa i znów mam wątpliwości do tłumaczenia Jacka Zuławika. Dał sformułowanie "Obaj dwaj?" A nie powinno być albo Obydwaj, albo Obydwu lub ostatecznie Dwóch?

93
Dział ogólny / Odp: Blanki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kaishaku dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:46:46 »
Konkursowy:



Do pochwalenia. Kolejny raz nienażarty Batman. Uważni dostrzegą nawiązania do dwóch innych blanków prezentowanych w tym wątku. Tworzą dość spójną narrację moim zdaniem. Tu dodatkowo nawiązanie do grafiki, która została stworzona przez Zvyrke, na potrzeby zbiórki. Na rzeczonej Rzeźnik rozpruł...Batmana.
Jak widać nie był to Batman a jedynie jego sobowtór, który poświęcił swe marne istnienie :)
Rzeźnik postanowił sam się ukarać i zaserwować Batmanowi dłoń, którą chciał na niego podnieść.
Oczywiście można tu jeszcze cytować Cyrankiewicza z okazji Czerwiec '56... ale to zbyt daleko idące by było...



Poszukiwany/poszukiwana ;)
Z małym bonusem na karoserii(bo niby jest oczywistym, że to Batman...ale ktoś mógłby go pomylić z odzianym w płaszcz ekshibicjonistą, wybierającym się w długą podróż ;)

Blank został zlecony dwa lata temu.
Cierpliwie czekałem na odzew. Okazało się jednak, że nie zaobserwowałem konta na IG a autor nie skojarzył w natłoku korespondencji zleceniodawcy, żeby dać znać o realizacji.
Odezwał się do mnie Łukasz Mazur, który stwierdził, że być może to ja, skoro to "Batman na dziwnej okładce"
Dzięki także za odzew tu w wątku.
Nagrodą był blank oraz 50% rabat od autora za przydługi, jego zdaniem, czas oczekiwania.




https://www.instagram.com/napkawon/

Na marginesie. Jak w niewielu przypadkach większe wrażenie robi na mnie tył blanka. Daje obietnicę podróży, budzi odczucie realizmu wybierania się w daleką podróż. Trochę jakby Batman wracający do Gotham, żeby robić swoje podczas "Ziemi niczyjej".
Jak widać Poczta Polska odcisnęła na nim swe piętno...nie mylić z piękno ;)
94
Dział ogólny / Odp: Recenzje z Gildii - na poważnie i nie tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:43:40 »
Z Bazyliszkiem rzadko mi po drodze, ale obecny system komentarzy na Gildii sprzyja podszywaniu się pod innych i stawiam dolary przeciw orzechom, że są użytkownicy Speca, którzy chętnie z tego korzystają  ::)

   Nie idź tą drogą. Już jeden taki tutaj co spiski różne wykrywa najczęściej przeciwko niemu i do Choroszczy się nadaje wystarczy.
95
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ty_draniu dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:36:39 »
Powinieneś dostać voucher, w formie pocztówki, rysowany przez Rafała Szłapę dający rabat 5% na kolejny preorder. Ale z tym jest różnie, chyba randomowo dorzucali do zamówień. Jak nie masz pisz do wydawcy, może dośle (mi nie odpowiedział).
A wystarczyło dać opcję zakupu całego preorderu w pakiecie z dodatkowym rabatem.
96
Dział ogólny / Odp: Recenzje z Gildii - na poważnie i nie tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:36:26 »
97
Dział ogólny / Odp: Recenzje z Gildii - na poważnie i nie tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:33:18 »
Jeżeli nawet tak jest, to piszą tam to samo co on tutaj.
98
Dział ogólny / Odp: Recenzje z Gildii - na poważnie i nie tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deg dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:30:10 »
Spokojnie, Bazyl będzie twierdził jak zawsze w takiej sytuacji, że to nie on, tylko ci, którzy się pod niego podszywają.

Z Bazyliszkiem rzadko mi po drodze, ale obecny system komentarzy na Gildii sprzyja podszywaniu się pod innych i stawiam dolary przeciw orzechom, że są użytkownicy Speca, którzy chętnie z tego korzystają  ::)
99
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kenji dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:12:52 »
Ostatnio brałem cały preorder bezpośrednio u wydawcy. Podobno chyba miał być rabat na kolejne zamówienie , które właśnie chce złożyć. Co powinienem zrobić ?? ( sory ale czuję się jakimś nieogarem w tym temacie )
100
Komiksy amerykańskie / Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 18:46:01 »
Dobre :D
Strony: 1 ... 8 9 [10]