Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział ogólny / Odp: Recenzje z Gildii - na poważnie i nie tylko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Juby dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 11:35:14 »


Było trzy razy (Mucha, WKKDC, NOIR). Nawet hejcić nie potrafi ::)
Ciekawe czy pod Mrocznym zwycięstwem (którego nie ma i planuje kupić) też napisze, że dubel po Muszce..?
92
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stab dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 11:12:32 »
Za dużo oczekujesz od człowieka, który chciał żeby Egmont wydał Spider-Mana Starczynskiego od drugiego tomu ;)
93
Komiksy europejskie / Odp: Sędzia Dredd
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vision2001 dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 11:01:12 »
Sędzia Dredd - Kompletne Akta 19 (352 strony.)
Można zamawiać w cenie 120 pln na stronie gildii:

https://www.gildia.pl/komiksy/597802-sedzia-dredd-kompletne-akta-19

Można też zamawiać w bonito.pl: https://bonito.pl/produkt/sedzia-dredd
Odebrałem tam swój egzemplarz, który posiada dodatek "Czyściec".
Ze zniżką 5% może różnica w cenie niewielka (bo dałem 116,84 zł), ale nie każdy zamawia w gildii lub może i tak często robi tam zakupy.

A tak na marginesie, to coś czuję, że całego nakładu Kompletnych Akt #19 może być te 600 sztuk...
94
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amsterdream dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 10:54:54 »
Pół roku czytania. A to tylko zakupy z jednego miesiąca  :o
95
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 10:50:24 »
A Tajnej Inwazji niewielu potrzebowało, a dostaliśmy.
Masz jakieś źródło, że tak mówisz? Czy jak zwykle: ja mam wydanie WKKM, więc każdy je ma?
Ja np jak patrzę na sklep Egmontu lub Bonito to widzę, że sprzedali dość dużą ilość, sam do nich należę bo nie miałem wydania WKKM, a zdecydowanie wolę kupić wydanie Egmontu niż brzydsze wydanie Hachette.
96
Zakupy / Odp: taniaksiazka.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez asx76 dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 10:40:11 »
Panowie, czy jakimś cudem ma ktoś na zbyciu kodzik -10% dla potrzebującego? ;)
97
Dział ogólny / Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LukCook dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 10:06:21 »
Urodzinowa promka:

Cytuj
❗📢❗ W kwietniu NAGLE! świętuje swoje pierwsze urodziny! 26.04.2023r. to dzień publikacji naszych premierowych tytułów: „Krok po kroku”, „Friday – księga pierwsza” oraz „Z całej pety!”. Rok działalności naszego wydawnictwa minął szybciej niż moglibyśmy przypuszczać! Dziękujemy wszystkim Wam za wsparcie, zakupy czy odwiedziny naszego stoiska podczas imprez targowych! Mamy nadzieję, że nasza wydawnicza przygoda będzie trwała jeszcze wiele lat i będziemy mogli prezentować Wam ciekawe, interesujące i wartościowe tytuły!
Z okazji tego ważnego dla nas święta jak i Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich, w dniach od 22.04 do 28.04 będziemy przypominać wydane w 2023 komiksy! Wszystkie te tytuły kupicie teraz w naszym sklepie internetowym naglecomics.pl z 40% rabatem liczonym od ceny okładkowej (używając kodu URODZINY). Kod utraci swoją ważność 28.04.24r. godz. 23:59.
Niech żyje komiks!
98
Dział ogólny / Odp: Komiksowe [*]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 09:38:55 »
99
Komiksy amerykańskie / Odp: Daredevil
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 09:31:41 »
To jest kwestia tego czy to się w ogóle sprzedaje, czy wydawnictwo zarabia na tych komiksach. Minęło 9 lat odkąd Egmont wrócił do Marvela i naprawdę wydano wreszcie sporo runów i serii. I tak powinno być i to mi się podoba. Daredevil Zero, choć półdubel i słabo wydany, był chyba znakiem, że na tego bohatera jest zapotrzebowanie, że ludzie go lubią. Zaś w Marvel Origins dostaniemy ponownie zawartość 2 pierwszych Essentiali. Czyli zostanie jakieś 70 zeszytów między tym a runem Millera. Po Zdarskim Egmont będzie miał wyjścia - albo zaczną wydawać najnowszy, aktualny run, albo wrócą do Nocenti. Bo to jest największa dziura w polskich przygodach Murdocka Miller-Smith.
100
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Muad'Dib - pustynna kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez muaddib dnia Pn, 22 Kwiecień 2024, 09:02:03 »
W 2023 roku czekając kilka godzin na pociąg z Poznania na Komiksową Warszawę postanowiłem w końcu zakupić szkicownik. W Warszawie przez nieuwagę szkicownik utknął w plecaku za stolikiem, przy którym prowadziłem spotkania, więc przez cały dzień nie udało mi się do niego dotrzeć, ale już w Bytomiu dzięki Ottoichowi pojawiły się w nim pierwsze rysunki. Zarysowanych jest już 20 stron a całość możecie obejrzeć na imgurze https://imgur.com/a/WlzWW8e
Poniżej zdjęcia rysunków zrobionych w Poznaniu:

Tomasz Niewiadomski (rysunek rozbudowany po zeszłorocznej MFKiG)


Łukasz Godlewski


Slaviiik


Przemek Jachnik


Paweł Piechnik


Asia Wardzyńska


Zvyrke


Kamil Dukiewicz
Strony: 1 ... 8 9 [10]